Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 9


Grievous

Recommended Posts

Ето една новина която ще зарадва мнозина и на вече собствениците на Mac:

Един от най-големите недостатъци на iTunes в момента, както и на Маковете изобщо, е невъзможността да четат Blu-ray дискове. Според Boy Genius, обаче, това е на път да се промени.

Apple отказваше да добави поддръжка на технологията Blu-ray в iTunes, но това, изглежда, ще е факт с идването на версия 9 на приложението. Според информация на Boy Genius Report, получена от достоверен източник, iTunes 9 ще е съвместима с Blu-ray, което не е особено изненадващо, тъй като наскоро се появи информация, че в новите компютри iMac ще бъдат включени и съответните Blu-ray устройства. Сред другите интересни допълнения ще е опцията за визуално подреждане и организиране на изтеглените приложения за iPhone и iPod touch. Споменава се и някакъв вид интеграция с Twitter, Facebook и Last.fm, което звучи интересно. Възможно е новата версия да бъде представена официално през септември, по време на следващото голямо събитие на Apple. Времето ще покаже.

[youtube:hr9h6sdi]

[/youtube:hr9h6sdi]

Източник: mobilebulgaria

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как така ще зарадвате най-вече собствениците на Мак, като точно те нямат Блу Рей. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да нямаме,но скоро ще имаме.Според една друга новина скоро ще излезне новият Imac който ще ползва BluRay технологията на Сони .Възможно е новата версия на iMac да бъде представена официално през септември, по време на следващото голямо събитие на Apple,но както каза Grievous само времето ще покаже ;) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за тази песничка, въпреки че не е тук мястото за това, ама ще рискувам, дали някоя и има инструментала....доста търсих преди не можах да я намеря..сега ме подсетихте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първите изтекли снимки на iTunes 9

post-38295-1282134456,2907_thumb.jpgitunes9-1-500x375.jpg[/attachment:dezlmxk1]

post-38295-1282134456,1496_thumb.jpgitunes9-2-500x378.jpg[/attachment:dezlmxk1]

itunes9-3-1-500x373.jpg[/attachment:dezlmxk1]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още няколко непотвърдени screenshot-a на iTunes 9

2wch2it.jpg

Изглежда ще е съвместим и с устройства, които не са дело на Apple?

2lc5zcl.jpg

Ще има възможност за import/rip на DVD-та и възможност за правене на playlist, който да споделите във Facebook

68h5iv.jpg

a0hsv5.jpg

При споделянето на playlist във Facebook ще има и линк към iTunes Store откъдето приятелите ви във Facebook могат да си закупят песните от споделения playlist.

2z85fgn.jpg

Източник: BGR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Къде е тази опция за подреждане на иконите от iTunes, че не я намирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В таба Applications в iPhone-a, но трябва да си с FW 3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, имам я, обаче голям проблем. Ако имаш 5 икони на ред, веднага при синхронизиране ги прави по 4 (поне за 5 икони на дока е така).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В iTunes 9 не забелязвам също и опция "create aac version" за конвертиране на mp3 в ринг тон за звънене. Има ли я въобще тази опция? :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

tonygti, виж в Edit -> Preferences -> Import Settings дали е избрано AAC Encoder

И след това търси Creat AAC Version при десен клик върху песен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, намерих го, аз не съм гледал на правилното място... :banghead:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да има този проблем с някои изображения в iTunes Store или да търся проблема си в компютъра?

2rylpjr.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не само изображенията, виж че и слайд бара ти е в отровно зелено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е перфектно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самия бар не е ли и той изображение? Интересното е, че не всичко е зелено, а на лаптопа нямам такива артефакти, очевидно ще е от компютъра.

Честно казано не ме дразни чак толкова, може би затова не ми се "играе" да преинсталирам iTunes, :rolleyes:

Edit: Може би защото съм млад и зелен както в живота така и във форума, затова и iTunes Store ми е зелен. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... проблем с някои изображения в iTunes Store .....

Изображение е, ама не в iTunes Store :rolleyes:

edit: Да не си прекалил с ментата? :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само скролбара в iTunes Store е зелен, никъде другаде, така че явно е от iTunes Store :razz:

Все тая, както казах не ме дразни, а и преинсталация на всичко що имам на Apple не помогна.

П.П. Аз мента не съм близвал, но явно компютъра ми си мисли, че участва в Матрицата. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време ти е за нов компютър :biggrin:

Знаеш как да ме намериш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на единият ми компютър имам някакъв проблем с iTunes 9 х64.

След като го инсталирах преди седмица всеки път като го затворя и после отворя, започва да ми го инсталира...

2m2t4j4.jpg

Преинсталирах го, даже инсталирах и по-стара версия на iTunes, но проблема стои.

Предполагам, че нещо е от ОС (Win7-64bit), въпреки, че на другите компютри (които пак са с Win7, но не са 64 битови) си върви без този проблем, но все още не ми се занимава да я преинсталирам.

Та ако някой има някакво решение, което заобикаля реинстал на ОС, ще съм му много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...