Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пуснаха iOS 6.1.1 за притежателите на iPhone 4S


Veselin Minchev

Recommended Posts

iOS-6.1.1-prompt.jpg

Преди броени минути, Apple пуснаха iOS 6.1.1 за притежателите на iPhone 4S. Този ъпдейт поправя неизправности в 3G връзката, проблеми свързани с прегряването нa устройството и някои други бъгове. Можете да намерите ъпдейта в Settigns > General > Software Update.

iOS 6.1.1 идва няколко дни, слeд като Европейските оператори посъвeтваха своите потребители да не ъпгрейтват до iOS 6.1, точно поради неизправности с 3G връзката, проблеми с прегряването и други.

Потвърдено! Ако имате джейлбрейкнато или отключено устройство, стойте далеч от iOS 6.1.1, защото на този етап не можете да използвате текущата версия на evasi0n (1.2), за да направите джейлбрейк.

Еvad3rs потвърдиха, че iOS 6.1.1 все още може да се джейлбрейкне чрез Evasi0n. В момента работят по нова версия, която ще поддържа новата версия на фирмуера.

Ъпдейт: Налична е нова версия на evasi0n (1.3).

iDownloadBlog

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    8

  • FoxDie

    7

  • SpAwN

    6

  • Alxx®

    5

От даунлоад блога писаха, че дупката не е запушена, но все пак...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал да имам проблеми с 3G-то на 6.1, с прегряване- също..

Не се ли оплакваха собственици на 5-ци, че след 6.1 им се влошава обхватът на 3G? :scratch:

Сега , ако се окаже, че и джейлът става за 6.1.1 и ме карат всичко наново, точно наредих щайгата.. :swear:

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да не си забелязал ако операторът ти подържа и 2G...

Тук Drei примерно са оператор, който работи единствено на UMTS (3G) и като има някакво прекъсване в мрежата, няма как телефона да прехвърли на 2G за колкото му е нужно и после да те върне на 3G (без ти да забележиш нещо). А директно си си в No Service (а телефона като продължава да си търси мрежа, може и от това да загрява?).

На 4S-a (5.1.1) ми се е случвало, като ми е слаб 3G обхвата,да ме прехвърля от Drei на T-Mobile (което още не мога да си го обясня) и после трудно връща на Drei (само самолетче оправяше) и си седиш без нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SpAwN, дупката в 6.1.1 не е запушена както казах, но почакайте да потвърдят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдиха вече:

"Planetbeing tweeted: Apple released 6.1.1 for the 4S only today. The JB still works fine. We will release an updated evasi0n that recognizes it as supported."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе версия 1.3 на evasion и току що успешно джейлнах 4s-а (6.1.1) надявам се да се оправи сигнала, че при мен наистина имаше влошаване при 6.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сподели какви впечатления имаш след известна употреба на 6.1.1

Все още се чудя заслужава ли си да ресторвам и джейлвам наново, след като при мен всичко си работи добре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току - що получих оплакване от ментелска 4с-ка на 5.1.1??? На включено 3г, няма и няма свързване, а чертички на обхвата - бол. Само със спрян нет набира. Явно проблемът не е само в 6.1. Довечера ще ми я донесат да я кача нагоре и ще пиша. Гоце е на 6.1/свиваком и не се е оплаквал никога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблеми с обхвата, но пък батерията ми на 4S-а пада доста по-бързо от на 4-ката.Сега ъпдейтвам и ще разбера дали има разлика!

П.П.Не ползвам джейл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,ако имаш проблеми с батерията е добре да направиш чист рестор,не ъпдейт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз довечера ще ресторна и ъпдейтна 4s-ката заради спорта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4с , и наистина на много места отгоре ми излиза Е вместо 3г... мислех че нещо аз не съм настроил. И сега какво трябва да направя ? Да ъпдейтна и джейлна наново ли ? Или да дам рестор и ъпдейт после джейл ? Баси ... толкова си играх да го подредя и да сложа всичко :Д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестор и джейл!

И аз съм в същата лодка- настроен телефон, но с разликата, че при мен наистина не са се появили тези синдроми (3G / прегряване) откакто съм с 6.1...явно не е при всички у-ва и/или оператори.

Споделете отзиви и впечатления, когато преминете на 6.1.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4с , и наистина на много места отгоре ми излиза Е вместо 3г... мислех че нещо аз не съм настроил. И сега какво трябва да направя ? Да ъпдейтна и джейлна наново ли ? Или да дам рестор и ъпдейт после джейл ? Баси ... толкова си играх да го подредя и да сложа всичко :Д

Ти НЯМАШ проблем, превключването е нормално при неналична мрежа. Проблемно е когато забие на 3г и нямаш връзка, а обхват има(поне видимо).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори изпрах една днес. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах го. При мен 3G-то е спряно по принцип. От сутринта гледам, че GPRS-а го няма никъкъв. Когато превключа на 3G, имам нет, когато го изключа - няма никой в къщи. Не знам дали е късно да си се върна на 6.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също направих ъпдейт, защото батерията беше започнала да пада по-бързо. За сега всичко е супер. Пробвах нета през EDGE, 3G & Wi-Fi, няма грешка :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали тази загуба на нет не е локална. Като се прибера довечера в София ще видя как е. Иначе пак трябва да ресторвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сега и някой каже как може от ръчен бекъп на бележките си(Notes) да ги кача обратно и да направя така, че да се синхронизират със iCloud ще бъда ужасно доволен!

Надявам се поне новият iOS да има тази възможност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих 6.1.1, мисля че има леко подобрение от страна на батерията.Друга разлика не забелязвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...