Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2011


LUBECA

Recommended Posts

  • Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Severus

    41

  • Alxx®

    29

  • iPhoneman

    27

  • The Shaman

    21

Добре...разбрахме че "смени вярата" , стига си плюл, спри се. До съвсем скоро друга песен пееше!!! На който не му харесва...да напуска обекта...

Не плюя! Изразявам мнение както всеки свободен човек! Аз ли съм пял друга песен? Този който в темите му винаги е присъствала нотка от HTC! :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли бъркам, или все още на банера на форума пише BGiPhone....какво става тук? Масово и сини и зелени, и някои розави дават "отбой" и се прехласват пред "ламаринения Джо". Какво не ви харесва в iOS5 аз се "кефя" на lockinfo което до сега избягвах (разбираемо защо-мобилесубстрата).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защитавам "naidenoff" Евала на Стив, че вгради всичко в iOS 5. НАЙ-МНОГО мразех Mobile Substrate... a вие заблудени пиленца си тъпчете телефоните с тая шибана Сидия... От доста време на сам съм без Jail и съм доволен от всичко... дал съм над 300 евро за приложения и ще продължавам да ги давам, защото ценя труда на хората и труда на разпостранителите за да е толкова лесно достъпно всичко! Бил съм от губещата страна, като работех толкова много а малките нещастничета само тъпчеха нелегално и всичко, което правех беше неоценен труд ! Всичко е било загуба на време! Затова си плащам всичко даже и да не го използвам пак ще го платя! Когато човек иска нещо няма граница във възможностите! Винаги го постига стига да го иска толкова силно!

Кажете само Бета-версията кога ще може да се тества и евентуално после как може да се върнем на 4.3.3 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва начина на мен лично по който представят нещата! В IOS4 откраднаха MyWi и го прекръстиха Hotspot/ сега крадат Lockinfo и го кръщават Notification Center. И WiFiSinc откраднаха още да споменавам ли? Е благодаря но аз пари да хвърлям на вятъра нямам!IOS5 трябва да се прекръсти на " Този път чичко Стиви какво сви от Cydia"!

П.П. - Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оооооооо.... Само не ми обръщайте и тази тема на това кой купува и кой не. Кой какво цени и кой заслужава метани. Сега говорим за други неща!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де...говорим кой от къде краде? А обратната страна на медала? Колко хора окраднаха и забогатяха на гърба на Apple? Включително и Саурик!! Ами ния?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва начина на мен лично по който представят нещата! В IOS4 откраднаха MyWi и го прекръстиха Hotspot/ сега крадат Lockinfo и го кръщават Notification Center. И WiFiSinc откраднаха още да споменавам ли? Е благодаря но аз пари да хвърлям на вятъра нямам!IOS5 трябва да се прекръсти на " Този път чичко Стиви какво сви от Cydia"!

П.П. - Лека вечер.

С извинение ама какво ти пука какво са откраднали ? Не е ли по-важно какво ще ни бутнат и разбира се без пари ? А ти откъде си сигурен, че Аппле не пишат приложения за Cydia ? Там си е добър терен за тестове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, имате право на избор - лично Ваш! Никой не го интересува Вашият избор, освен тези, които нямат собствено мнение. Ако сте толкова самотни, че да флудите фейсбуци, туитъри, форуми и блогове с 843298233-те аргумента, които сте назубрили от общостта със сходен избор, само да се изкарате прави, отидете и си праснете една злобарка и ще мине временно, а в дългосрочен план, просто използвайте правило №6. Всеки си е прав за себе си и е ненужно да вие до луната, да се обяснява. Използвайте с удоволствие каквото имате, ако не ви се нрави го сменете. :goodpost:

П.С. Правило №6 - Не се взимай толкова насериозно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GPower ако не бяха добавили Hotspot,Notification Center,WifiSync,Snaptap какво трябваше да добавят?Apple гледат повече хора да не джейлват телефоните си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми така де, може ли 70% от контента, който се бълва в социалните мрежи/сайтове да са спорове на тема личностен избор. Не разбраха ли всички, че всеки е прав за себе си и има избора да прави/ползва каквото го кара да се чувства комфортно. Какъв е този безумен стремеж за налагане на аргументирано мнение? Бах това страдание за внимание ... ненужно е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че всички тези иновации ни се предлагат безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След броени дни ми зтичаше МобилеМе и от Аппле са удължили една година напред без пари разбира се. Изглежда това ще е крайният срок от живота на МобилеМе.

