Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

Лекото разместване на предната камера под формата на полумесец - crescent.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Максим Костадинов , такова изследване на батерията сигурно и в Купертино не са правили!

Спри се вече пич , намери си приятелка и обръщай внимание на нея!

;)

Редактирано от Grievous
А ние не сме кьорави!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че добре си ме инспектирал , знаеш какво имам и какво нямам, та да си те попитам - с тарлъци или с чехли ще ми е по-удобно и подходящо за настилката у нас ?

П.С Всичките тия неща ги правя, за да е удобно и за да са информирани "колегите", чудещи се дали да минат на 8.1.2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.С Всичките тия неща ги правя, за да е удобно и за да са информирани "колегите", чудещи се дали да минат на 8.1.2.

При положение , че всеки човек е с различен характер то и не всеки си използва телефона по начин като твоя. В твоя случай 57% Facebook!

И що си мислиш,че влияеш на някой с избора дали да ъпдейтне или не.

Просто на последната страница 12 от 33 поста са твой как се жалваш от батерията. Ми спри се малко snarky ;)

P.S

Цялото това нещо съм го писал с усмивка, който го разбира грешно значи го чете грешно !

Мир!

☞ ⋘ⓘⓅⓗⓞⓝⓔ  ®⋙

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

77bb1f490febb438ec2e5b47ed126d31.jpg ето и от мен iPhone 6 iOS 8.1.2 с включен BT, wi-fi и 3G.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ги правите тия телефони бе.....аз съм супер доволен от 6-зата издържа ми все около 3 дена, явно яко ги скъсвате ели тоя фейсбук голямо киснене пада там....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....аз съм супер доволен от 6-зата издържа ми все около 3 дена,....

Като си му спрял всичко и си го оставил само за ало ало, може и повече да изкараш ! ;)

Редактирано от kaizersoze
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено 3г е на 2г точно поради тази причина и тъпото ни 3г покритие. Всичко друго си е на макс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай да видим де. Може и ние да научим нещо.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми какво да ги правиме, ползваме си ги по предназначение. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам и още няколко часа даже :tooth:

IMG_0035.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми бива, на ден си го ползвал по три часа телефона. Ще прашяса бе майна ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми майна аз работя, ям, имам и други работи колко повече от 3ч да я галя тази ябълка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип я прескачам темата, защото 1 ден си ме устройва перфектно. Като видя, обаче 3-4-5 дена и всичко на макс, а после 10 имейла на Wi-Fi 3-4 разговора и 3 процента в сетингс, колкото за да пусне 3G и ми става смешно.

d94Wrkx.jpg

0Xkd5z1.jpg

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последно време зареждам 6-цата с новото айпадско зарядно (по-мощното). Струва ми се, че батерията ми издържа по-малко. Четох някъде преди време, че 6-цата може и с по-мощно зарядно да се зарежда или някакви подобни врели-некипели.. Някой да може да каже нещо по въпроса - и май по-точно Alxx :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен държи повече с 2,1А зарядно, но е съвсем логично да издържи по - малко цикли. Затова, ник'ви експерименти. Поне аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като става дума за зарядни имам ipad mini купен от Хон Конг миналото лято и е със същото зарядно като на iphone 6, който е взет от UK. Сравнявах ги и модела е A1399 output 5V=1A

И сега ги зареждам с едно и двете ползвам това на ipad.

Не би трябвало да има някаква разлика при зареждането нали така, след като са с еднакви зарядни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той питаше за зарядното от 9,7", а то е 2,1А ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...