Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Аз се сблъсках със следния проблем:

При навигация в колата и пуснато зарядно от запалката към телефона батерията ми пада. С две думи iPhone-а консумира повече енергия отколкото зарядното му дава. Зарядното е някво "жълто" - пише 1000mah на него, естествено може да не са толкова. Питам някой има ли подобен проблем, за да знам дали е от него или просто iPhone-а със Sygic харчи доста ток, който зарядното от кола не може да му осигури.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив до Банско нон стоп около три часа и остана доволно батерия. Т.е. аз нямам проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив до Банско нон стоп около три часа и остана доволно батерия. Т.е. аз нямам проблеми.

Само да попитам на колко ти остана - пълна до горе - 100% или някъде посредата. При мен също бавно пада но пада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На около 40% някаде.

---------------------

Mobile Maps America - North - Turn-by-Turn Voice Guided GPS Navigation Sygic Latest version: 7.71

[download:2mn06xtl]http://www.mediafire.com/dmxwyrw[/download:2mn06xtl]

Има ъпдейт за Sygic (7.71.1):

- added speed cameras and traffic lights as POIs

- voice instructions volume tuned up

- music playback not being interrupted by voice instructions

- GPS signal information improved

- added low battery status information

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tchav:

....

Така и направих, но получените карти не тръгват. Не намирам разлика например между картите на Гърция, тази, която си е с програмата и тази, която копирам от IDA, но едната работи, другата не. Между другото само инсталирах IDA и картите, но се съм пуснал, защото тестовия период е изтекъл, ако това има някакво значение.

Извинявай, че те заблудих. Все пак Sygic е кракнат само с Australia & New Zealand, тоест трябва да я копираш на компа, да я разопаковаш, да преименуваш файловете вътре и да я опаковаш наново, като да речем nzl, а не с оригиналното име.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mobile Maps America - North - Turn-by-Turn Voice Guided GPS Navigation Sygic Latest version: 7.71

download.gif

Нещо не мога да я сваля...

Някой дали е подкарал новата версия с картите за България и Гърция?

Възможно ли е да се ползват едновременно карти на България и на Щатите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви каже моя проблем с показването на скоростта не мога да го оправя (iPhone 2G 2.2.1 + iGPS360).

наистина моля ако някой е имал такъв проблем и го е решил някак да сподели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лош? Сигнал на затворено как може да има, при условие, че ти трябва пряка видимост към сателитите?

Не пиши глупости със една друга марка телефон и със една друга GPS програма се свързвам от стаята си без да имам пряка видимост към сателита!Между другото съм забелязъл че и Wi-Fi на Iphone е доста слабо като обхват явно свързаноста на този телефон си е кофти това го казвам от личен опит с двата телефона не е просто предположение.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И би ли обяснил как точно става без пряка видимост? Много ще ми е интерсно да ти чуя умностите. Сигурно и в мазето хващаш сателити?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те в Несебър,заради Митьо Очите толкова предаватели сложиха че туко виж и от мазето е докопал сигнал :lol:;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лош? Сигнал на затворено как може да има, при условие, че ти трябва пряка видимост към сателитите?

Не пиши глупости със една друга марка телефон и със една друга GPS програма се свързвам от стаята си без да имам пряка видимост към сателита!Между другото съм забелязъл че и Wi-Fi на Iphone е доста слабо като обхват явно свързаноста на този телефон си е кофти това го казвам от личен опит с двата телефона не е просто предположение.

Поздрави

Не се базикайте с човека не виждате ли,че мрази явно Apple и техните продукти.Онзи ден бях 250 метра под земята в една пещера и имах GPS сигнал :lol::lol::lol: .Wi-Fi картата на Iphone не е никак слаба това,че ти нямаш опит с това устройство си е твой проблем :Wink: .Аз имам 3G и 3GS и съм много доволен като цяло от сигнала им :Wink: .И сега си вкарай нещо в главата: GPS сигнал няма как да има в стая,мазе или тоалетна :lol: защото ти трябва пряка видимост към сателит :Wink: .Друг път не говори глупости.

