Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно WeatherIcon


ereptor

Въпрос

Желанието ми беше да си направя така, че на statusbar-а да ми показва времето (температура и иконка). Инсталирах си weathericon. В cydia преди инсталацията ми пишеше, че за да ми се сменяло времето трябвало да инсталирам и klear's или karta' weather. Та като инсталирам karta' weather на lockscreen-а ми излиза иконка с времето. Искам ми е да ми изписва времето само на statusbar-а. Някой може ли да помогне?

И още нещо: на weather.app ми изписва прогнозата за Cupertino, как да я направя а София?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Тони се оплакваше в една тема, че weather icon прави проблем на iPhone delivery. Дали в случая не е обратното - т.е. имаш ли го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да отбележа, че при мен Weather Icon вкарва телефона в Safe Mode, след деинсталирането и се оправя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Тони се оплакваше в една тема, че weather icon прави проблем на iPhone delivery. Дали в случая не е обратното - т.е. имаш ли го?
Бях го качил, но не ми работеше на 4.0 и за това го махнах и него, но нещата не се промениха :)

---------- Поста е добавен в 12:42 ---------- Предишният пост е бил в 12:35 ----------

Писах едно мейлче на David Ashman, да му кажа за ерора и той каза, че в момента работил по нея да я поткара нормално на 4.0, дано да побърза :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталирате по ред на номерата.

1. Libweather 1.0.4.1

2. WeatherIcon Beta 2.4.0.13

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Инсталирате по ред на номерата.

1. Libweather 1.0.4.1

2. WeatherIcon Beta 2.4.0.13

- съвместимост с iOS 4.x
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, но който иска да актуализира/инсталира Libweather, трябва да се сбогува с PDF-Patch i Frash Toggle naughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

com.ashman.weathericon_2.4.0.17_iphoneos-arm.deb

http://www.mediafire...phoneos-arm.deb" target="_blank">Свали

С новата версия изчезва иконката на времето и градусите на статусбара от Локскрийна!

2053716495fd6c33.PNGc44da19a31150b09.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WeatherIcon Beta 2.4.2.9

mrctue.png

- фикс за OS 3.x

Преди това трябва да имате инсталирани следните добавки:

1. libstatusbar 0.9-3

2. LibWeather 1.0.4.2

П.П. Също така може да си я инсталирате от репото: http://david.ashman.com/beta/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

WeatherIcon 2.4.2.14

bcb37a20cce8d9b3.png

Преди това трябва да имате инсталирани следните добавки:

1. libstatusbar 0.9-3

2. LibWeather 1.0.4.2

П.П. Също така може да си я инсталирате от репото: http://david.ashman.com/beta/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как да се направи настройката на това чудо за iPad? Знам че Weather app го няма по дефолт на iPada, но ако някой знае начин, моля да го сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как. Свали си FizzWeather на айпада и си свиркай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вижте какво се получава при мен : Първоначално я сложих с деб инсталация и ми се появи надпис до батерията "cool", реших че проблема е от това че не е ъпдейтвана прогнозата, като ъп-нах нищо не стана и я изтрих от Сидиа, но надписа остана... После я инсталирах от репото на Xsellize, започна да изписва градуси но надписа си стоеше...Изтрих всички плугини и самата програма и пак немога да го махна :| При някой ако се получавал подобен бъг моля да сподели как да го оправя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хаха ужас да прав беше мерси :) Явно 2те програмки не се разбират. Ще реша коя да оставя ;) Благодаря за бързия отговор и лека :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Днес инсталирах weathericon, libweather и libstatusbar и след респринг телефона влезе в safe mode. Оказа се след триене и на трите програмки, че проблема идва от libstatusbar, но не знам защо така. На 4.1 си беше ок. Надявам се някой да има идея защо така се получава?

Пробвах weathericon versions 2.4.2.12 и 2.4.2.15

Поздрави

П.П Разбрах го. Libstatusbar все още не е съвместим с OS 4.2.1:)

Редактирано от Hcattaneo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шаман съгласен съм, сега деинстлаирах weathericon и инсталира само Libstatusbar и е ок наистина!

Имаш ли идея защо влиза тогава в safe mode?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато е инсталирано само едно от двете приложения нещата са наред, но когато са инсталирани и двете (weatherincon и libstatusbar)спрингборда се крашва. От Cydia имам инсталирани Full screen Safari, Cydele, IcallAnnounce и Recent Delete. Аз ги имах и на 4.1 но там нямах проблем. Някакви идеи от какво може да е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Една от тези две:

Cydele, IcallAnnounce

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси

Току що ги махнах и двете програми и пак се крашна спрингборда

П.П Оправи се. Ъпдейтнах Libstatusbar и се получи всичко. Не си пречи с никоя от изброението програми

Мерси за помощта все пак

Редактирано от Hcattaneo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен липсва Libstatusbar в Cydia и съответно нямам икона на status bara :mellow: .Някакви идей как да оправя положението :rolleyes: Имам инсталиран IntellistatusBarIcons,но ефект никакъв <_< .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...