Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Евентуален GPS fix за бейзбанд 06.15


Recommended Posts

Също така файла locationd от usr/libexec.

Имам една лоша новина. Това с показването на снимките на картата не работи. Направих следният експеримент: Изключен всякакъв нет и извадена карта, рестарт на телефона, правене на снимка, рестарт на телефона, слагане на сим карта-снимката не се показва на картата. Започвам да си мисля, че ако не се рестартира телефонът използва някакъв кеш на локацията по ГСМ клетките и оттам взима данните за снимката, затова и моят повторен опит беше неуспешен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ето ги файлчета , качени от nyion

Свали

Добре де , не се напрягайте, лека грешка :))

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Оправих ги :)

Стават грешки - казал коня и слязъл от Гойко Митич :tease3:

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това пробвано ли е от някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още няма рилийз. Шерифът :) разправя в туийтър че флашва 05.13 с грешки и търси решение за тях, след което ще го пусне официално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се мъчих да флашвам един 3г преди с някви команди и така го оправих без да искам, че отняма всякакъв ББ :yikes: и повече не беше телефон никога :tooth:

Иначе го постигнах с взимстване от около 15 метода за правене на някви работи по ББ , през терминала директно от телефона . После се мъчих да му качвам оригинални фърмове да си качи нещо, но отказваше категоричо и така си замина тихо тихо от скръбна вест !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След подобна експериментална намеса има само един вариант, хардуерна намеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета някаде четох че ако си със IOS 4.1 и нагоре е по малко верочтно да ти работи GPS-а ,а ако си със по малка версия би трябвало всичко да е наред и GPS-а да работи вие каква слагате

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, мислиш ли че някой с 4.0.2 ще си качи ББ 06.15?

П.П. Съвет към всички с ФЗ: решавайте бързичко какво ще си слагате, защото всичко сочи че иде краят на инсталациите със запазени shsh.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За под 5 като операционна няма да има проблем за връщане , но за 5 и нагоре , ще бъде като с бейзбандите.

Иначе ,да говори се , че ако върнеш на 3 или 4.0.1 или 4.0.2 , и си с 6.15 тръгвал понякога гпс-а, но аз лично сигурно 10-тина такива съм пробвал и на никой не му е тръгвал гпс-а реално. За това не се надявай на тоя вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да Ви кажа , тези с 06.15 са си с фабрично отключени телефони направо , аз ако имах под ръка такъв, нямаше да го забавя ама изобщо, направо на 5.0 и това е ! То за този ББ, отключване ще има завинаги дет се вика така или иначе , така че .........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз това много пъти съм го казвал. Няколко такива съм продал и на купувачите съм им казвал, че реално имат фабрично отключен телефон с не работещ GPS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що бълвате глупости??? А, ако няма ултрасняг за дадена версия на фърма, к'во пра'йм? Чукаме го от бюрото, па ега захапе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След всички коментари които прочетох , в главата ми стана пълна каша , относно тези процедури за подкарване на GPSа . Имам само един въпрос , който е към старите , напатили колеги и към администраторите . Аз с моя Iphone 3GS 4.1-ФЗ 6.15.00 , който работи отлично , с изключение на GPS (който много ми трябва по принцип) , има ли смисъл да направя всички тези стъпки? Има ли шанс да оплескам пейзажа ? И има ли по сигурен начин за подкарване на GPSa ?

Просто като цяло дали може една препоръка от някой който се е занимавал с този вид Iphon-и ? :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай! Аз съм с 3гс и съшия бб ГПС-ми работи на мах с програмата Sygic Aura !

А дори 1 стъпка несъм правил от ``Евентуален GPS fix за бейзбанд 06.15``

Пробвай ако имаш късмет ... :)

Редактирано от boraka
  • Не харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, си спри интернета, да видиш колко точно ще те навигира? Няма да е на мах, а на мин. Като пиян моряк :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За по-достоверно извади сим картата, изключи безжичния интернет и рестартирай телефона и тогава виж дали ще работи на мах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега всички със неработещи GPS-и да направят следното нещо за проба

лесно е изкарайте си картата спрете интернета

след което сложете AutoLock на никога за да не се зключва телефона

от там отиваме на Reset Network Settings и чакаме телефона да се рестартира

след рестарта отворете някоя програма Sygic примерно и изчакайте споделете резултата във форума

а да и да не се пробвате вътре във някоя къща

при мен май така тръгна но следват проби :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...