Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2011


LUBECA

Recommended Posts

Аз съм с 3GS New Bootrom и джейла не е untethered.Я пробвай след нормален рестарт,без да го закачаш за компютъра да отвориш Cydia или Safari.

П.П.Бета 2 се държи перфектно на 3GS.По-добре е даже от 4.3.3

П.П2.Струва ли ми се или 3GS-a не може да се синхронизира чрез Wi-Fi.Гледах в Sumary таба,но няма опция Sync over Wi-Fi connection.Пак гадните им номера!

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    41

  • Alxx®

    29

  • iPhoneman

    27

  • The Shaman

    21

Бетата се държи добре, но пък аитунес е отвратително бъгав и бавен. Виждам си с XP ,a wifisync не се поддържа още от уиндоус , само за мак е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3GS New Bootrom и джейла не е untethered.Я пробвай след нормален рестарт,без да го закачаш за компютъра да отвориш Cydia или Safari.

Пробвах. И при двете бети Сафари крашва. Нямам идея защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, и аз като буутна тетърд не крашва. Затова и си направих къстъм със Сноубрийз. С него нямам такива проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със стария бут и ми е ънтетърд със сноубриз. Това което засега ми крашва е видео разговорите в скайп, опитам ли да го пусна и скайп се затваря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета само при мен ли не се появява вече функцията да ми синхронизира контактите през gmail. В айтюнса ми го дава като опция но не иска да ги синхронизира, а в телефона ми показва само за notes , calenrdar mail, а за другите акаунти ми дава и контакти и яху и icloud . Нещо бъгче ли е или е само при мен? В сетингс маил акаунтс , не ми дава въобще опцията за контакти да я активирам просто липсва и то е само за gmail.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че gmail трябва да е конфигуриран като Exchange, за да синк-ваш контакти...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами досега винаги си го конфигурирам в айтюнс и той си ми ги синхронизира , но сега не ще или забива или ми даваа някакви грешки , недостъпни дискове или тн, явно е нещо от бетата на тюнса. А иначе на телефона не съм настройвал нищо да е exchange.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настрой Gmail синхронизацията от телефона. Зарежи го този iTunes ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

как седи въпроса с ФЗ апарати? Изчетох цялата тема, но всякаш не видях да пише нещо за отключени и заключени апарати.

С новия бутром съм.

Харесват ми новостите и искам да съм част от тях, благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е ФЗ към небългарски оператор - забрави бетите, а може и iOS5 въобще. Поживем - увидим, бъди търпелив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз качих вчера бета 2, Skype и Facetime ми крашват. Също много лагав IOS, батерията ми падаше с близо 40-50% по-бързо, но все пак аз съм го активирал без dev account. Сега на 4.3.3 ми върви доста по-добре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет отново,

А мога ли да си инсталирам iTunes 10.5 с цел да си направя регистрация в iCloud и да обменям данните след това с AppleTV и по нататък живот и здраве с телефона? Моето AppleTV е първа генерация, предполагам това няма да е проблем? В презентацията не видях да правят някакво разделение на AppleTV за ползването на "облака".

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iCloud общо взето няма да има нищо общо с iTunes. Не знам как е при MacOS Lion, но аз не мога да използвам iCloud с 10.6.8.

При AppleTV трудно ще се реализара iCloud, защото няма какво да пазиш, а да си гледаш снимките и т.н. от облака ще има меню, което евентуално ще е достъпно само в iOS 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз качих вчера бета 2, Skype и Facetime ми крашват. Също много лагав IOS, батерията ми падаше с близо 40-50% по-бързо, но все пак аз съм го активирал без dev account. Сега на 4.3.3 ми върви доста по-добре :)

Също бета 2 без дев акаунт. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

photo%2026.PNG

За феновете на jailbreakme.com, но използващи iOS5 явно дупката е запушена и ще се чака...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой от хората, които са си сложили iOS5 може ли да каже дали delivery report на съобщенията е само за iPhone->iPhone (т.е. за iMessage) или и за iPhone->други мобилен телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не питам дали праща, а дали сигнализира когато съобщението е доставено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм разбрал въпроса. Извинявам се.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деливърито при мен работи само с imassage. Като го пиша като sms деливъри няма.

Между другото , имам странното чувство, че след като сложих mobile substrat., телефона работи по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как е джейла с Beta 3, ако някой има впечатления ?

Пак няма iTunes Beta 3 за Windows. Последно го бяха махнали и за Beta 2. EDIT: Май на мен нещо не ми излиза, не че е важно де.

Уф е това може да е добре.

С пускане на GPS`а на Гоогле излезе още едно за някаква калибрация(ами било за компаса) и отдолу за спиране на иконата на GPS`a, което преди мисля го нямаше. С всичко това ако се пести батерия е добре дошло.

locw.png

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има си и за Windows, но нека някой да ги пробва ;)

Download iTunes:

iTunes 10.5 beta 3 MAC (Download Link Updated)

iTunes 10.5 beta 3 Windows x64 (Download Link Updated) mirror

iTunes 10.5 beta 3 Windows x86 (Download Link Updated)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...