Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Няма грешка, при мен се разархивира без проблем. Изтегли я наново ако трябва, може да има незавършен файл. По-късно ще я кача и изпробвам.

п.п. Работи.:rolleyes:

far09z.png2yx14dz.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще може ли 8.06 ама само България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте ! някой може ли да помогне с Кипърска карта ?, и в коя директория да я сложа за да тръгне !? Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,нов със със навигацийте .. искам да попитам като пусна програмата всичко ок но ми изписва "Липсва GPS сигнал" .. защо ? какво да направя за да го оправя ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прочетеш цялата тема и да излезнеш от бункера. Въпроса ти е задавам многократно и има отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох я и не можах да намеря решение на проблема . Благодаря все пак .. явно грешката е в мен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Iphone 4,ios 4.1 ,Sygic Aura върви перфектно и в градски условия!!!На 3GS беше доста неточна,бавно преизчисляваше маршрути!Общо взето не ставаше!Сега препоръчвам за четворката

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Grevious, Sygic BG 8.0.6 с последната БГ карта ли е? Жалко, ако е, защото данните за улиците във Варна са старички.

Около Севастопол смениха посоките на почти всички еднопосочни улици, а на картите са със старите посоки.

Бул. Генерал Колев пък е еднопосочен вече повече от година (в едната си част), а навигацията юнашки ме бута в забраненото.

Да внимават хората, които идват рядко във Варна. :)

п.с.

iGo действа по същия маршрут, вероятно импортнатите карти са идентични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sisc0, тази карта е извадка от пълната версия. Просто някой помоли за нея и аз я орязах. Навигациите не са ми приоритет, а на тебе добре дошъл. Много време не съм те меркал насам. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще търсим начини за вкарване на по-нова карта (ако въобще има такава).

п.с.

Добре заварил. Никой не ме е виждал от доста време в нета. Много грижи + много работа = няма време. Добре е, че все някой ме помни още. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам последните карти на TeleAthlas (2010.06) и на Navteq (2010.Q1 за България и Q2 за западна Европа), ако някоя ти върши работи пиши, ще ти пратя. Картите са за iGO, аз ги ползвам на Magellan Roadmate.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворих двете навигации и така като гледам картите в тях са ТелеАтлас 06/2010.

Едва ли BG Q1 на Navteq ще е по-обновена, ама качи я някъде да я пробвам, може пък да излезе по-читава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох доста по форуми и доста хора се оплакват от 2010.06 на TeleAthlas, казват, че предишната (03) е била доста по-добра. Ето един линк с карта на Navteq и на MMCN ЦЪК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, ще направя ново ipa с Navteq-a и ще споделя дали има разлики.

Да ви е известен инструмент за конвертиране на .fbl в .mlm (да стават и за Sygic)?

п.с.

MMCN - тея какви са?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WolfDale, пробвах картите - няма разлика с тази на ТелеАтлас (поне в улиците, които сравних). Явно просто няма по-коректна карта за момента. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е лошо, очаква се скоро от Navteq да пуснат нова карта за България, която да подобри значително покритието и да коригира много грешки, евентуално с една с следваща версия на iGO. Като цяло обаче, според мен, Navteq са с едни гърди напред от всички останали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги има ли Sygic само с българска карта и с женския глас ? ако има може ли линк

Благодаря предварително B)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...