Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Celeste Bluetooth File Sharing


The Shaman

Recommended Posts

При мен с версията на Grievous открива другия телефон, pair-вам ги и след това връзката се разпада. Не ми дава никаква грешка на мен, освен Activation failed, due to network... или нещо от сорта беше. А обратното от друг телефон на iphone как става прехвърлянето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при мен платената версия нито открива,нито закрива, ни приема, ни предава - камо ли да се разпада ! wacko.giftooth.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми намира всички устройства с включен bluetooth, както и обратното с друг телефон намирам iphone-a, но когато тръгвам да пращам нещо ми изписва, че Celeste не е регистриран на този Cydia account и връзката се разпада, явно ще трябва по-добър крак, но до като не видя, че всичко работи няма да я купувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Lyudmil крака ти е доста добър бре. Имам я купена и не намира нищо, а ако си спомням добре само при първото пускане се върза за един iPhone 3Gs и след секунди връзката се разпадна. Та не знам дали ще намериш по-добър крак :tooth: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано скоро да изкарат 1.0 ето тук е страницата на разработчиците в Twitter - http://twitter.com/CocoanutApps хубаво е че продължават да работят и дано в следващата версия отстранят повечето бъгове, въоръжил съм се с търпение и чакам някой да каже " най- после излезе програмата която да направи вашият блутут пълноценен" :smile:

Следя темата с интерес и дерзая

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, аз не. Бета тестер срещу пара(Хем кихаш, хем чеп)? Не, благодаря!

Пари се плащат за работещи неща, а не да им пълня канчето за неуспешните опити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли ми казали къде ги изпраща получените файлове. Изпратих си няколко песни, първата я намирам в iPod, но следващите не ги откривам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С кракната версия съм и пращам и получавам наволя и към компютър и към телефони без никакви проблеми.

d8f559882c5a32d4.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не намирам ch.ringwald.btstack (>= 0.3-433).Останалите ги имам.И защо когадо дам on на celeste и изляза от sbsetings се изключва? Мерси.

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен тръгва ,но ми дава че не е регистрирана версия ,и може би затова немога да прехвърлям файлове.Това е с deb-а от горния пост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих с един приател от турция и каза че, Celeste има кракната версия и работи без проблем ето, кво трябва дасе направи таками каза парво дасе изтегли това http://www.multiupload.com/1SGTUZNX7E и дасе инсталира второ дасе изключи телефона и пак дасе фключи,трето от Cydia sinfuliphonerepo дасе инсталира celeste ,'четири от sbsetting дасе пусне celeste после respring и готово, аз имах платена и пак пробвах така даже по добре работи.ПРОБВАНО НА IPHONE 4

Редактирано от asko44
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе кракната версия от HackYourPhone в Cydiia, след инсталация изписва, че Celeste e активирана и след това изпращането и получаването на файлове е като детска игра :yahoo:

Пробвах трансфер на JPG и MP3 с Nokia, Sony Ericsson и PC, и всичко е ток и жица!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз също инсталвам кракната версия на програмата и след респринг ми изписва ето това - "Celeste wasn`t purchased for this Cydia account.Please check again in Cydia" :blink: ? Случайно някои да знае какво трябва да направя в акаунта си ?

П.п - по моя (прост) превод ми казва че не съм е купил ?!? Но защо при положение че тегля кракната версия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засича ти е, че не е купена...

Аз немога да се справя с HYI репото . Не показва че е включено и това е :Х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам.. засича ми че не е купена! И това от 2-3 репота вече , дори и деба на Grievous :wacko:

Mr.Phoenix - сложи деба от по горните постове , би трябвало да се оправи ( и респриг поне ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става човек тоя телефон колкото респрингове и рестарти изяде не знам просто. Даже и един рестор заради тази програма... :Х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее чак до рестор, сериозна работа . Аз спирам да се занимавам че не ми се прави и на мен рестор !Само да кажа че като е имам програмата стои пост.вкл. и не иска да се спре от иконата в СБСетинга , и няма да ви кажа че батерията се стапя за отрицатлно време ! Трия е за сега и ще чакам нов ъпдейт !На касметлийте успели да е подкарат :bravo: да си е ползват с здраве ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато инсталирате кракната версия на програмата , след инсталирането и преди да респрингнете, спрете нета на тел, после респринг , след това ребут и ще ви изпише ,че е активирана и няма да имате проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително ако въпросът ми е глупав, но къде точно в cydia мога да намеря кракнатата версия :blush:

Edit:

Благодаря emco83

Редактирано от IvellinGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде стига глупости - плтих си го и .......както казва . Alxx®

"А, аз не. Бета тестер срещу пара(Хем кихаш, хем чеп)? Не, благодаря!

Пари се плащат за работещи неща, а не да им пълня канчето за неуспешните опити."

е аз си платих и то не че безумно ми трябва Bluetooth, по скоро зади бъзикациите на приятели и колеги - "'баси телефона и няма Bluetooth"

за което мааааалко съжалявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...