Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Celeste Bluetooth File Sharing


The Shaman

Recommended Posts

И аз много много не искам да го слагам, ама колкото да пробвам за какво става въпрос.

Ама в момента искам, не искам, трябва да излезе джейл за 4.3, че чак тогава. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.п. Има джейл отдавна за 4.3! :)

Не е ли тетърд?

Дай на лични, че много оспамихме темата. :D

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До преди 30мин. се борих на 3GS 4.2.1 не работи както света. Купих го активира се но е пълен мазал. По-добре да изчакаме за фикс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече го пробвах със HTC и с Нокия и с БТ към Win7 получава, праща и също така конвертира всичко и най важното работи без никакви проблеми до сега :) цял ден го рових ... само в началото много го бях омазал но после докато схвана как работи нямах проблеми :)

Определено си заслужава :)

Межу другото НЕ РАБОТИ със НИЩО РАЗЛИЧНО ОТ 4.2.1 за момента не подържа нито 4.3 нито 4.1 и сигурно няма и да подържа 4.1. ;) Също така гледах във форума им има много проблеми със 3GS може би не е тествано на него както трябва

Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проработи след като се разделих с 11 лв :biggrin: Праща вече на всичко.

1000000085s.th.png

1000000087.th.png

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с платената версия на iPhone 4 iOS 4.2.1 и не иска да изпраща от iPhone-a. Иначе получава всякакви файлове без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен!Купих го,инсталира се успешно.Успях да пратя 2снимки на nokia e52 и 1 на Xperia x8 и до там!Всеки следващ опит беше неуспешен!На всичкото отгоре имената на устройствата са под цифри и всеки път трябва да гадая към какво се опитва да се свърже! Добавката на SBSettings определено не ми допада,а без него неще да работи?!Кофти приложение на цена,за която определено не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен!Купих го,инсталира се успешно.Успях да пратя 2снимки на nokia e52 и 1 на Xperia x8 и до там!Всеки следващ опит беше неуспешен!На всичкото отгоре имената на устройствата са под цифри и всеки път трябва да гадая към какво се опитва да се свърже! Добавката на SBSettings определено не ми допада,а без него неще да работи?!Кофти приложение на цена,за която определено не е.

Поне хората са се опитали. според мен седмица-месец и нещата ще се оправят + крак.

Редактирано от GalaxyNET
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@genie ios 4.1 не се поддържа

Минах на 4.2.1,преди да си я поръчам.Не съм променил профила си,защото може да се върна пак на 4.1 .

@GalaxyNET ,те хубаво се опитват,няма лошо,но да бяха пуснали една пробна фри версия,пък тогава да си продават прилижението!Не ми е за парите!Въпросът е принципен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен, това ми е първия пост в вашия форум, собственик съм на iPhone от скоро и все още съм на вие с телефона.

докато се рових в нета попаднах на информация за това приложение Celeste. Ето тук http://www.iphones-apps.ru/2011/03/26/cydia-celeste-polnocennyj-bluetooth-na-iphone/#more-9979 Руснаците са писали че е нужен плъгин на име Gremlin за да може да се подкара приложението.

Ако някой го подкара нормално да пише, аз все още не смея да инсталирам много екстри защото незнам ако нещо се обърка, как да го възстановя :blush:

Редактирано от IvellinGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gremlin-служи да интегрира приетите музика или фотоси в библиотеката на iOS без синхронизация c iTunes, а не "...за да може да се подкара приложението"naughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Celeste 0.9.0-218

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Преди това трябва да имате инсталирани:

mobilesubstrate

ch.ringwald.btstack (>= 0.3-433)

actionmenu

libactivator

sbsettings

http://itunes.apple.com/linkmaker/

Рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми казали как се инсталирва тази програма от горе посочения линк,че нещо не мога да схвана,уж е деб файл,ама като го разархивирам и ми излизат други работи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...