Edit: Да просто реших и аз да си направя шега :smile: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега си вкарай нещо в главата: GPS сигнал няма как да има в стая,мазе или тоалетна :smile: защото ти трябва пряка видимост към сателит :Wink:

Оспамвайки още темата, ти пък как си имал сигнал на 250 метра под земята. Знаеш ли колко мазета с бъчви вино са това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лош? Сигнал на затворено как може да има, при условие, че ти трябва пряка видимост към сателитите?

Не пиши глупости със една друга марка телефон и със една друга GPS програма се свързвам от стаята си без да имам пряка видимост към сателита!Между другото съм забелязъл че и Wi-Fi на Iphone е доста слабо като обхват явно свързаноста на този телефон си е кофти това го казвам от личен опит с двата телефона не е просто предположение.

Поздрави

Не се базикайте с човека не виждате ли,че мрази явно Apple и техните продукти.Онзи ден бях 250 метра под земята в една пещера и имах GPS сигнал :lol::lol::lol: .Wi-Fi картата на Iphone не е никак слаба това,че ти нямаш опит с това устройство си е твой проблем :Wink: .Аз имам 3G и 3GS и съм много доволен като цяло от сигнала им :rolleyes: .И сега си вкарай нещо в главата: GPS сигнал няма как да има в стая,мазе или тоалетна :lol: защото ти трябва пряка видимост към сателит :Wink: .Друг път не говори глупости.

Edit: Да просто реших и аз да си направя шега :smile: .

Виж сега не мразя Iphone и само информативно имам такъв 3Г затова и чета и си помагам с този форум за което Благодаря.Не съм решил да се дразня с никои ако искаш ще кача снимки на телефона когато е свързан с сателита ВЪВ СТАЯТА телефона е Нокиа 5800 навигацията Garmin но никои неможе да ме убеди че връзка със сателита се прави само при пряка видимост пробвал съм и знам.

"И би ли обяснил как точно става без пряка видимост?" Не че се базикам със тебе но ако искаш ще ти дам нокията да я питаш как го прави аз немога да ти обясня понеже нямам ГПС във главата!

Някой от вас пробвал ли е със нокията която съм споменал по-горе ЛИЧНО че толкова много приказвате???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига спорили за тия пусти сателити. Не трябва пряка видимост, все пак не функционира със светлинни лъчи, а с радио сигнали, а те преминават през някои определени препятствия. Ако стаята има голям прозорец и сградата не е направена като бункер напълно е възможно да хване сателити вътре. Аз намирам сателити на 2,5 метра от прозореца, сградата е стара - 1902 г. и не е чувала за бетон. Живея на 2-рия етаж, над мен има още 3. Наскоро инсталирах Гармин на Нокиа 5800 и трябваше доста да почакам докато хване сателити, но стана.

Имам навигация Garmin C510, която има най-новата GPS антена - SIRF STAR III, определено дава по-точни данни къде се намирам, с iPhone-а по някои тесни улички губя обхват, и ако на него разчитам... ще се видя в приключение.

:rolleyes:

П.п. Цитат:

...aGPS would be more useful because you can even track locations when you are indoors or underground (provided you get cellular covergae).

... aGPS би било по-полезно, защото можете да проследите местонахождения когато сте в затворени простанства или под земята (при условие че имате мрежово покритие).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сблъсках със следния проблем:

При навигация в колата и пуснато зарядно от запалката към телефона батерията ми пада. С две думи iPhone-а консумира повече енергия отколкото зарядното му дава. Зарядното е някво "жълто" - пише 1000mah на него, естествено може да не са толкова. Питам някой има ли подобен проблем, за да знам дали е от него или просто iPhone-а със Sygic харчи доста ток, който зарядното от кола не може да му осигури.

Имах същия проблем с предишното ми зарядно - някакъв китайски боклук. Не можеше да смогне изобщо и батерията си падаше неумолимо. На всичкото отгоре ме предаде в най-гадния момент - в 5 часа сутринта в Унгария...Друг признак, който окончателно ме убеди, че зарядното е пълен смях - при напълно изтощена батерия изобщо не може да започне да зарежда телефона, дори и след 2 часа не може да отлепи грам.

