Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Някой може ли да разкаже за тоя неограничен нет на Вива? Някаква промоция. Искам да съм подготвен утре пред акаунта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добави към своя план за домашен интернет

Вече можете да добавите към своя домашен интернет допълнителната услуга VIVACOM Traffic Plus, която предоставя мобилен достъп до интернет със скорост до 128 Kbps. Месечното потребление е неограничено. Не заплащате допълнителен месечен абонамент. За да добавите услугата е нужно да заплатите еднократна такса за обслужване на стойност 9.90 лв. с ДДС.

Това ли имаш предвид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не. Предложили са го на жена ми, тя има своя група телефони а не ползваме интернет на Вива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хванах го откъде е проблема за ММС-а на Mтел - в cellular data въвеждате не mms-gprs.... A inet-gprs.mtel.bg рестарт и можете да изпращате и получавате ммси вече :) Тествано на iPhone 6!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

488910_09161227382b.jpg

София кв. Хаджи Димитър ,тестово LTE от Telenor на 1800Мhz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Официално писаха, че няма да е достъпно за прoстoсмъртните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Има ли някой взел си 6 на лизинг от Мтел който иска да обнови сега?

Остава ми година от лизинга + договора и ги попитах "Мога ли да си платя остатъка от лизинга и да си взема нов апарат пак на лизинг, като на този номер си преподпиша нов 2годишен договор, без да плащам и всички оставащи такси по текущия ми план?", на което ми отговориха с "Да". Вие какво мислите дали наистина няма да ме карат да си платя и оставащите такси по текущия договор?

От друга страна условията на Теленор на хартия са много по-добри, като разбрах, че мога да си прехвърля номера от мтел към теленор. За това обаче ще трябва да си платя и лизинга и оставащите такси, за което се замислям тъй като мтел с техните цени и проблеми, които ми създават при всяко преподписване са ми омръзнали.

За вас не знам, при мен тези размишления са всяка есен и викам да ги споделя, барем някой дал съвет :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам нямаш възможност за втори апарат, докато не изтече договора, независимо дали си платил оставащите вноски, според мен са те заблудили. Само Теленор предлагат втори лизинг на един и същ номер. Питай пак, преди да се надяваш, да не излезе че трябва да плащаш и таксите до края ( щото в това отношение пък само Виваком имат отказване с плащане на три такси ).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм платил напред 5 вноски, тоест всички, които ми оставаха. Договора ми изтича декември месец, но още миналия (септември) ми се обадиха да ме подканят за нов, с възможност да си избера и телефон. Учтиво отказах с думите "Засега ще се въздържа". Няма да ги сменям, но ще взема телефон, който ми седи добре в джобата. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, благодаря за отговорите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... ( щото в това отношение пък само Виваком имат отказване с плащане на три такси )...

В промяната на ЗЗП влязла в сила от май 2015-та пише друго. И важи за всички ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми беше пожелателно, не знам, не следя държавен вестник, официално само Виваком го обявиха. Дай линк към закона, ако имаш, това е съществено.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въй.Въй.Въй.КЗП.бг, търсиш ЗЗП в док формат и четеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въй, въй, въй, ае неа нужда ;-) Като ми потрябва ще видя, мерси!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нашите оператори закони не важат!!! Аз преди 3 месеца прехвърлих от Виваком номера си в теленор , платих само 3 месечни такси неустойка, нито стотинка повече. Сега питах в теленор ако искам да прекратя договора колко трябва да им платя, казаха всички такси до края му. Това с 3-те такси било препоръчително но не задължително ,затова само вивата са го направили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах с такива спомени за трите такси, никъде не изнесоха официално, че е задължеително, беше препоръка, на която откликна само Виваком, затова и поисках конкретен линк, но нямам време да ровя из целия сайт и да търся. Мисля, че ако беше станало задължително, щеше да се чуе най-малкото по форумите ( следя няколко и няма подобно нещо ).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При закупуване на сибсидиран апарат, срещу 2 годишен договор, не може да вземеш втори такъв за същия субсидиран период. Евентуално ако е купен на нормална цена, ще може. Естествено ако няма оставащи вноски. 6-цата 64гб. миналата година, беше 980 лв. Надявам се толкова да е и сега. Но при преподписване за нови 2 години, ще съм взел 2 телефона по 980 лв за срок от 3 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че Мтел нямат договор с епъл, пак ли тези апарати се водят субсидирани. Аз съм взимал така втори апарат преди края на двегодишен договор, но все пак към края му (2-3 месеца).

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че субсидиран се води апарат, чиято цена е намалена при обвързване с договор, дано не бъркам, но това няма нищо общо с договора с производителя.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При закупуване на сибсидиран апарат, срещу 2 годишен договор, не може да вземеш втори такъв за същия субсидиран период. Евентуално ако е купен на нормална цена, ще може. Естествено ако няма оставащи вноски. 6-цата 64гб. миналата година, беше 980 лв. Надявам се толкова да е и сега. Но при преподписване за нови 2 години, ще съм взел 2 телефона по 980 лв за срок от 3 години.

Това бяха първоначалните цени , след февруари тази година ги вдигнаха и 6-ца 64GB стана близо 1200лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че субсидиран се води апарат, чиято цена е намалена при обвързване с договор, дано не бъркам, но това няма нищо общо с договора с производителя.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Точно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че Мтел нямат договор с епъл, пак ли тези апарати се водят субсидирани. Аз съм взимал така втори апарат преди края на двегодишен договор, но все пак към края му (2-3 месеца).

При Мтел е така. Може да подпишеш нов договор 3 месеца преди изтичането на стария.

Горе са ти отговорили:

Субсидирането на апарат ( продажбата му на по ниска цена, при определени условия и срок) няма връзка с това дали има договор или не.

Техномаркет също нямат договор с Apple, но могат да си го продават на колкото си искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това последното ми е ясно. Идеята ми беше, че като оператор с официални отношения с Епъл вероятно получаваш апаратите на други цени, т.е. Епъл също ги субсидира един вид. И тогава тези ограничения от един субсидиран апарат на двегодишен договор ми се струват по-логични.

Другото е леко неясно. Те като търговец могат да намалят с един лев Нокия с фенерче, като част от някаква промоция и значи ли това, че са субсидирали този апарат и нямаш право на втори цели две години?

Аз това с тази субсидия го разбирам само както е в Щатите 199$. Другото е малко извиване на ръце. И не става въпрос за апарати на лизинг, разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...