Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

JailBreakMe - iPod 1/2/3G, iPhone 3G/3GS/4 и iPad от FW 3.1.2 до 4.0.1


liberti

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Искам само да предупредя хората с iPad, които не са разбрали, да не ресторват до 3.2.2, тъй като jailbreakme.com ще им каже, че са с прекалено "стара" операционна система.

img0001ft.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

здравейте,

изчетох всичко и неразбрах сега,тези които сме с Iphone 4 4.0.2

неможем да джейлнем и да оключим!Така ли е?

и какво чакаме?

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,може ли малко помощ,немога да джейлна iPhone 3g беше с 3.0 рестор до 4.0 ,пробвах jailbreakme пише ми Оops...it looks like the installer crashed last time you tried to jailbreak.:) it might work if you try again. и слайдвам и нищо не става пробвах и с руският сайт подобен та jailbreakme.com но и там пише същото но на руски,пробвах и redsnow пак нестава,някакви идеи?

Редактирано от tepesh
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам 3GS от Глобул и искам да мина на OS 4.01 , а сега съм с дейлната 3.1.2 . За да ползвам този начин на дейлване това ли трябва да истегля дето е дадено за оригинална OS

4.0.1 (3GS) - iPhone2,1_4.0.1_8A306_Restore.ipsw и след като ресторна с ITunes към нея да влезна в посочените 2 сайта. Това ли трябва да се направи? Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tepesh, ако те засека още един път да си редактираш мнението и то след като е отговорено от модератор, ще се наложи да получиш забрана за достъп до форума!

bobygbg, ако имаш SHSH запазени за 4.0.1, прочети как става ъпгрейда!

Ако не, стой на 3.1.2 ако не искаш да загубиш дЖейлбрейка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пусна Cydia ми пише че SHSH са 3.1.2, 3.1.3, 4.0, 4.0.1 Това означава ли ,че са ми запазени. Коя е точно темата за да ъпдейтна. По този начин ,който е описан тук няма ли да стане ако ресторна до оригиналната OS 4.0.1 дадена в предишните теми и после да го джейлна както е описано тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш запазени файловете.

Трябва да смениш хоста

Чети тук:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах го защото мислех че ще разберете какво имам в предвид като не използвам пълните фрази на защото гледам че и други хора са имали такъв проблем но явно не сте ме разбрали и затова реших да го поправя и да го напиша с пълните (ще гледам да не се повтаря и да пиша всичко с пълните фрази),а поне ще имам ли решение на проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам дали попитам дали правилно съм разбрал,имам 3gs със 3.1.3 новия boot ии колкото успях да разбера мога да направя update до 4.1 и да си го джейлбрейкна ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

anthonyg, седи си на д-то. Сноубрийз не е читав за новия буутром. Неолчо дава акъл, ама не е опитал, ако не забелязваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както решиш, стига да имаш shsh. Дотук с писането - чети как става в "Downgrade на 3GS...".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, съфорумци!

Имам един дразнещ проблем при рестарт на телефона. Става въпрос за iPhone 3G 3.1.3 jailbreak-ат с JailBreakMe.

Всеки път при рестарт, екрана се "бъгва" и става по този начин:

th_40813_020820101124_122_232lo.jpg

Видях, че и други потребители имат същият проблем, а не видях решение на този проблем.

Благодаря и Весели Празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За чертата и кръгчето на ябълката, което не се и върти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 3G съм, не може със Limera1n или GreenPoison, по-скоро Redsn0w. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което виждаш при буут, всъщност е визуализация на джейлбрейк кода, вмъкнат като pdf- така изглежда видимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, моля за малко помощ, защото съм начинаещ.Имам iPhone 2g 3.1.2(7D11) redsn0w Modem Firmware 04.05.04_G.От многото коментари се обърках и сега се чудя дали ще може да му се сложи 4.0 и как ще стане ако може.Трябва ли през ПС-то да правя нещо, или всичко става автоматично през телефона.Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...