Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ГЕРБ раздаде iPad на министрите и депутатите си


bustybg

Recommended Posts

Ахахахах... не се продавали официално.... пък даже и в Метро на промоция ги има.... Ох.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • bgdn

    7

  • The Shaman

    6

  • tonygti

    6

  • lubomir_stoilov

    6

Не си мислете, че тази сделка е била на цената, на която ние купуваме устройствата. Дори и да е имало плащане някакво, то е било наистина минимално. :smile:

Тук рекламата вече си свърши работата - всеки втори днес говори за това и идеята за популяризиране на устройството в БГ е факт. Това всъщност е и целта на занятието. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те пък се сетиха кога да ги вземат.... тъкмо преди излизането на iPad 2...

След няколко месеца ще кажат, че вече не са актуални и ще тръгнат 2-ката да купуват... :D

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и всичко това е неофициален внос от магазини от Европа. По официалните канали не се внася - говорих наскоро с човек, който работи в Апком по повод бройките които са внесли от Новмак и това е неофициален внос. Оттук нататък - гаранция - Франция :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи за пореден път се убеждавам че угодия няма - ако не купят "вижте колко сме изостанали на Райхстага имаше снимка почти всички бяха с таблети, а ние къде сме?"

Ако купят "ееей колко пари се потрошиха", "защо сега след като iPad2, ще излезе след месец?", "има и таблети за 300 лева, защо такива за 1300?" и т.н.

Мисля че от доставките на електронни услуги (вкл и iPad) ще спечелим всички. В БеГе е пълна сила правилото за опашките и за "нашия човек" - но електронните услуги ще съсипят тази благодатна ниша на болести и зараза. Писна ми да губя цял ден за срещи с администрацията - регистрация на автомобил, подаване на документи за паспорт и т.н. Искам като бял човек да попълня форма и да ми се върне че ще имам записана среща с чиновника в ден X и час Y, вместо да чакам цял ден за да бъда обработен. Помислете само колко човекочаса се прахосват за глупости и как БВП страда за това. Колко инвеститора са избягали поради горепосочената причина?

Сега - iPad действително е по-скъпо устройство, но от почти година го използвам (май месец за да сме по-точни) и досега съм се убедил многократно в ползите му. Май единствения конкурент в нишата му е MB Air 11" с който работих предната седмица, но и той си е клас "лаптоп" докато таблет-а е по-удобен за мобилност.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и самият репортаж:

Интересна презентация за iPad, особено частта със снимковия материал. Това, че едва ли ще го ползват по предназначение е ясно, едва ли ще седнат да четат "за начинаещи" във форума за да разберат как се синхронизира с iTunes и как да направят чист Restore.

bgdn съгласен съм с теб, че трябва да мислим по-европейски, но това започва да ми прилича на феноменът, който се появява в крайните квартали в България.Карат S-класи, а живеят в панелки. Човек се пита дали на този етап това е най-важното? Единственото нещо, което печелим ние като i-общество е рекламата на наистина уникалния продукт и да се надяваме, че ще допринесат за популяризирането му още повече у нас.

Това че ползите от продукта са наистина огромни се убеждавам и аз всеки ден, но колко от депутатите разсъждават като нас, това е друга тема. Както казва Плевнелиев: "Ще го ползвам само за да чета вестници".

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бойко го гледах преди ден, два как си попълва преброителната анкета:D Човека си призна, че за втори път сяда зад компютър :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@uncivilized - и аз си го мислех но а) нито карам S-Klasse б) нито живея в панелка. Това за мен са инцидентни милионери. Съседката ми разправяше за подобен случай преди 20-тина години. Вкарали 2 ТИР-а с тоалетна хартия без мита и др. такива подробности. Мерцедеси, курви и т.н. А жената правила компоти на терасата и децата ходили с автобуса на училище. Уви фалита е бил неизбежен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е защо купиха iPad! Да бяха купили нещо по-евтино....Таблети много!?

Защо от най-скъпите модели!?Аз на това най-много се дразня....Защо по-дяволите трябва да се харчат парите ни,да ги бяха дали на някоя фондация за деца с тежки здравословни проблеми! Вие представяте ли си В.Рашидов и ББ на iPad !?

Пък и в крайна сметка нека да го направят така....Всички iPad -и да стоят в Парламента!!!! Като изтече мандата си остават там и ги ползват другите!!!!Нищо че ще са демоде!!!Така е редно,купени са за работа и там остават!!!!!

Няма с нашите пари някое провинциално курве или лиглйо да се "кефят" на държавните пари!!!

