Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

Е pe6o666, за джипка са си много 624Нм ... въпреки, че Мansory изцедиха от BMW X6 - 670 PS и 950 Нм, 4,2 сек 0-100 km. Долу горе същите резултати (670 PS и 950 Нм) постигнаха и Hamann само, че с BMW X5 naughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пеца, там е истината! Не в някакви гаражни изделия. И при тях има попадения, но повечето си остават с мечтите за бърза слава и творят кич след кич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не си чувал за Cayenne Turbo S, 720 Nm

Или за ML 63 AMG, 630 Nm :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички сте прави,но имаѝте едно на ум,че 620Нм изцедени от дърта бракма ,преработена ,а не ново изделие,си е средно хубав тунинг.:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, представих си как би изглеждала една ДЪРТА БРАКМА, хахахахаха :p:goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, мислиш ли, че заводският тунинг е тръгнал от празен лист? Все са "дърти технологии". Какво ще кажете за тази дърта бракма:

93_6-500x333.jpgstd_1977_panther_6_convertible.jpg

Panther 6 in Wiki

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър маѝтап стана,ама аз се си мисля че Gклас е за катерене без път или магистрала...:tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За моя радост не само съм ги чувал ... biggrin.gif но това е друга тема. Турбо С не ми е фаворит, защото става ли въпрос за SUV, стриктно се придържам към US Army стандарта, а именно, една джипка трябва да измине мин. 500км с 1 резервоар, което на Поршето трудно му се отдава (100л резервоар и 30л на 100км) naughty3.gif

А иначе моят личен фаворит (мисля, че го имаше по-горе някъде):

G-Power BMW X6

900PS - 870 Nm (конете са ги качили с 393, а Нм с 350 yikes.gif ) Цената е скромна: 675.000 Евро, лимитирана серия, само 5 екземпляра

G-POWER-BMW-X6-Typhoon-RS-ulimate-V10-f498x333-F4F4F2-C-c03d4ba1-381713.jpgG-POWER-BMW-X6-Typhoon-RS-ulimate-V10-f498x333-F4F4F2-C-dbc3cad8-381715.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва са коли за хора с излишни пари за харчене,т.е.богати и са надвили на масрафа,не разбирам,за кво спорим,имам една Gкласа сега ми я правят,махнаха всичко излишно от брони до седалки,двигатела е 4.0бензин,тва са ми възможностите,демек толкова пари съм отделил,ще я карам на къра и никъде другаде...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там и е мястото. Неведнъж съм ти казвал, че служебната ми кола(Г55) е извращение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кайена е общоизвестно че е бензинопил :)

Аз с турбото, от Варна до В. Търново едвам отивам с един резервоар!

Онзи пауър горе, не го бутвам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоѝ двигател ти е с-ката,5.5 или 6.3

Редактирано от alex.7777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редактирано от alex.7777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел да се возя в това такси, а пък ако ми дадат и кръгче най-добре :biggrin:

bmw-m5-ring-taxi-drifting.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...