Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Celeste Bluetooth File Sharing


The Shaman

Recommended Posts

Изпращането на песен от iPod.app вече е факт с новата версия 1.1-1.

What's new:

- Full iOS 4.3+ compatibility: "Send" ActionMenu in iPod.app now supported

- File transfers continue when device gets locked or enters sleep mode.

- Songs (mp3s) without metadata are added to iPod.app with their filename as title - no more title-less songs

post-12-0-72984500-1313815536_thumb.png post-12-0-02973100-1313815544_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

не разбрах как става номера при 4.3.3

какво ли не пробвах и не става

на 4.2.1 нямах проблем но ако се върна може пак да не успея да подкарам селесте-то

ако някой може да обясни как става , ама като за малоумни кат' мене , чв ще го удрям вече в земята заради този син зъб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, наскоро си купих iphone 4, но имам проблем с активирането на bluetooth. Прочетох, че трябва да се изтегли Cydia и от там да изтегля ibluenova и да го инсталирам на телефона. Правя всичко стъпка по стъпка както е показано, инсталирам го, на екрана ми се появява икона и в момента в който натисна върйу нея да го вклююча се появява за момент и изчезва. Някой може ли да ми помогне и да ми каже защо така се получава и има ли начин да го оправя и да го ползвам.

Имам и втори въпрос: Как мога да си сложа Mp3 за входяюо обаждане?

Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iBluenova работи на по-стар софтуер от твоя.

Потърси Celeste във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай малко и с търсачката. В общи линии за да ползваш приложението трябва да си го платиш http://bgiphone.com/topic/11384-celeste-bluetooth-file-sharing/

По втория ти въпрос също има доста писано. Ето ти едно приложение а има и други: http://bgiphone.com/topic/1148-anyring/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да инсталирам Anyring, много ви благодаря. Сега ще пробвам и със Celeste, дали ще стане и Bluetooth да инсталирам.

Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос относно Anyring: когато сложа една песен и после искам да я сменя с друга си свири отново първата?

Прочетох че има алтернатива на Anyring-Mytones, но не успявам да я намеря в Cydia. Защо се получава така и добра ли е тази програма?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) .

А Celeste платена програма ли е, защото нещо не мога да я инсталирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да. Погледни малко и темата, която ти дадох. Прочети я и ще ти се изясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами прочетох я, и там пише, че е платена.

има ли някаква алтернатива или безплатна програма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не си прочел;) Добави репото repo.icausefx.com в Сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах всичко от папката точно по упътването, но когато вляза в снимки или песни не ми дава опция сенд , макар че от сетингс съм ънейбнъл селесте както и в акшън бара и в сбссетингс ...

С iphone4 4.3.3 , celeste 1.0-73

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4.3.5,закупил съм си го-14 кинта и си ми бачка супер,за това не се стискай ами си го плати и няма да имаш грижи с тази функция! :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавих репото, но пак не става да се инсталира Celeste, докато инсталира ми показва някакви грешки,става много бавно и накрая като ми изпише Complete,връщам се назад,пише ми отново Install и на екрана нямам иконка,защо става така?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повтаряш докато стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повторих около 20 пъти и не става и не става, накрая ми изписва грешка, отгоре пише Complete и кат натисна Return to Cydia отгоре в дясно пак ми поше Install

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Новата версия 1.1-1 има ли я излекувана вече и ако да, в кое репо мога да я намеря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От там я пробвах вече, не може да се активира. При теб работи ли от там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aко беше прочел последните няколко страници от темата, щеше да разбереш, че мнооого рядко зацепва кракната. Най-вероятно ще трябва да преглътнеш и да си я платиш ако държиш на нея :) и да, при мен(на жена ми телефона) върви, купена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената причина да я търся излекувана е, че искам да я видя работеща преди да си я купя, а и не е програма, която се слави с особена стабилност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получава, праща без проблем. Малко ли доказателства със снимки има напред?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...