Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Europe - Turn-by-Turn GPS Navigation


Severus

Recommended Posts

Te RiPDev хубаво са го гризнали, но ми е интересно тея дето са си платили на тях за тая програма дали пак ще трябва да си я купят от AppStore...

Е, то остава Apple да обезщети пиратски софтуер?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sygic Mobile Maps Asia - South-East - Turn-by-Turn Voice Guided GPS Navigation 230mb

[download:1v96lh58]http://www.2shared.com/file/6467849/d29da90a/Sygic-Singapore-Malaysia.html[/download:1v96lh58]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Status update: Sygic has temporarily suspended the listing of Mobile Maps Europe on iTunes store.

June 27, 2009

Sygic Icon for iPhone

Sygic has already informed Apple iTunes about the problem #8003 that has been repeatedly reported to Sygic Support. Unfortunately, the problem is not on our side and we cannot make any direct changes on iTunes side.

The Sygic Mobile Maps versions for Australia and South East Asia are number 1 and featured applications by Apple there.

The standard process of developer is:

1. Send the product for approval to Apple.

2. Apple tests the product and once approved they place it on iTunes.

3. There is no direct way to change anything on iTunes - just to wait until the Apple team fixes the problem.

Information for existing customers that are experiencing the problem #8003:

This situation is very unpleasant to us, and we are trying to hurry up Apple team to fix this issue as soon as possible. Your e-mails with description of the problem to Apple support team might help to solve the problem faster. According to previous experience with error #8003 by other companies, once Apple fixes it, you will be able to download again, so your payment will not be lost.

Please contact Sygic Support team at support@sygic.com, in order to stay updated about the current status, and we will also try to find some compensation for this unpleasant experience.

Thank you for understanding and every voice from you to Apple may fix the problem sooner.

Избива някаква грешка, която в момента само Apple може да отстрани. И затова е временно свален от стора, докато бъде оправена. Грешката възниква след като си платиш и тръгнеш да го сваляш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. Има такъв режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG_0160.PNG[/attachment:mwpcf8b3]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всички линкове работят , без този за оригиналната програма с картите не Австрлия и Нова Зеландия . Съмнявам се точно тази версия да ти трябва :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам. Да точно този линк не ми работи, но явно и не ми трябва. Абсолютен новак съм, затова (с риск да стана досаден) ще попитам: Какво трябва да направя, за да инсталирам програмката с карта на България? Дали ще работи с 2.2.1.? С iPhone 3G съм. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страница 10,пост 1.Житие и слово Мое :)

Май баца само с 3.0 ха ? Понеже аз още не съм ъпдейтнал не съм чел баш достатъчно и ме е страх да пипам чакам пича дето ми продаде тела да се върне от море...
Давай смело през Installous :Wink: И аз съм с 2.2.1 и я сложих от пълно любопитство :) Не че ми се намира GPS на моята 2G :Wink: Бачка си на "шест" :razz: Прави си симулативни маршрути и общо взето няма бъгове и крашове :Wink: Само гадния надпис "Липсва GPS сигнал" ме дразни :lol: Но без GPS модул толкова,само разглеждане и симулация :razz:

Да знам имам го и при следваща синхронизация с компа Итунеса директно ми го трие реве че не съм активирал нещо си.. А като го натисна ми казва вече че съм го актуализирал и ми остават още 5 опита... Немоа да се оправа

Дай отметка на Туньо по този начин, и всичко ще е наред :Wink:

snap1_e1ae3_15239282.jpg

P.S Прочети преди да зададеш въпрос.Бачка си перфектно на 2.2.1.Вчера го качих и на едно 3G и момчето е толкова доволно .че още имам главоболие от добре истудено мерси :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш и от мен едно "изстудено мерси" :smile: . Де да можеш и на мен да помогнеш...Снощи до 1:00 ръчках iTunes-a ама не ми върза. Бая псувни отнесе,ама не кандиса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Installous От Сидия :smile: сорса на Hackulo.us ( http://cydia.hackulo.us/ ),след това с i-fun box /var/mobile/Library/Downloads ако нямаш такава папка (Downloads) си я създаваш сам.Пъхаш .ipa файла там,отваряш Installous ,натискаш в средата /Downloads/ и ти се появява фаила който си поставил преди това в /var/mobile/Library/Downloads.Инсталираш,и както казва колегата Adamov,Воала :Wink:

P.S Аз лично след успешно приключила инсталация,истривам .ipa файла от /var/mobile/Library/Downloads.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много Naidenoff,

Довечера като се прибера от работа (към 22:00) ще пробвам по този метод и после ще пиша. Иначе това от предишния ти пост го правих още снощи (тази сутрин). Това с отметката на Туньо,но той ме отряза пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тово с Туньо го прави за да не ти трие програмите които си качил през Installous :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes Не ги трие! Сьщо така от настройките на Installous можеш да зададеш след инстал да трие файла и така няма да се налага да го триеш рьчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как да я настроя.Инсталирах я но като вляза и като ми показва "Waiting for valid signal" и така остава. :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...