Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Пффф.. какво толкова слагате бе, аз имам 11GB свободна в момента. Изтрий нещичко, филмче, музика или там какво да е и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пффф.. какво толкова слагате бе, аз имам 11GB свободна в момента. Изтрий нещичко, филмче, музика или там какво да е и опитай пак.

Е, ти все пак си с 16Gb, а аз с 8.

Иначе имам по-малката версия с двете карти. Исках да си сложа пълната версия да я имам, но...

Ще пробвам да освободя място и ще опитам наново. Благодаря ви за отговорите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос :question:

Качих си Версията в която има само БГ картата с идеята да си вкарвам които карти ми потрябват, когато ми потрябват. След много упорито търсене си намерих карта на Ню Джърси която до колкото прочетох се добавя като просто се плиосне в папка map през ifunbox, но разбира се - нищо не се получи. Намира ме каде съм но картата на NJ просто я няма, има само тази на София ..

Някакви идеи ?

П.С. Пробвах и в .ipa файла да вкарам картата преди да сложа програмата, но ефектът отново не бе поразителен ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баш де :rolleyes: Него имам, само че не ги слагам всички карти ами само тези които ми трябват, но пак не ми ги разчита. Ако се опитам пък да сложа само американските ми казва, че не са регистрирани (иска ми код)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адрес: Столична ул. Гурко №11 :lol: (това е адреса на BULPOST EMS - срещу Биад ) итересно.... каде ли ще ви прати ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да изнервя някой с тъпи въпроси не на място, бих помолил за мнение някой, който ползва GPS приемник за кола, дали има разлика от този на iPhone със съответния софт. :lol: Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic_Europe-v7.71.1 с добавени всички катри. Картата на Албания е заменена с картата на Гърция. Добавени са Български глас(Даниелчо) и POI. Големината на IPA файла е 1.92GB.

Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Great Britain, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxemburg, Macedonia, Malta, Moldavia, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Vatican. + Turkey

Дали скоро ще има огледало са програмката, от няколко дни се опитвам да сваля файловете и ми дава:

"Файлът е временно недостъпен.

Моля опитайте отново по-късно.."

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега проверих и се свалят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да изнервя някой с тъпи въпроси не на място, бих помолил за мнение някой, който ползва GPS приемник за кола, дали има разлика от този на iPhone със съответния софт. :Wink: Благодаря!

iPhone няма собствен софтуер, ползва Google Maps, и при двете програми GPS-а просто подава координати на програмата и оттам нататък тя определя къде се намираш според картите и. Попринцип няма как да има разлика, освен ако самата програма няма бъг или е кракната калпаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За чужбина:

www.2shared

1 - 619.89MB.

[download:1kni1t4a]http://www.2shared.com/file/6696730/987891eb/Sygic_Europe-v7711-berwanpart1.html[/download:1kni1t4a]

2 - 619.89MB.

[download:1kni1t4a]http://www.2shared.com/file/6696968/e14ac096/Sygic_Europe-v7711-berwanpart2.html[/download:1kni1t4a]

3 - 619.89MB.

[download:1kni1t4a]http://www.2shared.com/file/6697198/d07dea84/Sygic_Europe-v7711-berwanpart3.html[/download:1kni1t4a]

4 - 111.04MB.

[download:1kni1t4a]http://www.2shared.com/file/6696850/c57e7150/Sygic_Europe-v7711-berwanpart4.html[/download:1kni1t4a]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Netherlands

[download:3ega9jv2]http://www.2shared.com/file/6740711/cbee8b37/nld.html[/download:3ega9jv2]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото питане за Австрия,Чехия и Словакия - от 2 часа свалям само първата част от 4сториг :neutral:

В момента съм си в България та на някой БГ мирър по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aut_Cze_Svk

4storing.com

[download:1hlhmr06]http://4storing.com/xntme2/316738066d85d0aecf8b5b97caca869f.html[/download:1hlhmr06]

www.2shared.com

[download:1hlhmr06]http://www.2shared.com/file/6742393/40390044/Aut_Cze_Svk.html[/download:1hlhmr06]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш .ipa файла с WinRAR, намираш папка maps,отваряш папката на Турция например и буташ в нея съдаржанието от това което ти е дал Aveliky, но запазваш името и.

п.п. пффф как го обясних самооо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги бутнах директно на телефона през iFunbox, както е описано в този пост:

БГ - Карта: от iDA 1:1

При мен приложението се намира в /private/var/mobile/Applications/EE6AC14A-564D-4226-8A5A-E4006BC96190/Sygic Australia & New Zealand.app/ при вас закодираните цифри ще са други.

Само дето при мен не се казва Australia & New Zealand де.Това явно е старо обяснение.Няма значение, принципът е същият.

Ако разбирам правилно, това което ти обясняваш пък е как да ги добавим още преди инсталацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да ви попитам може ли да се рзглежда картата просто ей ткака както беше при xGPS или не (имам предвид това просто да се ползва като офлайн мапс)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи прочети малко, отиди на първа страница, ще се информираш подробно за програмата. Как може да сте такива търтей!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да ви попитам може ли да се рзглежда картата просто ей ткака както беше при xGPS или не (имам предвид това просто да се ползва като офлайн мапс)
............И аз съм с 2.2.1 и я сложих от пълно любопитство :) Не че ми се намира GPS на моята 2G :Wink: Бачка си на "шест" :razz: Прави си симулативни маршрути и общо взето няма бъгове и крашове :Wink: Само гадния надпис "Липсва GPS сигнал" ме дразни :lol: Но без GPS модул толкова,само разглеждане и симулация :razz:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем със програмката. Всичко е точно докато не стигна до момента в който ме пита дали позволявам да ползва сегашната ми локация и тогава излиза автоматично. Някой може ли да помогне :question:

п.с. Ако случайно някои вече е писал за този проблем се извинчвам че питам пак просто не успях да намеря нищо за проблема ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...