Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Celeste Bluetooth File Sharing


The Shaman

Recommended Posts

Да прочетох ги и до тук разбирам, че програмата бачка само на телефони с фирмуер 4.3.x :rofl: Така ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за въпроса, но как точно да сваля файл след като кликна на линка му и ми излезе Itunes Link Maker? Благодаря ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли я от първото мнение. Версия 1.x все още не работи както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно и тази от първото не работи. Пробвах с нея, версията от Sinful и Hackyouriphone. С първата не ми търси устройства и не виждам BTstack в настройките. С другите две намира устройствата , приемам от тях, но след това остава на Conecting и след няколко минути - Transfer Failed. iPad WiFi 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Можете да намерите Celeste 1.0-73 в HACKSTOR.

N.B.! Вярвам, че всеки знае как се ползва Google.

Редактирано от rip2pac
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, тези от вас с iPhone 4 (4.3.3), закупили Celeste и са с последния update 1.0-73 да споделят дали програмата работи коректно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, при мен работи. Пращам, получавам, но от iPod.app не може да се прати песен.

П.С. Ето и няколко шотчета. ;)

691cb5ef2da58cf5.PNG 74588b9ff40a4324.PNG 25ad80bfcd0b9d8c.PNG 881501da3a6e607d.JPG 77ebbeb125c1b0a7.JPG

e0f7e097a0db979d.PNG 49c5ae9b99cbabd3.JPG 3300112e03edb64f.PNG 6e80da194d2c0033.PNG 4834cfc03773ab86.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следният въпрос - в Settings/BT Stack имам отметка на None. Там кое трябва да избера - iOS или BTstack? Celeste показва ли икона при програмите или само в Settings?

Редактирано от ivodanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само в Settings. BTstack не го пипаш (и при мен е None), но когато получаваш в Celeste включи Receive.

П.С. Сега забелязах:

1. BTstack - когато търси устройство за сдвояване

2. iOS - вече сте сдвоени и може да си изпращате.

3. None - неактивност.

Аз лично така го разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Grievous . На мен след инсталацията на програмата ми даде съобщение Activation failed due to network problem. Рестартирах телефона, има я в Settings, но още не съм я пробвал. Само от Action Menu ли може да се изпраща файл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Action Menu е част да, без него няма да работи. Прочети темата, казано е вече не веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега опитах да пратя файл и отново ми показа Acivation failed due to network problem. Аз съм ОС 4.2.1, 3G. Деинсталирах я и пак я инсталирах като преди това включих телефона на Airplane mode, но отново същото :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работещо Celeste 1.0-73. Линк в първи пост. Обърнете внимание на подчертаното в червено.

42f95a1ea0b28c5a.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на това чудо като натисна изпрати с блутот и то не открива устройства

П.п.Фабричният блутот включен илли изключен трябва да бъде и на какво трябва да настроя на BTstack на None или на iOS ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля коментарът е на 5-та страница, №171. Там го пише това, детo никъде не го пише :)

Edit: За да не кажете, че съм мързелив, ето и линк към точно този коментар - http://bgiphone.com/...post__p__110819

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Обнових линка на 1.0-73 и ако има надъхан, нека пробва. Подновен е само файла Celeste 1.0-73.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...