capturadepantalla201106f.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проклет да биде срекя да не виде кой пръв започнаааааа любов да водииииии........македонска песен....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 5 има над 200 нови функции, идва наесен

И така, точно по разписание, Apple представи iOS 5 - следващото издание на мобилната си операционна система. В началото малко статистика. Устройствата с iOS вече са над 200 милиона, като тук влизат телефони, таблети и мултимедийни плеъри, а Apple твърди, че това е 44% от пазара на мобилни устройства. За 14 месеца са били продадени 25 милиона таблета, като все още има недостиг и не всички желаещи могат да се сдобият с тях. В App Store вече има 425 000 приложения, от които 90 000 са оптимизирани за iPad, а от магазина вече са изтеглени 14 милиарда заглавия, които са донесли на авторите си 2,5 милиарда долара приходи. Apple обяви, че в сървърите на компанията има вече 225 милиона акаунта с асоциирана кредитна карта към тях.

И сега основното. iOS 5 е основното издание на платформата с която идват над 1500 API за използване в приложения и над 200 нови функции. Ето най-важните от тях. На първо място е новата система за нотификации, която Apple нарича Notification Center. Подобно на Android тя е достъпна чрез падащо меню в горната част на екрана и освен известия за различни събития показа и информация като данни за борсата или прогнозата за времето. Тези известия са достъпни и върху екрана в заключено положение като е достатъчно да се плъзне пръст върху тях, за да се отвори съответното приложение.

Следва Newsstand, което е приложение за достъп до електронни варианти на вестници и списания. Поддържа автоматично изтегляне на новите издания във фонов режим. Като очаквахме Twitter е дълбоко интегриран в платформата и е достъпен в различни приложения като например Camera, Photos, Safari, YouTube и Maps. Добавен е и в списъка с контакти, като има опция за изтегляне на аватарите от Twitter и добавянето им в телефонния указател. По отношение на удобството при четене на уеб страници са включени две нови функции - Reader и Reading List. Първата автоматично форматира текста, така че да е удобен за четене на екрана на телефона, а втората запазва страниците за четене по-късно. Нещо подобно на приложението Read it Later. Браузъра Safari вече може да работи с отворени в табове страници. Друго допълнение е приложението Reminders, което позволява създаването на списъци с неща за вършене, които могат да се активират в указано време или на определено място - например в магазина.

Промени има и в клиента за работа с електронна поща. Поддържат се различно форматиране на текста, поставяне на флагове, търсене на текст и др. В iPad на разположение е и опция за отиване директно във входящата кутия чрез жест, а освен това таблетите имат и нова разделена клавиатура, която трябва да се хареса на всички, които предпочитат да въвеждат текст с палци. В допълнение има речник за търсене значението на непознати думи, който може да се активира във всички приложения.

Голяма промяна е отделянето на iOS 5 от компютър. Устройствата с платформата вече могат да бъдат активирани, без да е нужно да бъдат свързани с iTunes, а ъпдейтите са безжични. Те са по-малки като обем, тъй като Apple изпраща към устройствата само променените файлове. Най-сетне обновяване чрез FOTA. Както споменахме по-рано, сред новостите е и нова технология за размяна на съобщения. Тя се нарича iMessage и работи в реално време, като поддържа само устройства с iOS. Освен текст, с нея могат да се разменят музика, видео и снимки. Работи чрез 3G и Wi-Fi връзка и едва ли ще се хареса на операторите или на канадците от RIM. Поддържа криптиране на информацията, така че вероятно ще се хареса и на бизнес потребителите.

Сред останалите промени са жестове за бързо преминаване между приложенията във фонов режим, показване на съдържанието на екрана на iPad върху телевизор чрез AirPlay, както и безжично синхронизиране с iTunes през Wi-Fi, което също е очаквано допълнение от потребителите. Авторите на приложения ще получат достъп до платформата от днес, но потребителите на iPhone 4 и 3GS, iPad 1 и 2 и iPod touch от 3 и 4 поколение ще я получат едва наесен.

Източник: MB

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли вече наличен някъде BETA-та на iOS 5 ??? Защото не ме сдържа вече на едно място :) Уникални неща ! А ако случайно нещата не са както трябва може ли да върнем към 4.3.3 без SHSH, легално ?

Ако си developer можеш да я свалиш от тук: :)

http://developer.apple.com/devcenter/ios/index.action

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...