Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

На мен всички са ми високи като цена, даже и твойта, ама си имам мнение и не робувам на марки и надписи.

П.П. Нито един кайен не ме кефи като дизайн, но това вече прилича на изпълнение след силен махмурлук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кайена не става за зима :)

Съдра се да закъсва тази :)

mers001.th.jpg mers002.th.jpg mers003.th.jpg :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Е това е брутално!

Джантите са с формата на петолъчка...

Редактирано от LUBECA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Бай китаец не издържа :tooth:

8386a378fffde138b8cb2e2b3a65b7b0_120x90.jpg 88d54cce0f3c08ee820087869125050b_120x90.jpg 1bf442cf6bfd5a967ab8afe1166572b0_120x90.jpg 8eceadb8e34ded349eff144fb1973e3b_120x90.jpg

Пеца, това да не е Ментли? (менте Бентли :) )

А, бре, тоя от горния клип, 'ич го няма зад волана? Да ни викне да я тестваме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Направиха го за да се тества нов модел на гумите Fulda

Jay Z го притежава :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Xenatech Maybach 57S е с 612HP 6-литров twin turbo V12 двигател и развива от 0 до 62 mph за 5 секунди. Ще струва $800,000.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой самолет бре Неолчо? Пак се изказваш като институция - concorde излита с почти 300км/ч, Piper-ът само с 65км/ч...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах възможността да го покарам вчера това битурбо...Но не ми хареса, че много пука балоните като ускорява:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, от свое име и името на Пешо да добавя: уважаеми младежи, ние си позволяваме простотии САМО САМИ ЗАД ВОЛАНА И НА ПРАЗЕН ПЪТ. И ДВАМАТА СМЕ С НАД 20 ГОДИШЕН СТАЖ ЗАД ВОЛАНА НА ТАКИВА КОЛИ. ЖИВОТЪТ Е БЕЗЦЕНЕН И ВЕДНЪЖ ЗАГУБЕН, Е ЗАВИНАГИ ЗАГУБЕН! ДОКАЗВАЙТЕ ПРЕД ДРУГИТЕ ЧЕ СТЕ ГОЛЕМИ ШОФЬОРИ, САМО С ЛИПСАТА НА ПТП - ДОБРИЯТ ШОФЬОР НЕ Е БЪРЗИЯТ, А СИГУРНИЯТ!!!

Сори за офтопика, но мисля че е редно да го спомена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тони, то от само себе си не става - дали ще си го причиниш, до голяма степен зависи именно от опита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с теб Алекс! Да не дава Господ да ти излезе камикадзе на среща пък ти имай и 50 годишен стаж ако щеш! :snooty: Никой не е Господ и никой не е застрахован в този шибан, мръсен гаден свят! Който каже, че може да го избегне - ТОЙ Е ЛЪЖЕЦ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джи - ние коментираме какво можеш сам да си причиниш и как да го избегнеш. Това че винаги има шанс някой друг да те закове, спор няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...