Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2011


LUBECA

Recommended Posts

В крайна сметка, някой ще ми вкара ли UDID номера (ако е Developer) в акаунта му, за да мога да инсталирам iOS 5?

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    41

  • Alxx®

    29

  • iPhoneman

    27

  • The Shaman

    21

За предишните бети имаше сайтове, които добавяха ключа на телефона за суми от порядъка на 5-6$

При този изключителен дълъг период, който ще трябва да се чака за 5.0 и при тези драстични промени изкушението е много голямо за повечето ентусиасти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като Nistel даде правилното обяснение защо повечето от нас тук искат да инсталират бетата, остава някой, който наистина знае за какво става въпрос да даде пълно описание или линк към такова за това как се прави дев акаунт, колко устройства могат да се добавят там, трябва ли нещо да се инсталира преди да се свалят файловете за ъпгрейд на оп. система и айтюнс. Ако узная тези подробности ще регистрирам акаунт и ще вкарам там колкото мога от вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с налудничавата ти идея Alxx® ? Някакъв резултат ? Тръгна ли на някой въобще ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка ми даде съобщение, че България не се поддържа и единствената ми опция е да изпратя факс форма. Е чак такова нещо няма да направя. В този случай моля някой да ме включи и мен и да ми изпрати ЛС колко лева иска за услугата и как да му ги предам или кога ще дойде да си получи джонито със златен етикет, което ще бъде за него :rolleyes: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с налудничавата ти идея Alxx® ? Някакъв резултат ? Тръгна ли на някой въобще ?

Греда :D Още ще мъча...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не коментира за липсата на айфон 5 на конференцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май това само теб те учудва?! Ние не сме го чакали на конференцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и горещи снимки bgiPhone произвоство:

photo 25.PNG

Както виждате е iMessage между iPhone4G (iOS5 естественно) и iPodTouch4G (същата OS). Общо взето позволява същото като Whatsapp без локации/аудио + контакт.

Това се явява при заключен екран като се стекират...

По-малко от 24 часа сме с iOS5 обаче има любов от пръв поглед.

В момента обаче чета подробно за iCloud (и го използвам!!!!!!). На пръв поглед изглежда глупаво, обаче какви възможност има... шапката ще ви падне.

Пример - играеш AngryBirds. Играта си записва състоянието на сървъра (!!!) след което можеш на друго устройство (със същия акаунт естественно) да продължиш.

Като разработчик ще ви кажа че тези неща правили сме ги, правим ги и ще продължаваме да ги правим, но изграждаме собственна инфраструктура и се грижим за нея (общо взето разходи).

Сега може БЕЗ разходи да се разработи нещо подобно.

Това означава уви за повечето от вас едва ли не край на jailbreak и кракнати приложения. Особенно второто.

Но истината е, че няма да е край, а просто ще е по-трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки клипчето iOS направо хвърчи на 3GS в сравнение с 4.3.3 май доста хора няма да дочакат есента :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре имам един въпрос може и да е тъпичък, но нали WWDC е цяла седмица. Какъв е варианта да представят и нов iPhone или за целия WWDC това е единственото такова представяне на нововъведения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговора на въпроса се крие в самия въпрос. WWDC е цяла седмица (4 дена), но само първия ден представят продукти и т.н. Останалите дни има курсове, обяснения, разяснения и т.н. на новите технологии/дизайн и продуктови пинизи.

Винаги първия ден е шоуто и това грабва потребителите и в момента всички погледи са насочени към WWDC.

Ако представянето е последния ден се губи елемента на изненадата (ама ако не сте гледали календара 2011 сме; facebook&twitter anyone?) и потребителите ще проспят WWDC и чааааааааааааааааак последния ден ще се представи нещо ново. Така ще се проспи цяло събитие от 4 дена.

Сега хората си казват "мамка му - трябва да съм догодина ТАМ!".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и няма да мога да използвам GSM функцията на телефона и да кача нищо,защото iTunes още ще изписва,че неможе да ми активира тела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ако искаш да си качиш музика как ще стане като iTunes ще изкара,че тела не е активиран,защото той всъщност не е,просто е "излъган",за да се докопаш до менюто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата и все повече и повече се убеждавам, че до голяма степен сме се фанатизирали на тема iStuff. Не се определям като iFreak и както спомена Алекс - отворен съм да опитвам нови неща (това определено звучи грешно). :D Не робувам на марки - гледам фукционалността, удобството, дизайна и не на последно място - цената. Това са нещата, които повлияват на избора ми на телефон. Е, наскоро за съжаление добрият верен 3GS се предаде и ми се наложи да се поогледам за нещо друго. Nexus S беше първи в списъка ми поради простата причина, че в офиса съм единственият с iPhone, всички останали се роботизираха и съответно тръгнаха да ме зарибяват да си взимам и аз телефон, работещ с малкото зелено човече. До тук добре, ама it didn't seem right като поразцъках. Или съм свикнал много вече с iOS, или просто има още трески да дялкане. В крайна сметка отново си взех 3GS...

