Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

udyzuva3.jpg

puqenage.jpg

y3ybe8an.jpg

У центъро на Лондон!!!

Редактирано от gogogetov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накратко:

Camaro Z28(model 2014), с добрия стар V8/16v, ръчни скорости(съвсем обикновенни) и задно предаване. 7:37 на Нордшлайфе по време на лек дъжд. Меко казано впечатляващо за "budget racer".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Е, кажете как да не се изплюя мощно? Не е лоша КИА-та, но сравненията просто се натрапват:

o_1-1cd4a6b9e6.JPG640_1-79abce35d0.JPG640_1-19cb5e2dc2.JPG

Колебая се само за предницата: Форд или Джаг. Салонът е ясен като вчерашен вестник: табло а-ла S-Klasse, скоростен лост а-ла 7-er BMW, мултимедийно управление а-ла MMI в Audi и за капак - силует на купето, кюнците и лайсните ниско по цялата каросерия са като Lexus LS600. Копи/пейст по корейски и срам за Петер Шрайер(ако още е главен дизайнер в КИА).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предницата си е жив Джаг, що се нервиш, бре, вземат хората най-доброто от всички доказали се до сега автомобили, праскат и емблемата и аре нов продукт?..........вече ще е така, за съжаление, вземи уважаваната от мен Мазда 6......дизелов агрегат на Форд........Мазда 3/двигателя е на Пежо, оня ден пристигна едно Сузуки, джип 2010 г, като отворихме капака и се втрещихме.....двигател на Фиат.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, едно е да копираш чужд труд, друго е да договориш доставка на мотори. Сузуки купуват дизели от Фиат отдавна, изключение беше първият им дизел в Балено-то от Пежо. Не забравяй, че Мазда е собственост на Форд. За разлика от фирмата "майка", в Мазда рядко дефектират. Аз им викам "по-добрите Форд-ове" ;)Aveliky кара Мазда 3, питай го дали не е добра?!

П.П. Вече не се колебая за предницата: хромираната решетка, в пакет с фаровете за мъгла, джантите и хромираният пръстен в калника са си живо Мондео 2013...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мондеото си е жив Астън :)

Тва на джаг го докарва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той и Джага е собственост на Форд.......абе така ще е, адаш, всичко старо е истинско, аз лично съм отвратен от S-klasse, 350 бензин, 2007 год......разтегли верига, раздрънка се предницата след 2800 км, след като лично я смених, вкл.носачи долни вакуума на вратите отиде на кино.......кой да ми каже че това е най-бърливия двигател на Мерцедес, продадохме я и си взех Баварец пак, мнооо здрава 7-ма серия, 2002 г, не мърда и не скръцна нищо на мойто каране :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че кой те бие да взимаш 350 на S класа бре?!?

Шестак на тва купе…мне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много стана локум, ама имам 130к км точно на "шестак". Сега е на почти 200к км и няма грижи ;) W220 купе, 320 бензин - возил си се в нея, да те подсетя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помня бре :)

Ама купето тежи...

Петстин му е майката…или нагоре за тоя клас :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крис Харис и три легенди Lancia: Stratos, Delta S4 и карбоновата Lancia 047. Колите бяха истински едно време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти я новата Делта HF, Адаш, няма такива коли вече, всичко ново е програмирано на 250000 км след това сменяш двигател или в моргата......

post-11783-0-91483600-1386100845_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Алоо, Флорида, да не забрайш да се върнеш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://eurosport.yahoo.com/video/peterhansel-hands-dakar-roma-000919043.html

Не мога да пусна видеото от сайта, но загледайте след 2:30 минути. Видеото показва как Петерханзел и Ал Атйах спират преди финала за да пуснат пред себе си Нани Рома, за да може той да бъде победител в Дакар след отборни заповеди. За мен това си е престъпление, след като Петерханзел беше наказан с 1 час и отново стопи преднината на Нани Рома, за да отбива накрая на състезанието и да чака съотборника си да завърши пред него ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тази S klasse ще и се завие свят от дупките във Варна :-))) Камерите ще се чудят къде да гледат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре е. Обаче…Амар Босе(лека му пръст), разработи окачване с подобно действие, но много по - просто и евтино за производство, без камери и подобни недогъзици. Що го няма на пазара?!

П.П. По колите преценете от кога е видеото:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...