Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Имам проблем :sad: .Качих от Itunes и инсталирах програмата с карта на България и Гърция :) ,но като я пусна и и задам настройките да ме намира Iphone къде съм на картата ми дава No GPS Signal :) .Имам GPS защото съм я инсталирал на 3G то .Като си Jailbreakna новият си телефон на Apple Iphone 3GS и на него ще го инсталирам,но и аз не знам.Сигурен съм,че е от настройките,но моля някой да ми каже което точно да бутна за да хване сигнал.Благодаря предварително на всички :) !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Бутни се" някъде на открито на първо време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10x сега бачка линка верно

максимум 2 карти ли могат да се качат ? слагам версията с БГ и гърция искам да добавя италия идей ?

.ipa с Итунс качвам нали така ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Бутни се" някъде на открито на първо време.

Добре благодаря!Аз тогава бях на открито,но не стана.Днес ще пътувам и ще я изпробвам пак :) .Ако имам някакви проблеми ще пиша ;) .Приятен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@yuri

Тази версия е само с 2 държави и то точно Австралия и Нова Зеландия.

Ако си добавиш други карти иска код за отключване, а код генератора който се намира в нета не работи на Cygic 7.71.

Затова всички правим разни трикове и представяме картите които ни трябват за тези с които програмата работи.

Аз съм си направил няколко пакета по 2 държави и си инсталирам който ми е нужен в момента. За съжаление още не съм успял да накарам туньо да ги различава и може да се инсталира само един.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това което аз правя-с pak_it си правя каквато карта ми трябва ,като и сменям имената на aus....,

и след това си добавям папките в мапс като например:

aus-cyp,aus-gr и т.н

след което ако искам да видя картата на кипър ,през ifile си намирам съответната папка ,преименувам настоящата aus(която е българия) на aus-bg , а папката aus-cyp става aus

и така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за картата на Румъния.Обаче наистина е много посна.Да се намира по-пълна карта?Благодаря още веднъж

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли как се преработват картите от IDA или ако ги има някъде преработени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tchav:

Няма нужда от преработване, те са си еднакви.

Инсталираш си iDa, инсталираш си и картите които искаш.

Влизаш в директорията където е инсталирана iDa, (/private/var/stash/Applications/iDa.app/maps)

{за 3.0 ...Applications.pwn...}

и после си копираш картата която искаш, готова в "pak" формат.

@Stanito1:

Защо не си инсталираш Navigon, там картата на Румъния е 10,6 МБ, което предполага че е доста по-подробна.

Ако ти заема много място в телефона, можеш да изтриеш картите, които не ти трябват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от тази навигация! Има пълни карти.Малко бавно згява ама поне когато патувам ми показва къде съм :biggrin:

Само един проблем и намерих.Няма новата част на магистралата, а хотела на един мой приятел, който е от една година ми го показва на картата. Някакви идеи защо се полуячава така ? :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше написал магистралата с главна буква. Така щяхме да знаем, че си някъде, където има само една магистрала. В България са две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Люлин я знаят само комунистите. Дори от ЕС отказаха да дойдат на откриването на могъщите 5 км. магистрала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tchav:

Няма нужда от преработване, те са си еднакви.

Инсталираш си iDa, инсталираш си и картите които искаш.

Влизаш в директорията където е инсталирана iDa, (/private/var/stash/Applications/iDa.app/maps)

{за 3.0 ...Applications.pwn...}

и после си копираш картата която искаш, готова в "pak" формат.

Така и направих, но получените карти не тръгват. Не намирам разлика например между картите на Гърция, тази, която си е с програмата и тази, която копирам от IDA, но едната работи, другата не. Между другото само инсталирах IDA и картите, но се съм пуснал, защото тестовия период е изтекъл, ако това има някакво значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте , аз съм с 2G 2.2.1 + iGPS360. Програмката си работи и ми показва къде съм и т.н.Но имам един проблем-като задам маршрут на екрана не ми показва моментната скорост и силата на сигнала(седят си все едни и същи)(скорост=0,а сигнала на 2 чертички).

Моля за помощ-на какво може да се дължи това и може ли да се оправи

благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как го ползваш, пешком, кола или тролей. За двете чартички, споко и при мен е така, както мисля и при всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в кола бях в софия и пътувах от хаджи димитър до надежда

след малко ще го пробвам и пеша

пробвах и с различни местни настройки (в мили ) и все така си седя скоростта на 0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пеша няма как да ти отчете скорост, освен ако не препускаш в галоп :mrgreen:, прави опити, спри го и пак го пусни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

може ли да ми дадете линк за Sygic North America.

Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт за Sygic (7.71.1):

- added speed cameras and traffic lights as POIs

- voice instructions volume tuned up

- music playback not being interrupted by voice instructions

- GPS signal information improved

- added low battery status information

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт за Sygic (7.71.1):

- added speed cameras and traffic lights as POIs

- voice instructions volume tuned up

- music playback not being interrupted by voice instructions

- GPS signal information improved

- added low battery status information

Инсталирал съм си програмата от ipa файл. Как мога да я ъпдейтна? От itune не виждам опция за ъдейт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...