Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Celeste Bluetooth File Sharing


The Shaman

Recommended Posts

В чужди форуми много хора продължават да се оплакват, че и закупена не работи. Явно при всеки е различно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Закупих си я , баца си най-спокойно и нормално , но не разбрах как става номера с пращането на песни . Успях да пратя песен чрез iFile но в траклистата на iPod-а не ми дава възможност да дам директно send . Нещо не правя кат' хората или ми е проблема с action menu ?

Не съм я разделял (от тук едно,от там друго) , а както си е в Cydia -> purchase , и т'ва е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Ios 5 някой да е успял да го инсталира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно не съм открил топлата вода , но след като се инсталира закупена селесте си инсталирате action menu от сидия и тогава имате опция за директно пращане на mp3 от ipod листата. Знам че не е кой знае какво но все пак нека го има като уточнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здр имам iPhone 3G 4,2,1 имам и SBSettings , Action Menu , BTstack стигам до тарсене но не намира , пробвах сас Nokia и Samsung Galaxy

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой подкарвал ли го е под 5.0.1 на 4-ка с (не)платена версия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-важния въпрос е, някой подкарвал ли е НЕплатената версия изобщо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажете плс да знам на 100% варви или не на iPhone 3G 4.2.1 за да знам дали да го трия ???????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OK тогава за да не занимавам всички , ако някои би ми отделил малко време да ми даде Skype си защото имам малко вапроси за iPhone :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баце, шиткай ифоньо(без туй е стар) и купи правописен речник, пишеш кошмарно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги! Ето това открих как може да подкараме Celeste 1.1.1 na iOS 5.0.1 за сега:

Още когато сте с iOS4 и вече инсталирана Celeste, инсталирайте и стартирайте ApptoDeb от Cydia. В ApptoDeb, скролнете до Celeste изберете я и редактирайте следните опции...

В Dependants, изтрийте

", co.cocoanuts.gremlin2 (>= 2.1)"

После кликнете и направете DEB и го запазете някъде, например в Dropbox

Ъпдейтнете до iOS5.01 и направете джейл.

Стартирайте Cydia като Девелопър, след това потърсете в нея и се уверете, че следващите са инсталирани

Action Menu

Airplane SBSettings Toggle

SBSettings

Libstatusbar

BTstack

Darwin CC Tools

Link Identity Editor

Springboard Access

UDID generator

После през iFile, инсталирайте по-рано запазената Celeste.deb и рестартирайте телефона.

Влезте в настройките на Celeste и се уверете, че Gremlin е спрян!!

Файловете се пазят в*

var/mobile/received folder и могат да бъдат изпратени в Camera roll с iFile. Музиката може да бъде преместена в iPod library с PwnTunes.

Cydia ще ви пита за обновяване на Celeste, игнорирайте ъпдейтите.

Изпробвано на iPOD 4 Touch,iOS 5.0.1 и работи! Описаната процедура важи само за закупено "Celeste",не за кракнати версии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Сега остава само да чакаме и да е това което си мислим. А не поредното "нищо".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се нова версия, която добавя поддръжка на iOS 5 устройствата - Celeste 1.1e2-3

Eто, какво още ново има в тази версия:

-Updated Fixes

-iOS5 Compatibility

-Action Menu Support

-Display Recorder support

Изтеглете този файл. Той съдържа всички нужни добавки, като по време на инсталацията, инсталирайте Celeste последен.

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли вече да го подкара работещ от горния линк?

Направих стъпките, дадени в предишния пост, но при search mode не ми открива никакви устройства...

Не знам къде бъркам..

EDIT:

разбрах къде е грешката - инсталацията на всеки един компонент е строго зависима от друг и трябва да четете при всеки каква и от кой друг е зависимостта и да инсталирате първо него. В противен случай, ако просто безразборно инсталирате всички и накрая- Celeste- няма да се получи и последния ще покаже грешка.

EDIT 1:

така или иначе получавам файлове без проблем , но има проблем с изпращането- тръгвам да пращам и на 3-4% просто си остава на тях и не продължава напред- тествано с два различни телефона.

Капризна програмка...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по-глупав ще изчакам малко време да видя при кой какво се случа. Чак тогава ако се намери решение и програмата върви "стабилно" може и да я сложа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами след два респринга си тръгна нормално и всичко си работи. Иначе стратегията ти е логична да ходиш по утъпкани пътеки, но нали все някой трябва да ги утъпка:)

Засега само SBS Toggle-ът не ми работи коректно, т.е. при off пуска celeste-то и повече не го спира- независимо от положението му след това- on или off.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти разбра ли кой файл след кой се инсталира ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато ги инсталирах- който даде error също казва и от кой е зависим и така ги налучках, но не съм записвал реда. Започни да ги инсталираш и този, който иска друг да е инсталиран преди него- ще си каже, така ще добиеш представа за реда. После респринг, рестарт и си готов.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който си го е купил и изгаря от желание да пробва бета версиите, може да си добави репото http://apt.cocoanuts.co ;)

Там вървят тестовете и на YourTube 3/HD.

Ако преди това сте инсталирали AirBlue Sharing, го махнете! Двете не се разбират.

525854b00586aba5.PNG81f9576f296fef0d.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се инстлира но дори и след респринг рестарт дава activation failed due to a network error

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми изкарва Activation failed due to network error. Please try again later

Редактирано от yukito
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, но пробвах сега на друг iPhone4 купена версия и пак така дава.

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...