Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Ferrari 458 Italia и други злобарки, бегачки и резачки.


LUBECA

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предницата е хибрид между TechArt и AMG :blink:

Грозничка е, като Panamera-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kleemann D-SCK

Kleemann_d-sck_04_1024x768.jpg

и една бегачка на FOOSE DESIGN :)

Foose_Coupe_2008__04_1024x768.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел една такава :) Ето ви един пример:

Сайта е - http://www.supereplicas.com/

1. The ferrari Italia 458 replica kit assembled onto a 2006 MR2 Toyota chassis is US$20,000

ferrari_italia1.jpg

2. The Ferrari Italia 458 replica kit assembled onto a tube chassis with a new Ford Mustang V8 engine is US$28,000

ferrari_italia5.jpg

3. The Ferrari Italia replica kit assembled onto a tube chassis with a new V12 BMW 760li engine is US$38,000.

ferrari_italia3.jpg

4. The replica Ferrari F458 Italia has a new Audi V8 engine with a tube chassis. The Italia replica has all the identical features like the original.

This mid-engine sports car produces 600 horse power with the twin turbocharged system.

ferrari_italia7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Ментетата” са вредни за морала

Освен че ощетява финансово производителите на запазени марки, покупката на фалшиви стоки Chanel, Gucci, Louis Vuitton, Ray-Ban и други луксозни брандове, ни прави лъжци, установява ново изследване на психолози.

Франческа Джино от Университета на Северна Каролина, Майкъл Нортън от Харвард Бизнес Скул и Дан Арили от Университета Дюк искали да проверят дали фалшифицираните марки носят скрити последици за психиката и изкривяват представите на хората.

При първата фаза от изследването, поискали от голяма група жени да носят за известно време скъпи слънчеви очила Chloe. Едната половина знаели, че са оригинал, а на другата половина било казано, че са фалшификат. След това поискали от тях да изпълнят няколко задачи, които давали възможност за измама по време на решаването им. Една от задачите била математическа, при това – за определено време. Всеки верен отговор бил поощряван парично.

Без знанието на участниците, те били наблюдавани от учените. Жените, които мислели, че носят „ментета” мамели много повече от останалите. Цели 70% от тях манипулирали по някакъв начин резултатите, като си мислели, че никой не ги вижда. При това те откраднали и пари от кутията, в която се съхранявала поощрителната награда. За сравнение – само 30% от другата група направили опити за измама.

При следващ етап от проучването им били раздадени анкетни листове, в които да опишат познатите си. Въпросите били зададени така, че да оформят едно или друго отношение към другите като резултат. Резултатът на тези, които си мислели, че носят фалшификати, показал като цяло цинично отношение – те смятали познатите си за повече или по-малко нечестни, неискрени или неетични личности

„Носенето на фалшификати не само, че не утвърждава представата ни за самите себе си, а и подкопава собственото ни чувство за автентичност. То ни прави измамници и циници”, заключават учените в статията си за Psychological Scienc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятно шофиране :biggrin:

Аз не виждам проблем, шасито си е на нормално движеща се кола Toyota MR 2, само купето е преработено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама няма как да е същото като оригинала.

Аз, като не мога да си позволя такъв оригинал, не бих си взел реплика защото аз лично ще се дразня.

Това са автомобили които не са за всички.

Предпочитам да си карам Аудито, но да знам че е оригинално ;) Същото е с часовниците.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук вече е въпрос на личен избор, предпочитам да карам някоя от репликите отколкото примерно 3,-та или 5-та серия BMW, защото са масови, трябва малко да се открояваш. Не ме бърка, че не е оригинална даже още по-добре щото и данъците са по ниски и гори по малко.

За часовниците не мога да кажа нищо, не нося часовник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно скоро ще имаме Ферари във Варна :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на личен избор и възможности. Коли и часовници ментета не ползвате, но се обличате в дрехи ментета и ядете менте храна! Аз също не бих си купил подобно нещо, но всеки сам решава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това не е точно менте, а някакъв вид мимикрия ;) Да си сменя фасона на колата не е кой знае какво - въпрос на вкус.

Я, питайте брат китаец за ментетата на Хонда или Смарт - е това никога не бих си купил, всъщност тяхното е менте.

Пример за ментаци, мейд ин Ловеч в близко бъдеще: http://en.wikipedia.org/wiki/Great_Wall_Motor

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз затова се позамислих.

Това е вид тунинг, не точно менте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...