Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

На Мтел не са заключени телефоните.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То май и на Теленор не са. Може и да бъркам разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заключени са, изрично го пише, вече ако го купуваш на свободна цена, веднага ти го отключват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И там казаха, че не ги отключват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бизнес или частен абонат - всичко пак зависи според конкретните промоционални оферти. С Мтел миналата година като подписвах договор за корпоративна група ми дадоха цени за шестица дето по-добре от технотата да си го вземе човек. Виждал съм на теленор бизнес група с петдесетина карти как им се подаряват 10 айфона заради сметките върху таксите, които правят.

Ако ползваш дадения оператор, може и на физическо лице да ти е изгоден. Всичко е да го вземеш от оператор, но само ако го ползваш така или иначе. Това да вземе човек някаква карта с договор само защото иска телефон не го разбирам. Затова из хлапашките постове се чете как цената се смята заедно с абонаментния план.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И там казаха, че не ги отключват.

"Всички мобилни телефони iPhone, независимо дали са закупени/предоставени с абонаментна програма или не, са кодирани/„заключени“ и могат да бъдат използвани само със SIM карта на Теленор, в мрежата на Теленор. Разкодиране/„отключване“ на iPhone е възможно след подаване на заявление в търговската мрежа на Теленор, при следните условия:

•само след изтичане на срока на договора

-за мобилни услуги и

-за лизинг, когато е сключен такъв, както и да са заплатени всички вноски по него, за случаите на закупен телефон/предоставен iPhone в брой/на лизинг, с абонаментен план на Теленор

•при закупуване на телефон на цена в брой без абонаментен план на Теленор, след заплащането на телефона"

Това го пише в условия в сайта на Теленор, а и няма логика да не ги отключват като са платени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си губете времето да ходите в Парадайс Мол, ако искате да разцъкате 6S Plus - ще имат демо бройка 7 до 10 дни и освен да се гледате влюбено с конселтанта и да подържите бройката в ръка, друго няма какво да правите.

Но 20-те грама повече определено не се усещат, което е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В МТЕЛ и Виваком всички айфони са ФО, а в теленор са ФЗ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми 5C от Ментел е ФЗ, пробвал съм го с Глобулска и Вивателска карта.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятел иска да взима айфон 6-6s на лизинг и да не е с договор. Някой ровил ли се е къде е най-изгодно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично тук го виждам за под 1500, а и тези момчета ги познавам.

Ако реши от там да го взима, пиши ми едно ЛС да се опитам да му ударя още някой лев надолу.

Не гарантирам, но ще опитам.

http://www.citytel.b...-iphone-6s-16gb

Опс, извинявай - те не дават на лизинг.

http://smartphone.bg

Тези имат лизинг и нормални цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно тъпо съм се изразил, но явно е така щот съм тъп.

Кефя се на това, че колкото по-бързо една нова стока (в случая мобилен апарат) стъпва на българския пазар и е на нормална цена, толкова по-бързо се регулира пазара и всичко си застава на мястото.

Доста от цените в OLX и немалко сайтове вече са дори под тези в Германия и Англия.

Одеве сравних цените на апаратите в Англия и Техномаркет и да ти кажа разликата е точно 87 лева. (за 64ГБ)

Чудя се изобилстващите обяви с цени в порядъка 2100-2400 за същата памет как ще си продадат стокицата и кой точно ще си купи от тях, при положение, че за по-малко пари го има същия апарат с две години гаранция в голяма верига магазини?!?!

Да не говорим, че от техно-магазините грабвам и данъчна фактура и сам можеш да сметнеш каква става цената на апарата, а?

Хайде сега да се посмеем, ако искаш. :tooth:

То и от apple може да го вземеш с ф-ра и още на място да спестиш една стоянка от на кака Лизи , и цената идва точно като от USA - говоря за 16ката, но и за другите модели идва кажи речи същата схема .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да спестиш една стоянка

100 gbp

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виваком също го предлагат, " под тезгяха" естествено, на приятел са казали към 1200 лв със Смарт нещо си за около 13лв, но нямат наличности по магазините. В общи линии инфото от 123 се разминава с това на място.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И Вива ми го предложиха на сносна цена, неофициално разбира се.

Имат, имат те;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относително, разходили човека от Банско до Благоевград и накрая извинения, не били пристигнали още. Е, покупка има де, ама от Теленор. Прати ми снимка да ме дразни само :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтелските са шано и са ФО ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успях да се доредя за 6s plus 64 GB(space gray) от Теленор, въпреки че бях се регистрирал за покупка на 2.10. Обещаха, че до 10 дни ще има нови доставки и тогава ще ми изпратят. Споделиха също, че всички налични броики изпратени по магазините са били разпродадени за 2 часа, а бройката им не била малка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сайта мисля пише, че още има наличност, защо не пробваш да преподпишеш на 1515 и да ти го донесе куриер, ако ще подписваш де. Иначе не навсякъде са изчерпани, моят познат точно такъв си е купил днес, но не от София.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До мен в Теленор има достатъчно бройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли колко е е гаранцията на телефоните от мтел и дали имат договор с apple?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията трябва да е две години по закон, а за договор няма нищо официално, мисля че щяха да се похвалят, ако имаха.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз говорих с 1515 и това ми казаха... Че ще ми го изпратят, когато получат новото зареждане, че в склада им има само Gold.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...