Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 9


Grievous

Recommended Posts

Аз преинсталирах заради същия проблем :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От както съм с iTunes 9 имам проблем с иконите.

Ето как би трябвало да излизат иконите на .ipa файловете:

wccvfs.jpg

Докато на мен ми излизат .ipa и .ipsw файловете по този начин:

2mguvbl.jpg

След това реших да пробвам един .ipa файл с Open With и зададох да го отвори с iTunes. Иконка имаме, но за съжаление е на плейъра....

104kdah.jpg

Предполагам, че проблема ми има нещо общо със стария проблем, който имах с iTunes, за който съм писал преди 2 страници в тази тема. Мислих, че съм го решил, както съм описал на 3-та страница в темата, но явно не и на 100%...

Честно казано предполагам, че ще е нещо елементарно...но това оставям на вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toni-, просто трябва да смениш иконите на съответните видове файлове. Не зная как са менютата на Windows 7, а ще ти обясня за XP, но идеята е същата.

Отиваш в Control Panel -> Folder Options -> File Types -> Намираш съответното разширение (.ipa, .ipsw, .m4r и т.н.) -> Advanced (ако нямаш Advanced, a Restore, натисни него и след това Advanced) -> Change Icon... -> Browse.. -> Избери iTunes.exe (не shortcut-a, а exe-то) -> Избираш си иконката съответстваща на съответстваща на разширението което си избрал -> OK -> OK -> Close

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря mupo.

Ами то да ти кажа, когато зададеш с Open With се получава същото.

Въпреки това пробвах и твоя вариант, на Windows 7 тази опция се намира в Control PanelAll Control Panel ItemsDefault ProgramsSet Associations, но не се промени иконката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е същото, тъй като в iTunes.exe се съдържат няколко икони, сред които и тези които ти трябват и при Open with... се присвоява първата икона, докато както ти казах можеш да си избереш коя да е.

Разбира се това е за Windows XP, но не виждам защо да не е така и на Windows 7 :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега разбирам какво си имал предвид. При Windows 7, не мога да намеря, точно тази опция.

Там където я има при теб, при мен я няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да я няма :question: При Вистата я има :eek: Предлагам ти и друг вариянт.

Застани над иконата, и с десен бутон задай свойства-персонализиране-свойства на иконата-въстанови настройки по подразбиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

naidenoff, благодаря и на теб, за съжаление наистина я няма тази опция при мен, може да е нещо от релийза, не мога да кажа.

migaio.jpg

Също така такава опция като тази, която ми казваш, също нямам.

2epik4h.jpg

Въпреки всичко успях да се оправя. Свалих си една програма, с която успях да направя това, което mupo ме посъветва.

Благодаря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега четой, че тази опции за промяна на иконата на файловете вече я няма в Windows Vista/7 и начина е или да се ровиш в регистрите или чрез допълнително приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си :thumbup: При Виста мога да промена изгледа само на една икона, независимо от формата на файла.Но това се однася само до тази икона която е променена. :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E поне всички научихме по нещо, а и си реших проблема. Интересно ми е обаче, защо са я махнали тази опция?! Нали би следвало с всеки следващ Windows да става все по-лесно и по-достъпно. Кои от нормалните потребители, знаят как да се ровят или редактират регистрите... Трябва да пишем feedback :Wink::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

iTunes 9.0.2 на хоризонта. :) Добавена е поддръжка на версия 3.0 на софтуера на Apple TV, опция за тъмен фон в Grid View, върната е опцията от iTunes 8.х за промяна на големината на обложките в Grid View, подобрена поддръжка за хора с увреждания и вероятно оправени бъгове.

Според Dev-Team е безопасна за хората с jailbreak и софтуерно отключени телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes 9.0.2 e вече наличен. Аз инсталирах и всичко работи без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много ще се радвам ако от следващия можем да си купуваме и програми за МАК през iTunes, така както си купуваме за iPhone или iPod touch, защото да си давам данните на кредитната карта на 100 места не ми харесва изобщо, ще е много по-готино да са събрани на едно място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз имам проблем с Genius плейлистите, уж го активирах през айтюнса, пък на телефона като натиска иконката му казва, че не е активиран, на стария айтюнс не ми е правило така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, отскоро ми се появи този проблем при синхронизация.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://img34.imageshack.us/img34/2739/crashyn.th.jpg' alt='crashyn.th.jpg'>

Някой дали се е сблъсквал с нещо подобно? След като затворя прозореца с грешката, синхронизацията продължава, но ако не се лъжа - не прави бекъп.

Същото съобщение излиза и за AppleMobileDeviceHelper.exe

Уиндоуса е 7 Ultimate 64 битов. iTunes 9.0.2.25

До преди 2 седмици нямаше никакъв проблем. Не съм инсталирал нищо ново от Сидиа.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за мобайл дивайс хелпера може само да те радва. Имаш повреден .dll файл - пробвай да преинсталираш тюнса (проблема не е в телефона). Ако не се оправи- изтрий го целия, барабар с реджистрито (примерно с revouninstaller) и го инсталирай наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запази си някъде съдържанието на My Documents/MyMusic/iTunes, също така деоторизирай компа преди триене на програмата. После всичко в обратния ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Лично още нямам, ама вероятно подготвят почвата за iPad-a. Нали бил с iPhoneOS 3.2? Промените сигурно са свързани само с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes 9.0.3 е безопасен за отключени и jailbreak-нати телефони, така че не се притеснявайте.

Промените са:

  • Настройката “Remember password for purchases” най-после работи.
  • Оправени са проблеми със синхронизирането на някои Smart Playlists и Podcasts към iPod.
  • Оправен е проблем с разпознаването, че има свързан iPod.
  • Оправени са проблеми засягащи стабилността и производителността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един проблем с iTunes, който е свързан с Опера.

Когато натисна линк от форума водещ до някое приложение в AppStore-a ми изписва грешка "no registered application". Някой със същия браузър да знае разрешение на проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам... Нормално е за опера. Оправяше се някак от opera:config, но трябва да потърся как ставаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...