Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

Педелвайсите са хора с вкус...а поста ти е некоректен ;) Класирани са отделни модели а не марките им ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има пауър мауър :biggrin:

добре, че не сдаде багажа от толкоз прекасвачи, че щеше да има интересен завършек :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Педелвайсите са хора с вкус...а поста ти е некоректен ;) Класирани са отделни модели а не марките им ;)

С вкус на?... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китаец направи BMW Z4 от … тухли

BMW-Z4_ot_tuhli02.jpg

Китайски любител на изкуството създаде тухлена скулптура, наподобяваща лека кола BMW, която има формата на прочутия модел „Z4“ на германския автомобилопроизводител, съобщиха американските медии.

Творението на скулптора Гън е показано за първи път в китайския град Шънчжън. Тухленият автомобил тежи близо 6.5 тона и дори притежава врати, които съвсем лесно биха могли да бъдат отворени.

„Автомобилът“ се продава за над 126 000 щатски долара, докато цената на оригиналния модел „BMW Z4“ е едва 65 000 долара.

:tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този отдавна се върти из пространството.

Отврат :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потомците на херцог Фердинанд Порше, пак ще разкажат нещо на Ферари в Льо Ман:

http://www.youtube.com/watch?v=DNkSDzoLd5I&NR=1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя грозобайник никакъв тунинг не го оправя!

Пълно недоразумение е тази кола!

Ето един звяр:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е семейна кола, отзад багажника на комбито го пълниш с картофи от село и подминаваш всичко живо на магистралата :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Б@х тая стрелка на бензина, 'ич не мърда :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че не мърда стрелката за горивото и аз го забелязах, но ако набързо сметнем следното... горе-долу се движи със средна скорост 200км/ч в продължение на 3-4 минути => изминатия път е 10-13км. Да гори 10 на 100 ще е изгорил 1л, ако гори 20 на 100 - 2л, 30 на 100 - 3л. Не вярвам да гори 20-30 на 100 (но знам ли), така че за 1-2 литра няма да мръдне стрелката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне 20/100 си ги харчи без проблем при тази скорост, според мен ;)

ПП - за всички фенове на дрифта има една добра новина :)

На 17-18 септември ще се проведе един от кръговете на King Of Europe в София :)

http://www.kingofeurope.net/2011/index.php?option=com_content&view=article&id=207:rd-7-motorsport-infierno-bulgaria-september-24-25&catid=16:drift&Itemid=49

Редактирано от SpUd3r
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Мирко, клипчето с джи пауъра си е чист монтаж. Две причини:

Разхода и това че като подминаваше камионите, видимата разлика в скоростта е 60-80 км/ч(мога добре да преценя), а километража показваше 300+. Просто не е реално.

П.П. BMW M3V8,(420кс), последна генерация без лимитер, при 270-280 гори около 30. Прави сметка колко харчи джи-то с чарджнат мотор от М5V10 и 750кс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек m5board, не се занимават с евтини монтажчета. Разгледай им и стари клипове, хората просто си тестват и си пускат. Иначе вярвам, че скоростта си е истинска, защото нормално М5 комби вдигаше 305-310 км... А това с преценяването по клипче не знам как го правиш, просто на клипове всичко изглежда по-бавно ;)

и да не съм офф

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом казваш :) Това с разхода, сигурно не си го забелязал?

П.П. Не съм само аз - клипчето го гледахме няколко човека с моята професия :Wink:, питай и Pe6o666 да видиш какво ще каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ХВЪРЛЯМ ТИ РЪКАВИЦА!Искаш ли да се дърпаме-ти с твоята кола ,аз с моята :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

foxy и alex.7777, като дойда в Пловдив, ще звънна да приема ръкавицата :)

Вие намерете подходяща отсечка :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...