Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2011


LUBECA

Recommended Posts

Чак есента ли идва iOS5 ? :(

Извинете ме ... Изпреварихте ме ;)

Редактирано от ViolinRa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    41

  • Alxx®

    29

  • iPhoneman

    27

  • The Shaman

    21

Много е нагъл тоя ве, и WiFi Sinc вкара. Толкова е ограничен, че не може да измисли нищо ново. :tooth: Еми знае ли кога ще види от мен вече парички? На Куково лято! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да живее Cydia , защото докато тя е жива ще има продажби на iPhone и заблудени потребители! Умре ли, всичко умира с нея!:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбрахте ли , защо им беше толкова трудно , да произведат бялата 4-ка , ще замажат още няколко месеца с нея , докато излезе новият..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да живее Cydia , защото докато тя е жива ще има продажби на iPhone и заблудени потребители! Умре ли, всичко умира с нея!:tooth:

Надявам се не си вярваш. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, това реми ли е сега , или аз и Ицката на тебе, па после ти на нас :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш, че цял свят е като България - щом има айфон/айпод, значи трябва да го джейлне - много се лъжеш. ;)

То даже е смешно - даваш 1000 лв. за телефон и се стискаш да дадеш $10-$20 за приложения...

Всеки сам си преценява де.

И за да не е извън темата:

Някой разбра ли каква точно е услугата, за която говореха в частта "one more thing"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iTunes match - 25$ на година. Гледа ти пиратската музика и ти я легализира :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха... Значи срещу $25 на година си "перем" нелегалните mp3-ки... :D :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качва ти ги в облака 256kbps AAC без DRM. /ако ги има в стора, разбира се/

С Володя Стоянов няма да стане номера :)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Музикаутор пасти да ядат с техните 4 лева на година от бакшиш :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Vancuver Всичко ми е купено в Cydia, това да ти говори нещо? Тук във форума хората се броят на пръстите ми на едната ръка които не си джейлват "ВЕЧЕ" телефоните и то предполагам заради бозенето и това че им е писнало!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, тъй като нямаше нов модел, Стив беше принуден да сипе много в паничките, за да не разочарова.

И наистина сипа ;) Аз лично не очаквах наведнъж толкова много екстри.

За мен лично, най-интересното и доброто е откачането на iOS устройствата от компютрите (защото е тъпо един комп да е зависим от друг комп) и интеграцията с twitter.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior Би ли се обосновал защо да е най-глупавото нещо? Не стига, че сумите са символични за тези приложения (хайде - за повечето)...

Имам приятели, които пишат приложения (но за андроид) - повярвай ми хич не е толкова лесно и даже са смешни парите, които искат за приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които имат платен @me.com - сега е момента да си вземат парите обратно (refund) ----> me.com/account

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качва ти ги в облака 256kbps AAC без DRM. /ако ги има в стора, разбира се/

Хм аз защо разбрах, че ти сканирва диска с музиката която имаш, a не само тази от iTunes :angry: .

EDIT:

For $25 a year, iTunes will be able to scan a computer's hard drive for music files that have been converted from CDs. If the same songs are available in the iTunes store, they'll be added to the iCloud locker. That means there's no need to purchase the songs again or upload them. The service, known as iTunes Match, will upload any songs to iCloud if it's not already available through iTunes.

http://ibnlive.in.com/news/apple-unveils-icloud-os-x-lion-ios-5-imessenger/157213-11.html

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно де. Сканира твоята музика и ако ги има тези песни в стора, ти ги добавя към облак колекцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не обяснявам добре. От облака си купуваш музика и тя автоматично може да се разпръсква до 10 у-ва. И тази колекция ти седи в облака. Ако обаче на телефона си имаш твои песни (качени от друго място - разбирай пиратки) с/у 25$ на година, itunes match проверява дали тези песни ги има налични в епъл магазина, и ако ги има, ги добавя и тях към облак колекцията ти.

Промо видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да видим ти докога ще си вярваш. Аз бях до тук!

Добре...разбрахме че "смени вярата" , стига си плюл, спри се. До съвсем скоро друга песен пееше!!! На който не му харесва...да напуска обекта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли вече наличен някъде BETA-та на iOS 5 ??? Защото не ме сдържа вече на едно място :) Уникални неща ! А ако случайно нещата не са както трябва може ли да върнем към 4.3.3 без SHSH, легално ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е много по темата ама знае ли някой как да сваля iTunes 10.3 ? В сайта на Аппле е но като го цъкна излиза 10.2.2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...