Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Да ви попитам тези батерии за 4-ка, дето са по 2430mAh става ли нещо от тях или се прецакват бързо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как @Alxx набързо си сложи оригиналната, след като беше пробвал една такава- не бих възлагал много очаквания...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шитнах телефона, баце ;) Нещо бъркаш. Скоро и петицата ще получи пауър.

@makaveli, зависи за кои говорим. 90% от наличното на пазара е менте - обикновенно копие на оригинална батерия, пребрандирано със страшни параметри. Стикерът се отлепва и… :smile: Иначе, има истински, ама са 25 - 45$ доставна, в зависимост от модела. Направи си извода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде да търся такава батерия..Иначе ето моята как е http://picbg.net/img...d3c9dce3eea.PNG.

И как съм на 31 процента след час някъде пада на 20 без да съм правил нищо..Тая е втора батерия оригинална от друг Iphone,и не мога да разбера защо прави така..Бая рестори съм ударил.На предната 4-ка дето имах не беше така..Възможно ли е да е от телефона нещо?

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не обръщай внимание на показанията в спрингборда, като не се рефрешват навреме и ти се привиждат проблеми. Гледай общото време колко изкарва, в твоя случай хич не ми се вижда зле за стар телефон.

От въпросния модел батерии, търсиш такава, която не е 243436485 мАч. Действително подобрените са с технология на корейска фирма и са с 30-тина процента по - мощни. Приблизително 1800мАч. Има още един модел, който е видимо по - дебел от оригиналната, но влиза. Той е около 2300. Обаче цената му е доста висока.

Ето ти сериозно проведен тест на стокова, "дебела" и голд батерия от андроид юзър:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

post-226-0-55701600-1393028042_thumb.pngpost-226-0-09120100-1393028043_thumb.png

Петицата е на година, батерията(Sony) току - що сложена и на първо зареждане до 99%(така се случи). 3G е ползвано по пътя от вкъщи до офиса и обратно, останалото време съм нон-стоп на wi-fi. Два ъпдейта на приложения, два поредни ъпдейта в сидиа, играене на игра(solitaire :smile: ), много imessage и много говорене. Доволен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че темата е за телефони с оригиналните им батерии. Ако взема да лепа шотове от "издържливоста" на батерията ми с пауър кейс, например, темата се обезмисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че се споменава неоригинална батерия, не виждам нищо нередно. По-добре е да има резултати от всякакви варианти, вкл. батерийни кейсове. Така всеки ще си прецени дали подобен аксесоар би му бил полезен.

Иначе без да слагам шотове, при мен 5s откакто е с джейл (и доста туийкове) с нормално ползване (3г навън, вифи, гпс вкл.) си държи по ден и половина-два с 7:30-8 ч. ползване.

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

y6ygepe9.jpg

Това ми е като личен рекорд, до сега съм изкарвал по 6 часа +- 20 минути usage и 1 ден и малко standby. В случая съм бил през повечето време на wi-fi , около 1 час говорене и останалото време приложения като youtube, vine, facebook, телевизия и safari.Игри рядко играя. Музика не съм пускал.

iPhone 4 закупен 2010 iOS 7.0.4 без jailbreak. В момента отива към 7 часа usage, а имам още 24%.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че се споменава неоригинална батерия, не виждам нищо нередно. По-добре е да има резултати от всякакви варианти, вкл. батерийни кейсове. Така всеки ще си прецени дали подобен аксесоар би му бил полезен.

Sent from my iBrain using iFingers.

Да бе, няма лошо, но си е просто мерене на пишки:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E то цялата тема е за това :D А и принципно всеки може да си шопне шота с каквито си показания иска.. Но не това е идеята..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, OEM провайдърът за батериите на петицата е именно Sony. Тази е същата, каквато има и в останалите петици, просто е чисто нова. В пауър лог-а на телефона стоят измерени данни, равносилни на заводските(капацитет и напрежение). Пет такива съм монтирал и нито едно оплакване, т.е. при желание ще поръчвам още. Не иде реч за мерене на антени, а, че моят телефон е опитно зайче в услуга на клиента.

П.П. Не е без значение фактът, че в офиса и вкъщи сигналът на грабул ще избие скáлата, а в измервания период, не съм мърдал другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4 - предимно разговори на Е. Някой друг прочетен мейл.

65a397b6d9fc248d.PNG

iPhone 5s - в офиса и вкъщи на Wi-Fi, през другото време основно на Е. Доста разговори, приложения, мейли и т.н.

65b573c8eb882975.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте луди кви са тея луди показатели!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте луди кви са тея луди показатели!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Тури още петдесетина "туийка", па има да се чудиш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без джейл и със винаги имам едни и същи резултати!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 2008-ма съм с iPhone. Като чели е отминало времето в което телефона се цъкаше постоянно. Сега просто се ползва за това за което е нужен. Не е трудно да се постигат тези резултати. Всичките устройства са без джейл и всичките са закупени нови и ползвани само от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около 3 часа разговори на ден, ключено всичко плюс блутуут... Ами повече от ден не става. Аз си го ползвам пълноценно. Телефония, интернет, удобство в колата, мултимедия а той е нужен и за това! 2007-ма бях с нокия и я ползвах по предназначение и караше седмица;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но дисплея на нокията не беше с 3,5 инча или 4 инча, а и консумацията на телефона беше съвсем различна ;). Сравняваме несравними неща ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...