However, има неща в iOS, които не ми допадат:

- Обвързаността с Apple и iTunes. Това, което много хора намират за предимство, за мен е downside. Не мога да си сваля една Mp3-ка и да си я слушам през default плеърчето без един куп софтуер, ровене из папки и т.н.

- "Новите" Apple продукти и софтуерни updates. iOS5 - 200 нови features... къде?? :D Аз виждам един notification app, notifications на lock screen, будка за вестници и iCloud support. Революцията беше появата на iPhone, всичко след това е маркетингов трик, с който ни карат се бъркаме дълбоко в джобовете за светкавица, "2" пиксела повече на екрана и камерка за video calls.

Ето една интересна гледна точка по темата: http://ineze.com/blog/?p=266

За момента iPhone-ът отговаря на изискванията ми (в голяма степен). Но в моментът, в който "роботчето" или някоя друга новопоявила се платформа предложи повече за същите, че и по-малко пари, не бих се поколебал дори за секунда. :)

Редактирано от didoriginal
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....

Това означава уви за повечето от вас едва ли не край на jailbreak и кракнати приложения. Особенно второто.

Но истината е, че няма да е край, а просто ще е по-трудно.

4.3.3 ми харесва все повече и повече ... tooth.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малък тест след ъпдейт до iOS 5 beta:

1. На iPad 1 multi-touch gestures няма (с дев. акаунт съм) .

2. В App Store-a Purchased ми показва по-малко приложения отколкото съм свалял (преди това с версия 4.3 излизаха всичките)

За съжаление все още (мислих, че ще го подобрят) след като избереш някое приложение за сваляне не оставаш в App Store а показва приложението на екрана. Това много ме дразни особено сега като искам да свалям приложения от облака след всяко сваляне трябва да се връщам отново в App Store-a.

3. Естествено iTunes Match не се поддържа за България и не мога да си легализирам MP3-ките ;(

4. Като отворя iTunes постоянно се опитва да се обнови и зацикля

5. Reader-a и табовете в Сафарито работят добре. Доста е удобен всъщност Reader-a за четене на дълги статии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох темата и все повече и повече се убеждавам, че до голяма степен сме се фанатизирали на тема iStuff. Не се определям като iFreak и както спомена Алекс - отворен съм да опитвам нови неща (това определено звучи грешно). :D Не робувам на марки - гледам фукционалността, удобството, дизайна и не на последно място - цената. Това са нещата, които повлияват на избора ми на телефон. Е, наскоро за съжаление добрият верен 3GS се предаде и ми се наложи да се поогледам за нещо друго. Nexus S беше първи в списъка ми поради простата причина, че в офиса съм единственият с iPhone, всички останали се роботизираха и съответно тръгнаха да ме зарибяват да си взимам и аз телефон, работещ с малкото зелено човече. До тук добре, ама it didn't seem right като поразцъках. Или съм свикнал много вече с iOS, или просто има още трески да дялкане. В крайна сметка отново си взех 3GS...

However, има неща в iOS, които не ми допадат:

- Обвързаността с Apple и iTunes. Това, което много хора намират за предимство, за мен е downside. Не мога да си сваля една Mp3-ка и да си я слушам през default плеърчето без един куп софтуер, ровене из папки и т.н.

- "Новите" Apple продукти и софтуерни updates. iOS5 - 200 нови features... къде?? :D Аз виждам един notification app, notifications на lock screen, будка за вестници и iCloud support. Революцията беше появата на iPhone, всичко след това е маркетингов трик, с който ни карат се бъркаме дълбоко в джобовете за светкавица, "2" пиксела повече на екрана и камерка за video calls.

Ето една интересна гледна точка по темата: http://ineze.com/blog/?p=266

За момента iPhone-ът отговаря на изискванията ми (в голяма степен). Но в моментът, в който "роботчето" или някоя друга новопоявила се платформа предложи повече за същите, че и по-малко пари, не бих се поколебал дори за секунда. :)

Напълно подкрепям изкаването колега, наистина е така... Явно Стив знае как да си върши работата още повече щом в бедна държава като БГ има толкова много запалени потребители на iDevices че не опират до купуването само на 1 продукт от гамата ами 2,3 и тн. от другата страна на нещата осъзнавам все овече и повече че съм станал роб на Apple, за нищо не бих си сменил Iphone-чето с друга марка или платформа....

Адрмирирам!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа, когато мине известно време и разума вземе връх, качването на първа бета от който и да е софтуер на единственото устройство, което притежаваш, изглежда много глупава идея. Най-добре ще е да почакам да дойде есента, пък тогава я нов софтуер, я ново устройство. Прав е gorgior, че за единия тест на софтуер, който е в някъква си демо начална бета, не си струва да се хвърлят пари. А иначе чак пък да не мога да го изоставя айфона?! Нека излезе някой адроид с по-човешки размери и с по-дълъг живот на батерията, пък ще видиме дали няма да го хвърля.

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...