В момента съм със зарядно на Griffin и засега нямам подобни проблеми - карам си с постоянно пусната навигация и едновременно с това си слушам музичка от телефон. Трябва да отбележа, че при тази изтощителна комбинация батерията се зарежда много бавно, но по-важното е, че не пада.

Сори за лекия offtopic, но имайте едно наум със зарядните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига спорили за тия пусти сателити. Не трябва пряка видимост, все пак не функционира със светлинни лъчи, а с радио сигнали, а те преминават през някои определени препятствия. Ако стаята има голям прозорец и сградата не е направена като бункер напълно е възможно да хване сателити вътре. Аз намирам сателити на 2,5 метра от прозореца, сградата е стара - 1902 г. и не е чувала за бетон. Живея на 2-рия етаж, над мен има още 3. Наскоро инсталирах Гармин на Нокиа 5800 и трябваше доста да почакам докато хване сателити, но стана.

Имам навигация Garmin C510, която има най-новата GPS антена - SIRF STAR III, определено дава по-точни данни къде се намирам, с iPhone-а по някои тесни улички губя обхват, и ако на него разчитам... ще се видя в приключение.

:rolleyes:

П.п. Цитат:

...aGPS would be more useful because you can even track locations when you are indoors or underground (provided you get cellular covergae).

... aGPS би било по-полезно, защото можете да проследите местонахождения когато сте в затворени простанства или по земята (при условие че имате мрежово покритие).

Точно това изках!Доказателство за твърденията ти и ти ми ги даде за което те поздравявам :yeahthat: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone_developer, ти говореше толкова уверено все едно си пробвал и знаеш но явно според тебе и някой други щом каже модеротора нещо то е верно или правилно е не е така.Аз го казвам защото съм го пробвал не просто така да се дразня понеже тук да не кажа всичките сте с ифони...

Стига толкова спам а да си караме по-тема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако те локализира по клетките на оператора, това няма общо с GPS и обикновено съвсем не е точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, как не ви писна да се врете по мазетата да търсите сигнали от космоса, не знам :D

Дайте по същество, някой успял ли е да подкара новата версия?

На този сайт някъде най-долу има версия 7.71.1:

цък

питането ми е някой дали я е пробвал и дали бачка? Аз самия я свалих, но не смея да я пробвам – не съм много в час и ако се омаже ще остана без навигация :Wink:

Ето и директен линк към новата версия:

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Надявам се някой да сподели отзиви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, как не ви писна да се врете по мазетата да търсите сигнали от космоса, не знам :D

Дайте по същество, някой успял ли е да подкара новата версия?

На този сайт някъде най-долу има версия 7.71.1:

цък

питането ми е някой дали я е пробвал и дали бачка? Аз самия я свалих, но не смея да я пробвам – не съм много в час и ако се омаже ще остана без навигация :Wink:

Ето и директен линк към новата версия:

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Надявам се някой да сподели отзиви

Работи си съвсем нормално. Само дето не видях къде е тая оптимизация за GPS модула. Същата работа. Ако не се движа с кола под открито небе ще хване сигнал, ама не тая сряда, а другия петък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

питането ми е някой дали я е пробвал и дали бачка? Аз самия я свалих, но не смея да я пробвам

Бачка бе човече. Само преди да я замениш си издърпай от старата картите на Б-я е Г-я и гласа на Даниел, ако искаш да те напътства на български. За тях има и линк на първа страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на 2-ма Ви, не знам каква е оптимизацията, но много ще ме радва, ако спре да ми спира музиката на всяко кръстовище – това ми е проблема :Wink:))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен новата версия крашва-стига до червеният екран и като дам "съгласен" се спира?

може ли да се оправи?

и пак да питам -някой има ли идея защо на 2G 2.2.1+iGPS360+GPSSerial не ми показва момнетната скорост а дава само ''0 kmh''.

п.с Не знам дали сте забелязали, но при мен програмата дава че се намирам в лявата част на пътя вместо в дясната(или ако съм спрял на място ме дава че съм на отсрещната страна)-може ли да се дължи на това ,че австралия и нова зеландия са със ляво движение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...