  • Не харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На колко годинки си "гражданино"? Няма да са много съдейки по разсъжденията!? Ауууу 40...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bgdn за някой неща не съм съгласен с теб. Трябваше ли да им купят точно най-скъпия модел, като и 16GB ще им свърши същата работа? Можеше да бъдат спестени хиляди левове. А и като всеки знае какво правят по време на съдебни заседания, защо им купиха тази играчка? Да гледат филмчета и четат вестници... На 99% съм сигурен, че този, който е спечелил да достави iPad-ите е човек на някой от кабинета. Тука случайни хора не могат да се втъркат и да доставят стока за 200 бона... абе верно "Нема такава държава". :X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tonygti - ааа! Момент! Аз не знам какво са закупили. Аз имам Wifi 16Gb и съм предоволен от това. Не знам и не отговарям какво са им закупили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо, че са ги обзавели! Аз исках да кажа, че това е поредната далавера на някой и че нищо не е както изглежда... някакви си 200 бона, да ама крадът!!! Друг е въпроса, че наистина няма да го ползват по предназначение, дано греша де... времето ще покаже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Далавера... ако не бяха ги обявили, щяхте да дъвчете нещо друго. Да има за дъвкане, ако може срещу по-горна инстанция. Нормална реакция. Това показва здрав организъм, между другото ;)

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...,защо ще се заблуждаваме!!!Набутаха далавера на някой доставчик!!!Това е!!!

Пък и вие какво ще ми ги защитавате...всички са пълни олигофрени!!!Ти като гледаш Вежди,Анчо Ангелов и Бойко как си ги представяш с нови технологий:)

Ванчо Танов набира ЕГН като телефон:)

Ако това не е олигофрения...!? Те повечето едвам се подписват!

В цяла Европа наште* министри ги гледат като човек маймуна...

  • Харесвам 1
  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично повече се срамувам от няколко мнения по темата, от колкото това, депутатите на една бедна държава да разполагат с iPad. Завиждате ли им, какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Ти като гледаш Вежди,Анчо Ангелов и Бойко как си ги представяш с нови технологий:)...

...В цяла Европа наште* министри ги гледат като човек маймуна...

Като те гледам как пишеш, мислиш ли че ги превъзхождаш с нещо, г-н "технологиЙ"? Сигурно си учил в древен Рим, предполагам...

Сега си пипни мнението и ще те зарадвам :)

  • Не харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде заключвайте я тая тема, че ми писнаwacko.gif

Както пита Grievous завиждате ли им ? Лошо няма - това не са пари пряко от бюджета, а от финансирането на партия ГЕРБ.

Тези пари така или иначе са дадени и няма как да отидат за пенсии, осигуровки и пр.

Дори смятам, че е добре са изразходвани. Нека си поиграят хората, нека видят, нека навлязат в нашия клуб biggrin.gif

Само кротичко се ужасявам ако някои от тия "екземпляри" дойдат във форума.

Със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ша дойдат във форума... пълни глупости. Мислиш ли, че ще се занимават с глупости? Ще дойдат техните деца, племенници и т.н., ако вече не са тук де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма - това не са пари пряко от бюджета, а от финансирането на партия ГЕРБ.

Не е лошо да се прочете дадена новина, преди да се заема страна в даден спор или полемика.

Средствата идват от държавната субсидия на ГЕРБ, както обявиха още вчера от правителството.

Източник

Всъщност хората недоволстват единствено поради тази причина, а аз ще се опитам да бъда малко по-конкретен:

Икономии

Икономии

Икономии

Икономии

Икономии

Това са първите произволно попаднали ми линкове, а има още стотици. Хайде някой да обясни на онкоболните защо им се орязват парите за жизненоважни лекарства, а в същото време депутатите се обзавеждат с "играчки" за четвърт милион...

И да спомена: не мрънкам и не завиждам. Напротив - винаги съм бил през устата хората, които роптаят срещу Мерцедес-ите в парламента. Е няма как да се возят на Лада депутатите, не е сериозно. И без значение дали са сини, червени, кафяви и прочие.

Опитвам се само да обясня защо масата от хората недоволстват.

Година и половина призиви за икономии, рязане на бюджет за лекарства, отказ на стотици млади болни хора да им се подсигури лечение в чужбина, рязане на заплати и пенсии, цепене на стотинката на две и т.н. и тази покупка контрастира ярко и изведнъж на фона на изброеното.

Простичко е.

Не упреквайте хората, които не одобряват въпросния държавен разход. Може в същия момент техен близък да умира от липсата на дадено лекарство или просто от премахване на същото лекарство от клиничните пътеки на НЗОК... :huh:

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ша дойдат във форума... пълни глупости. Мислиш ли, че ще се занимават с глупости? Ще дойдат техните деца, племенници и т.н., ако вече не са тук де...

Тони,значи форума е “глупости“ така ли?:biggrin:

Аѝ стига сте ги дъвкали тия бе,аман от Б.Б,Цветановци,не заслужават такова внимание.Те живеят в друга България...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor, никой не е визирал теб бре пич, споко. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз да се застраховам, че току виж застреляли пианиста докато се усети. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, агнето кой ще дъвче. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...