Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Е, мноу ясно, че няма да ти кажат "Ами господине, ние ще го предлагаме под масата, неофициално и незаконно."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за какво изобщо говорите и се хабите при положение , че една елементарна справка на сайта apple.(com).bg показва , че само и единствено Теленор са официален партньор за България за телефоните . Апком не продава телефони. Така че няма официални Мтел, Вивател , Техно, Мехно и всякви такива всички тия са шано .

Друг лесен метод да се разбере е липсата на бъндъли или бъга с кариер ъпдейта на мтел ...

А най-лесния е с проверка на ИМЕИ ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apcom внася вече официално, от началото на 2015-та. Можеш да питаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внасянето с продаването , са доста различни неща, я си купи телефон от Апком директно , пробвай и през сайта им ако искаш ... ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Апком и техните партньори да не са шано мано барабано. За справка тук и за техните партньори тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да прочетеш преди да избухваш като балон и айде да се обзаложим за технополис и техномаркет че са им шано телефоните :liar:

Ако имаш мерак , дай си имея на телефона купен от технополис пък да видим какво ще излезне, или за опит звънни на епъл съпорта и кажи че имаш фра от технополис за тела и искаш да ти махнат icloud и после ела пак ми разкажи как са ти се смяли по телефона

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хохо

Стана интересно.

Взимам пуканките и сядам на първия ред в очакване. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук байкъра е прав. Имам такъв случай. Който иска ще му го разкажа. Apple не признават фактура от Техномаркет, технополис, бриколаж, мтел и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно. Апком внася и има партньори, обаче дават дебели цени. Иначе съм жив свидетел, как отказват махане на клауд с фактура, различна от глобулска или ментелска(до края на 2013-та).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам какво да доказвам. Апком са партньори на Apple, посочено е на сайтовете им. Вече по какъв начин Апком успяват да доставят въйфони на част от европейския пазар... не ме вълнува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.apple.com/bg/buy/ А това викаш аз си го измислих ей ся , щот аз съм им конкуренция и ей затова го пиша да им е гадно.

П.С. Не си пред Цацаров да викаш , че няма какво да доказваш спокойно ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да отговоря на инфантилните ти провокации :). Има ли айфони? Имаааа... Уважава ли им се гаранцията в оторизирани сервизи не само в БГ? Уважава сееее...

Познавам човек, който е имал проблем с cloud-a и го е разрешил с on-line поддръжката на Apple. Говоря за телефон закупен от партньор на Апком. Шано ли Мано ли е. Alles in Ordnung! Наздраве!

@algor тия пуканки без мезе ли ги пиеш. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нищо не разбрах от тия дрънканици и изглежда телефонен жаргон. Иска ли някой тука да каже, че ако си купиш телефон от Технополис или Техномаркет с американско зарядно и се счупи, го хвърляш в кошчето, защото не е от Теленор? Звучи ми като пълен тъпизъм?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@algor тия пуканки без мезе ли ги пиеш. :smile:

Абсолютно, ама вие много къси сериали прожектирате.

Дайте нещо с продължение и разкази с неочакван край, че народа си има хляб, ама зрелищата му липсват напоследък. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По пример на телевизионна реклама, моя е от гората :D:D:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нищо не разбрах от тия дрънканици и изглежда телефонен жаргон. Иска ли някой тука да каже, че ако си купиш телефон от Технополис или Техномаркет с американско зарядно и се счупи, го хвърляш в кошчето, защото не е от Теленор? Звучи ми като пълен тъпизъм?

Не става въпрос ако се счупи.

Ако му въведеш icloud, например: nora@example.bg

, който е невалиден очевидно, Apple отказват да го махнат, въпреки че няма такъв имейл и въпреки предоставена фактура от голяма търговска верига. Искат оригонален документ от оторизиран представител на Apple, какъвто в Бг, Мтел, Техноматкет и др не са!

Изключение правят Теленор и Апком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да отговоря на инфантилните ти провокации :). Има ли айфони? Имаааа... Уважава ли им се гаранцията в оторизирани сервизи не само в БГ? Уважава сееее...

Познавам човек, който е имал проблем с cloud-a и го е разрешил с on-line поддръжката на Apple. Говоря за телефон закупен от партньор на Апком. Шано ли Мано ли е. Alles in Ordnung! Наздраве!

@algor тия пуканки без мезе ли ги пиеш. :)

Аз викаш съм инфантил :D :D :D

Да ти кажа честно така като те чета как избухваш ще се въздържа да те категоризирам, за да не се стигне до ситуация в която, не само няма да доказваш , ами ще трябва и фейсбук група да направиш, че като те гледам баш си готов и сега .

Виждам че си теритик голям, което обяснява зрялото ти тръшкане като на 3годишната ми дъщеря, затова дай по същество, ти конкретно от Апком телефон купил ли си си ???

Ти конкретно и изобщо правиш ли разлика между вносител , търговец, продавач???

Ти конкретно наясно ли си че гаранционното обслужване за всеки един iphone може да се извърши навсякъде по света в официален сервиз, което ама по никакъв начин няма нищо общо с твоята теза.

Мога още да ти напиша ама ще завърша с елементарния въпрос, на който може би отново за да отговориш ще трябва да потърсиш в Гугъл отговора - ако напиша сега в момента на моя сайт , че от утре аз ставам Областен Управител на Плевен, ти лично и конкретно без да си проверил ще дотичаш да се жалваш че комшията ти трови стоката другата седмица !?

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сори, ама няма да има сеир. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече са неоспорими факти на зрял човек, приемам поражението ...

П.С.И аз така уча детето да не говори с непознати ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти незнай много щот пак ще те нахранят , че си хейтър , па ти разправяй че сайта ти е ангелче.орг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Ето един IMEI на 6S+ закупен от Технополис 353288071493260

Интересно ми е какво излиза, шано ли е или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://app.box.com/s/uiuw1kykl25hlzyq78i5vng39rjxp0fg

Пише, че е закупен в Унгария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи си прецакан, защото Технополис в Унгария няма!

В какви филми ще вкарате хората просто не е истина. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...