Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

9.0.1, 6+, няма нещо, което да не е включено. В общи линии установих, че живота на батерията ми зависи от това колко свободно време имам. Т.е. времето за използване на телефона ми е правопропорционално на моя живот :D

908d501a1b1db785ca8531cd4246a332.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че Епъл нещо са променили по алгоритмите за изчисление на използването на батерията...

f23667316dcfc1ad80a1dffb6c2c5e93.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Същото е и на тубата.. Леко недомислие в иОС според мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За да не пускам нова тема, мисля че тази е подходяща да попитам някой ползва ли power bank case? Тъй като изключително много ползвам телефона за работа към 12 1ч вече оставам без батерия и постоянно трябва да търся къде да включвам и Т.н. и открих тези калъфи в един магазин във Варна но просто не знам дали си заслужава 60лв. 3000mah е батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 6+ батерията ми пада внезапно между 20-30 процента, като цяло батерията не пада бързо- изкарва по 9 часа юзидж. Пробвах рестор няма разлика, калибрации и тн без ефект, телефона е на 4 месеца, може ли да е дефектна батерията, има гаранция 2 год към теленор, благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко заряда мога да кажа, че 6S е толкова добър като живот на батерията, колкото 6 - нито повече, нито по-малко. За мен два дена стенд бай, 2 часа разговори и 6-7 часа употреба е отлично постижение. Последните два модела го постигат при мен без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако кара по 9 часа, какво точно не ти харесва?

Ами това , че например го заключвам на 29 процента и след 10 мин го отключвам на 23
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали има нещо нередно в това, но според мен не е нормално .Заключих го на 12% точно след 15 мин беше на 5%. Батерията държи много даже за мен! 3г не се спира ! Днес ми издържа 11часа юзидж!

Редактирано от Dimitrov71
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се струва , че не е наред така да прави, освен ако не го зареждаш на непълни цикли и не до 100% , а също и със зарядно за ipad/samsung или нещо такова !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С оригиналното зарядно го зареждам, аз също мисля,че има нещо нередно, батерията държи просто според мен процентите са неправилни или не падат равномерно! Зареждам го винаги на пълни цикли! Правих рестори няма ефект!

Редактирано от Dimitrov71
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това е обсъждано многократно. Невинаги спрингборд-ът обновява процентите навреме и не можеш да очакваш, да ги отчита като касов апарат. Ползвай си го спокойно и не се вглеждай толкова ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но не е приятно например оставям го на едни проценти и може да седи цяла нощ на тях, друг път пада с 6-7 %.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си батери доктор и ги гледай оттам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също пробвах и да я разредя докрай батерията, и после я зареждах цяла нощ- ефект пак нямаше. Някой да има друго мнение по темата?

Редактирано от Dimitrov71
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Възникна странен проблем, от вчера ми изчезна хронологията на батерията - списъка с програми и проценти. Целия ден използвах телефона, говорила съм над час, на екран е бил над пет, случайно влязох да покажа нещо на приятел и статистиката я нямаше. Вечерта рестартирах, ресетнах с двата бутона, оставих го да се зареди напълно, но не се появява. В момента изглежда така:

26709a8711f9406d5aa0bdf35bc023a0.jpg

Нямам идея вече какво да правя, на някой случвало ли му се? Единствената промяна е използването на LTE последните дни, нямам нови приложения и нищо странно не се и случвало, освен загубата на LTE, беше минало на Е. Телефонът не беше рестартиран поне от седмица.

Едит: току що се появи, единствената промяна е изключването на LTE, малко невероятно ми се вижда да е от мрежата, но сега ще го пусна да видя дали пак ще изчезне.

fe8745f3ee06815f28f90f947c845329.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...