Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad 2


alessandros

Recommended Posts

Охооо, джейлче :)

Моя Padi вече е заръчан и го чакам :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 152
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Nistel

    14

  • The Shaman

    12

  • DreamcatcheR

    12

  • alessandros

    8

Охооо, джейлче :)

Моя Padi вече е заръчан и го чакам :naughty3:

aз го имам ама нещо повече за джейла ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нейздържах на напъна и си поръчах от Apple+ smart cover(shipping:2-3 weeks).Днес получих емайл,че covera ще пристигне на 18 март :angry: .Така,като гледам ще си играя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе малко е off topic, ама като си поръчвате от сайта на apple : до България ли ви го носят и плаща ли се мито при пристигането му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мито не би трябвало да има, но ДДС със сигурност. Не пожелавам на никого да виси по митниците чакайки да му се издаде ЕОРИ номер, после да плати 18лв. такса за внасяне на документите, следва внасяне на ДДС в банката и чакане още 30 минути за да мине превода и да си вземе документите за да си освободи стоката. Аз за една игра от Amazon се проклех 100 пъти, че си я поръчах от USA. За да внеса 14,97лв. ДДС, трябваше да плащам 18 лева за обработка на документи и да вися два дни на тъпата митница на летището, чакайки лелките от гишето да си наредят пасианса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

johnny, мен ме удариха и с ДДС и с Мито (мисля 2,5 %) за моя iPhone 4 който ми изпратиха от Канада. Мисля че за USA пак ще е същото положението. Проблема не е митото а е ДДС-то което на моя iPhone 4 при цена 640$ беше около 267 кинта + таксите по преводите в Банката. Общо взето се мотах около 30 мин. Такъв "ЕОРИ номер" нямам спомен да съм вадил, но си прав нещата в БГ са меко казано апсурдни. Митничаря ми каза: " Абе момче защо си поръчвате толкова скъпи стоки " ?!?! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в USA сега,но както казах ще си играя за сега само със smart covera:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

johnny, мен ме удариха и с ДДС и с Мито (мисля 2,5 %) за моя iPhone 4 който ми изпратиха от Канада. Мисля че за USA пак ще е същото положението. Проблема не е митото а е ДДС-то което на моя iPhone 4 при цена 640$ беше около 267 кинта + таксите по преводите в Банката. Общо взето се мотах около 30 мин. Такъв "ЕОРИ номер" нямам спомен да съм вадил, но си прав нещата в БГ са меко казано апсурдни. Митничаря ми каза: " Абе момче защо си поръчвате толкова скъпи стоки " ?!?! :tooth:

По-скоро митничаря е искал да ти каже "Абе будала защо не писа по-ниска от реалната цена като всички други". За съжаление в България тия дето спазват правилата държавата ги тъпче най-силно.

Oт Apple.com не може да поръчвате до България или поне не директно. Дори не се приема и карта издадена от българска или каква да е банка различна от американска.

Междувременно онлайн поръчките вече се забавят 4-5 седмици преди да се шипнат а и доста хора не знаят, но се чакат и още поне 2-3 дни за самата доставка. Предпоръчвам ви да пробвате в Apple Retail Store да си го купите. Ако не всеки ден на всеки няколко дни ще има доставки. Ако поръчате онлайн за да стигне до БГ поне месец и половина като гледам какво става.

Аз имах късмета още в първия ден да се уредя и вече пътува за България - живот и здраве към края на седмицата или началото на другата :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Apple.com се приемат кредитни карти издадени в България. Само трябва да се посочи адрес за получаване на покупката в САЩ. След това получателя може да я изпрати по пощата в България. Проверено е нееднократно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Billing адрес има само USA и не може да се променя. Искаш да кажеш, че ако пиша за билинг и шипинг адрес американския адрес ще стане работата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така съм поръчвал.

До адрес на познати в щатско и от там ми го пращат.

10 дни отне операцията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става ли през UK? Имаше една фирма която доставя на супер ефтини цени от UK неща(от порядъка на 1-2 паунда до килограм). БГ фирма е. Доставят всяка седмица оттам. Няма да споменавам име на фирма, за да не става реклама, но мога да дам инфо на които се интересува на PM.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става и през Еконт, но това сме го обсъждали вече а и темата леко почна да губи смисъла си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро митничаря е искал да ти каже "Абе будала защо не писа по-ниска от реалната цена като всички други". За съжаление в България тия дето спазват правилата държавата ги тъпче най-силно.

Oт Apple.com не може да поръчвате до България или поне не директно. Дори не се приема и карта издадена от българска или каква да е банка различна от американска.

Междувременно онлайн поръчките вече се забавят 4-5 седмици преди да се шипнат а и доста хора не знаят, но се чакат и още поне 2-3 дни за самата доставка. Предпоръчвам ви да пробвате в Apple Retail Store да си го купите. Ако не всеки ден на всеки няколко дни ще има доставки. Ако поръчате онлайн за да стигне до БГ поне месец и половина като гледам какво става.

Аз имах късмета още в първия ден да се уредя и вече пътува за България - живот и здраве към края на седмицата или началото на другата :yahoo:

Да прав си че може да се напише по-ниска стойност обаче когато пратката е застрахована на стойността на която е закупена от човека който я изпраща няма как да стане. Всъщност може, тогава изпращача рискува при загубена пратка да му възтановят само сумата за която я е застраховал. Извод: "Министъра Дянков е (*****)". Едни гащи да си поръчам пак ще ми забие и мито и ДДС. Много ниско смъкнаха максималната сума от която нагоре те удрят с ДДС, но в България ако неизработиш някой теб ще те изработят по правило

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Smart Cover-а оставя гадни следи по екрана след няколко дена ползване:

Редактирано от XerXi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това видео ме отказа от покупката на този cover.. Може ли да искат 70$ и да оставя такива следи при всяко затваряне... Явно един anti-glare протектор + мек калъф тип джоб е по-добрия (а може би и по-изгоден) вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно поради тази причина смятам да окомплектовам моя с ето това: http://www.zagg.com/accessories/zaggmate-ipad-case

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя почна в форума ти питаш за UK. :biggrin:

http://bgiphone.com/topic/11553-продавам-нов-ipad2-64gb-wifi/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така аз имам и ipada 2 и "smart cover" той е Ужасно удобен но наистина цапа но не е на всяко отваряне и затваряне както виждам че пише също така внимавайте с цвета Много се цапа аз имам Gray и за 1 седмица си е мрисничак ще видим как ще го чистя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните слухове са, че ще се забави в Европа поради небивалия интерес в САЩ. Вече там се чака 4-5 седмици онлайн - не очаквайте в Европа да е по-добро положението ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...