Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Общо взето - да. Само, че в офиса и вкъщи е тъмно само нощем докато спя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е след първото зареждане на телефона (iPhone 6). Всичко си му беше пуснато (3G,Wi Fi вкъщи,локейшън).Доволен съм,при положение,че имам и още 25%.

09a8a045576a5379fe6ceffb4f7caddb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

02877227847150f270bcc110cae36406.jpg

След Restore - Set as new, имам чувството, че се държи още по-добре батерията /iPhone 5s/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С джейл ли си? Аз вчера джейлнах на 8.1.1 и днес вярно, че пътувам много, но батерията е кошмар...

От 100% зареден в 16ч., вече съм на 28 ... Сетнах като нов, през цялото време е на LTE/3G , ето каква е картинката, помагайте със съвети:

67fa70872f5b1419d14265e4c5d8da3b.jpg

1eb837ac747f3a1ee4e76b381dfbb1c1.jpg

Инсталирани от Сидия:

ebdba4c5258106be84aa300592bc0d41.jpg

1f85a46de2d728cfec3e799a4a3053a2.jpg

9d868ecdff7503c769766da1cec125ff.jpg

1d4805ac887df7625d7aed0a36a35f41.jpg

f07af7d56e48a420e74c69b7f98bb6e0.jpg

aa3217ee9cbfb39cb9771ab1146f9a64.jpg

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е такъв е..

Явно ще я тествам като се прибера, но все ми се струва, че батерията при 8.1.1 е по- зле отколкото при 7.1.2. Какви са вашите наблюдения?

Функциите Handoff & Suggested App точат ли батерия, аз ги изключих

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точат към облака ако имаш и други у-ва на същия акаунт. Има и друга причина - ТаиГ копа яко и изнася, но още не знам какво и колко. И нещицата от сидиа са бая, много неща от инсталираните похарчват - май уай, жестовете, модификациите по спрингборда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа, същите туикчета ги имах едно към едно на 7.1.2 и не беше такова чудо...

В Idle ми точеше 2 мин. на час, сега не искам да си представям какво ще е...

Като цяло така ме е яд, че ъпнах за едно пусто LTE..., но к'во да ги правя E-Plus като нямат официален контракт с Apple и чак с 8-цата може да им се подкара LTE-то...

Саше, два пъти ми рестартира Спрингборда и влезев Сейв мод. Гледах всичките туикове да са напълно съвместими с 8-цата, според теб кой прави мизерията? Пак казвам- в абсолютно същата комбинация с изключение на CCQuick Pro (преди бях с CCSettings), тези туикове работиха безупречно в комбинация на 7.1.2...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам трябва да откриеш. Както се сещаш, субстратът тук работи по различен начин и до вчера съвместими врътки, днес може да си пречат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си направя експеримент и да видя как ще се справи. Постоянно съм във фейса+музика на слушалки,локейшъна е пуснат и ползвам от време на време навигацията, защото съм в автобуса : da78b50e309db1b87dd2e12cd938c0fb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво си го правил този телефон?? Да не си играл FarCry 4 в мрежа?:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го взех, разпечатах беше с 8.0 и 1,2 Гб адър, рестор с ъпдейт и set as new, цяла нощ на зарядното и после за 3 часа батерията е на19%.

Сега правя нов рестор и тегля 8.1.1. отново, да не би вчера да не се е изтеглил коректно. Знам, че нещо не е наред, та затова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Photo12-6-14233657_zps3744a002.png

Ето и от мен, с постоянно включени Wi-Fi i 3G

Редактирано от ralkabalka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като спреш дейтата напълно всички са добре, но не това е идеята. ;)

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е спирано, просто трансферите са ми през wifi. Всичко е като на 5s, но батерията просто си държи повече. С предишния нормалното беше три дни, сега е 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз нещо не си ползвам телефона като хората, баси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1,58 ч разговори, но ми прави леко впечатление, че Phone.app липсва в разхода на енергия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво като липсва? -той може да е говорил преди да го е заредил. Моя call time е час и 51 минути и ми показва 1%. Аз като гледам го е държал на блекскрийн само. :D

Мойта петица прави 3 дена и 23 часа стендбай + 5 часа използване на wifi само. 3G-то е като пиявица, батерията се топи за 2-3 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че не го ползва за телефон, но виках да си премълча :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се вижда, защото принт скрийна е в неделя, извадката е за последните 24 часа, а двата почивни дни рядко говоря по телефона. Всичко е изрядно, няма ментета. Вчера зареждах, пак беше 4 дена стендбая, разговорите към час и половина. Почти всички нотификации са включени, локации -само за навигациите и Find My Phone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...