Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad 2


alessandros

Recommended Posts

На Apple.com/uk пише, че излиза на 25 Март. И аз чакам за поръчка...

А имаш ли представа какви ще са цените в UK?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 152
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Nistel

    14

  • The Shaman

    12

  • DreamcatcheR

    12

  • alessandros

    8

Нямам представа, информацията ми е от сайта на Apple. Влязох с идея да поръчам и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязах, че в сайта на Apple има опция Free iPad engraving, т.е. безплатно гравиране на гърба на iPad-a. Само че виждам само готови изрази, иначе има за всякакви случаи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо, можеш да си го гравираш с текст по избор. Когато тръгнеш да поръчваш има поле, в което да напишеш текста.

Редактирано от d236cgc
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените ще са същите като за iPad 1. В останалите европейски магазини са като американските, но в евро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Ако цените са като на първия, което е логичното да се предоложи това трябва да са цените в UK:

UK prices

- iPad 16GB Wi-Fi – £429

- iPad 32GB Wi-Fi – £499

- iPad 64GB Wi-Fi – £599

- iPad 16GB 3G – £529

- iPad 32GB 3G – £599

- iPad 64GB 3G – £699

Включено е ДДС-то за разлика от цените в САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Дали дисплея на iPad2 е същия по размери с този на iPad?

Дали може да се използва защитно фолио за дисплей от iPad на новия iPad2?

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Дали дисплея на iPad2 е същия по размери с този на iPad?

Дали може да се използва защитно фолио за дисплей от iPad на новия iPad2?

Благодаря

Не можеш, защото втората генерация има фейстайм камера отпред, за която е нужна дупка в протектора :) Въпреки, че ако няма да ползваш видеочат, можеш да си сложиш.

Иначе дисплеят е със същия размер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С някои протектори има разлика. Всеки си решава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя най-накрая пристигна и честно казано липсва ефекта уау при положение, че ползвам първия от самото му пускане всеки ден по 5-6 часа. Чувства се доста по лек и тънък. Осезаемо по-бърз е в менюто и особено в браузъра в сравнение с iPad1 4.2 ако се изчака да зареди страницата докрай колкото и голяма да е почти е невъзможно да видите checkerboard.

Photobooth е уникално забавна програма може с часове да се плезите и правите странни физиономии. Това за доста хора може да се окаже killer app-a. Междудругото активирах си мултитъч жестовете по официалния начин - е няма такова улеснение. Препоръчвам на всеки, който се чуди дали да мине на 4.3 да не чака. Използвам хоум бутона вече само като треперят иконките да ги спра. За съжаление огромния минус вмомента е липсата на джейл, но това скоро ще се промени.

Да не забравя взех си и смарт ковър - задължителен аксесоар. Честно казано това е едно от най-големите предимства на 2-ката. Иначе така като гледам каквото може да се прави на 1 това и може да се прави на 2 именно за това си мисля, че нямаше уау фактора. iPad1 е също толкова полезна машинка, колкото и iPad2 като изключим камерите, които буквално са с отвратително качество. Може да се каже, че това е голямото ми разочарование. Толкова кофти качество не бях виждал от първия ми телефон с камера преди близо 10 години.

Ако някой иска да направя някакви сравнения и снимки с 1-цата да казва докато не съм я продал. Междудругото имам и оригинален vga преходник от стария и по подразбиране тръгва в клониран режим. На стария тръгваше само като пусна видео от съвместима програма поддържаща тв аут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз стана 5 дена си играя с само с smart covera:).Дано тази седмица пристигне животното,че нейздържам вече;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продават mobileonebg iPad2 64GB Wi-Fi White: 1,999 лв.... Човече...тея са на тежки наркотици! :blink:

Грешиш. Просто искат да спечелят максимално докато може. И повярвай ми, хората купуват, колкото и да ти е странно.

Сега е "жътвата" докато го няма. После ще се регулират цените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш. Просто искат да спечелят максимално докато може. И повярвай ми, хората купуват, колкото и да ти е странно.

Сега е "жътвата" докато го няма. После ще се регулират цените.

Мда, прав си...както беше с излизането на iPhone 4, от Multirama го пуснаха на 2,000 лв (16GB)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко Точна информация е, но ми пастнаха този линк. http://www.ultrasn0w.ca/2011/03/new-bootrom-exploit-to-jailbreak-ipad-2.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За който се интересува - преди малко питах в магазин на Apple кога пускат iPad 2 и навсякъде в UK го пускат на 25 март (петък) от 17:00

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува smart cover-ите (двата варианта) на каква цена ще са в UK :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да можем да използваме smart cover и на iPad 1. :biggrin:

p.s. виждам, че имате интерес към smart cover който съдържа 31 магнита, в себе си има 21, а в iPad2 още 10 , до колкото бях чел в една статия/която не мога да намеря за да я пусна като предупреждение все пак всеки сам си решава/, че дефекта на iPad 2 с дисплея или така наречения ефект Screen Bleeding е допринесен точно от тези магнити, но немога да я намеря имайте го в предвид все пак.

Smart Cover аксесоарите на Apple изглежда могат да се използва не само за защита, почистване и активиране, но и за закрепване на таблета към метални повърхности. Множество потребители по света са достигнали до интересното решение да използват своя iPad 2 като бележник за хладилник, а имайки предвид огромния брой приложения за iOS, сами можете да си представите какви са възможностите на това. Със сигурност една от тях е тривиалното оставяне на бележки, но, креативността на гийковете няма граници. Имайте предвид, че таблетът не се закрепва здраво към Smart Cover-a, така че не е препоръчително да отваряте или затваряте вратата на хладилника твърде рязко.

8a787b6441be04ea.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде поръчвайте, не им пълнете джобовете: http://store.apple.com/uk/browse/home/shop_ipad/family/ipad/select?mco=MjE2MjYyNzA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...