Публикувано Юни 15, 201115 гд Инсталирах приложението iPhoneFinder за да разбера как работи, но сега не мога да намеря иконката за да направя допълнително настройките.Някой може ли да ми каже къде да намеря иконката на приложението iPhoneFinder ?
Публикувано Юни 15, 201115 гд Имаш ли sbsetings? Как качи iPhone Finder-a? От сидиа или с deb? Дай малко по-подробно?!
Публикувано Октомври 26, 201114 гд Здравейте, имам iPhone 3G iOS 4.2.1 Джейлнат (ultrasn0w), има cydia и до сега нямах никакъв проблем с нея. Оня ден реших да си инсталирам програмата iPhoneFinder. За целта добавих сорса http://bgiphone.com/cydia Инсталирах програмката iPhoneFinder без никакви проблеми. След което обаче забелязах че при стартиране на Cydia ми вади следната грешка: GPG error: http://bigiphone.com Relase: The flollowing signatures were invalid : NODATA 1 NODATA 2 Рових се из нета, и до колкото успях да разбера проблема идва от зависимостите инсталирани от различни сорсове. Единственото за което се сещам е може би библиотеката libhide инсталирана от BigBoss сорса, която си я имах инсталирана от преди това, и която е необходима за скриване на иконката на приложението. Някой може ли да даде идея как да изчистя тази досадна грешка. Не че така няма да си работи телефона и cydia обаче мразя такива омазани истории. Да допълня че нямам почти никакви приложения инсталирани от Cydia освен основните библиотеки които са си необходими за работа на Cydia и Celeste Bluetooth което си купих на скоро. Благодаря предварително. Сетих се и друго да попитам. Мога ли да махна сорса на http://bgiphone.com/cydia от Cydia обаче да оставя програмата iPhoneFinder без да има някакви проблеми? Edit: Извинявам се, май съм объркал раздела във форума. Редактирано Октомври 26, 201114 гд от sbonkov
Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате