Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

Да,стария модел, никъв х@ѝ не става от него,имах го до скоро,без въздушно окачване и затъваше в преспите,от BMW,джип, само X6 :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лъчко, ти имаш тежко заболяване, момче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не се лекува, Тони...:)

Не сте прави за стария модел, но не е тук мястото за спор, въпреки че имам сериозни аргументи да ви убедя в противното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е X6 пък какъв джип може да е. Малко по висока кола с 4X4 задвижване. Хубав е, но не е джип. Джип е G класа!

А относно това, че BMW возят не знам си как... ами 7-ма серия по нищо не може да се сравни с S класата, ама по абсолютно нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То нищо не може да се сравни с S class :)

Днес с 4 matic-а беше доста забавно в поледицата :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е X6 пък какъв джип може да е. Малко по висока кола с 4X4 задвижване. Хубав е, но не е джип. Джип е G класа!

А относно това, че BMW возят не знам си как... ами 7-ма серия по нищо не може да се сравни с S класата, ама по абсолютно нищо...

X6, новия с X-Драѝв,е уникален джип, бяхме с едни баровци на офроуд, просто нямам думи, минава абсолютно навсякъде.

Иначе G класа, за по- брутален офроуд е джипа !А относно S класата, окачването не може да издържи на теглото на колата и се чупи на всеки 100,000 км-казвам го от опит,

говоря за старата S-ка,2003 г.Сега взех BMW 740 d, дипломатическо беше,с червени номера, 300 к.с.няма екстра дето я няма, вози много меко, а на режим спорт ляга на пътя,

като послушно кученце:biggrin:

интересно ми е ти кво караш, за да си толкова компетентен :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кракобуса, че не друса и ще му се разбият камъните като на Лъчко. :biggrin: А тоя дет не му се лекува болестта да дойде да го повозя на моята и не само камъните ще му излекувам ами от друсане може да вземе да му се избистри мозъчето. 5f2658e582202dac.gif

Само една кола може достави удоволствие от шофиране! Хулигана на пътищата и всички знаячт, че това е BMW другото са компромиси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нe виждам какво значение има аз каква кола карам. Просто имам наблюдения и знам, че тия BMW-та са добри, но...

7-ма серия по нищо не може да се сравни с S класата, ама по абсолютно нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! S-ката не може да ми достави ама никакво удоволствие! Колата е кат жената бе Мой - не си ли въртят гъза не ми ги хвали!:Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

пп. alex.7777 прав си, аз също имах проблем с ABC-то на старата S.

Но новата....няма друга кола!

GPower, противоречиш си брат :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:Пеше, новата S-ка ме кефи много, ама е натъпкана троѝно с електроника, знаеш ли, че отварянето на багажника се командва от отделен компютър.

Паднах от коня, като я видях разглобена:biggrin:Ония от Балкан Стар я гледаха като извънземни.На един френд е, в гаранция, някви маѝстори от Турция чакат,

тия в сервиза не смеят да я пипнат :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не смеят по ред причини :) След няколко оср@ни Майбаха и АМГ-та, в Балкан Стар-ец за моделите от този клас им е позволено да пипат само прости неща - накладки, масла и пр. За всичко останало викат външни или пращат колата вън. Мерцедес им размаха пръст в края на 2008-ма, заради Майбах-а на клиент - от 12 календарни месеца, колата е висяла общо 9 в сервиза, за гаранционни проблеми, повечето от които се оказват причинени от некадърност. Впоследствие на клиента му писва и при отказ да му върнат парите завежда дело срещу тях и го печели, естествено Мерцедес АГ са в течение и познайте?!

Въпросният клиент, отдавна се вози на Фантом, благодарение на "усилията" на Балкан стар.

Втората тежка случка е с клиент, закупил МЛ63, който празнувайки със семейството си на плажа(и колата до тях), решава да я подкара по плажа, вследствие което чупи напълно скоростната кутия. От БС му отказват гаранция с аргумента "този автомобил не е създаден да се кара по пясък, тъй като това претоварва..." и прочие глупости. Неговият аргумент в съда(при който той вече не иска гаранция, а да му върнат парите): в сертификата на колата ясно пише "vehicle type: off roader". Този клиент също отдавна кара Кайен и не иска да чуе повече за марката Мерцедес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! S-ката не може да ми достави ама никакво удоволствие! Колата е кат жената бе Мой - не си ли въртят гъза не ми ги хвали!:Wink:

Абсолютно! А защо сравнявате БМВ и Мерцедес по возия не знам. То е ясно, че Мерцедеса има по-добра возия, но мотото на БМВ не е "вози се удобно", ами "шофирай с удоволствие", благодарение на задното и перфектния баланс на автомобила :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мотото на БМВ не е "вози се удобно"

Не съм ли в BMW значи не ми е удубно и не ми е комфортно! Питаш ли ме как понасям да се докосвам до сложебния VW? Знаеш ли че драйфам всеки път преди да се кача и след като сляза! 5f2658e582202dac.gif Такова чувство мога да изпитам винаги когато се наложи да се кача в различно возило от Бимър. Бахти хейтъра дет съм!

BMW не е болест! BMW е диагноза!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без думи:

Koenigsegg Agera R

post-226-032043500 1298777007_thumb.jpgpost-226-027688600 1298776992_thumb.jpg

Lamborghini Aventador LP700-4

post-226-080569700 1298777065_thumb.jpgpost-226-010849000 1298777079_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая е с летни гуми :tooth:

Клипа е тенденциозен !!!

Top Gear са англичани, естествено ще защитават Rover-a :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на първата част е лято. Това е истината, като джип не може да се сравнява с Land Rover.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...