Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Celeste Bluetooth File Sharing


The Shaman

Recommended Posts

Този месец се очаква да излезе нов инструмент, Celeste, който ще позволи приемането и изпращането на файлове през Bluetooth:

Celeste Bluetooth File Sharing 1.1e2-3

Свали

Важно!

1. Инсталирате всички добавки включени в архива. Celeste последен.

2. След всяка инсталация правите respring/reboot.

celeste.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това само с продукти на Apple ли ще работи.

Защото на клипа виждам че трансфера е между айфон и MacBook

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, за айфон/айфон и сега има такова в апстор - нали идеята е от и за всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа дали ще работи с iOS 3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Celeste: Bluetooth File Transfer App For iOS4 Coming Next Week!

Инфо

Редактирано от KurtiMakarov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не се окаже някой Майтап за първи април :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам преди малко видях туйта им 4 дена до излизането на 22ри март и дават 10 копия безплатно ако им промотираш програмата със клип в YouTube или с някакви други материали ;)

П.П. Раздаването ще е на случаен избор ако ви одобрят клипа. Межу другото вече са раздали 10 остават още 10 и един от всички ще поличи доживотен безплатен акаунт за всички приложения на @cocoanutapps

Countdown! 4 days til #Celeste release! Bluetooth file sharing for #iPhone #iPod touch and #iPad! getceleste.com
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като нов инструмент ще бъде ли достъпен за всички или пак трябва да се "лекува"... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,че ще трябва да се купува,все пак разработчиците са вложили доста труд.

п.п.Изпревари ме

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ще е платена, все пак това ще е една от най-важните програмки за iPhone! Някъде бях чел че цената ще е 10$

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прочел съм цялата тема и пак не вниквате в смисъла на поста ми.

Добре ще си задам въпроса така: Ще бъде ли "излекувано" приложението, за да можем да го ползваме всички безплатно? Все пак всички хубави програми са официално _платени_.

Офтопик: Изобщо наблюдавам в целия форум една тенденция на "начукване на канчето", "ах ти колко си неграмотен" и "как можеш да питаш такива въпроси" преди да се даде наистина ценната информация след това. Ако съкратите увода можете да си спестите доста писане и да давате само същественото. Иначе не ви се свиди информация и съдействие :) само дето малко повече ви сърбят пръстите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, дъвкането на едно и също писва брат. Особенно след като си го писал 837646585 пъти, а няма кой да го прочете 'ми писка.

П.П. За инфо не се скръндзим, нали това е идеята ;)

П.П.2 Как мога да знам, че някой ще си го купи и кракне, ей така, ''щот' сме готини?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можете да знаете. Можете само да предполагате на база на дългогодишния си опит в сферата и наблюдения върху други приложения. Аз например предлагам тази тема да не се затваря след излизането на яве на приложението, за да може, когато се "излекува" да се пусне тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Последен пост не се цитира!

2. Никога след като излезне официално едно приложение темата не се е заключвала.

3. Също така, никой не е бил лишен от излекувания и вариант.

П.П. Коментар страничещ от темата ще бъде трит незабавно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествано е вече:

Бета тестовете потвърждават работи с: Nokia потвърдено. Android потвърдено. Windows XP потвърдено. Mac OSX потвърдено BlackBerry OS потвърдено . Вълнуващо нали :) !!!

Само да го пуснат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...