Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

До сега само през iTunes са ми идвали и то само веднъж, но днес проверих - няма. Другото, което си мисля - след изтичане на промоцията, 4G ще се таксува, ако го нямаш включена в плана или като пакет, трябва да го имаме предвид и да оправим настройките преди 31 януари, ако не искаме изненади във фактурата после.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се светна?Имаш подписан договор ,пускат 4G и плащаш допълнително за него ли?Кви са тия глупости!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от отговорите им във фейса, от началото на другия месец ще започнат да предлагат планове с 4G, предполагам че ще го има и като допълнителни пакети, но да - ще се плаща допълнително, ако го нямаш заявен в плана или с допълнителен пакет. Няма конкретни отговори, защото първите предложения ще излязат след началото на декември.

Всъщност отговорът на въпрос " А след изтичането на срокът на промоцията ще се плаща ли допълнително за 4G?" е "На този етап - не, през януари ще имаме повече информация", но навсякъде изрично е упоменато "за периода на промоцията", така че не очаквам безплатен обяд, надявам се само плановете с 4G да са близки по параметри до тези сега, иначе си оставам на стария поне до като изтече договора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво значение има плана и поддръжката на мрежата !?!?!?

Вие сериозно ли си мислите , че щом има ЛТЕ зтрябва да има и планове за ЛТЕ :D Не съм чул да има планове за Edge 3G, ама ако си мислите че ще е така, по добре вземайте нокия с фенерче от сега ...

А и това със сим картата е доста смехотворно , но малоумието не е невъзможно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го мислим ние, а служителите на Теленор, има още няколко дни и ще видим.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В UK ,има планове с LTE има и без! Напълно нормално и тук да го таксуват отделно. Кога е имало безплатен обяд ?

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое наричаш безплатен обяд ???? Че мрежата поддържа дадена услуга и твоя телефон ти позволява да я ползваш :D :D :D направо бягай за нокия за да не се притесняваш :))))) .

Това незнам от къде го измисли , ама не е така със сигурност пример http://www.knowyourmobile.com/mobile-phones/4g-uk/16065/unlimited-data-which-uk-network-offers-most това че го предлагат, незначи че го плащаш :D , единствено вдигат цената за сметка на повечето трафик .

П.П. Много интерсно как ще ти одрежат лте-то ако си закачен на клетка която го има - аааа сетих се клетката ще е вързана към сървара и ще прави мигновенно сравнение със плана ти и ще дава достъп до по високо ниво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми до колкото видях, без да чета подробно и в твоя линк пише, че Three е единствения оператор, който предлага неограничени планове и не таксува допълнително LTE, така че е възможно явно. Дайте да не спорим, ще видим какво ще предложат и как ще е формулирано, сега също има разграничение на трафика по направления, мисля че не е невъзможно да се разграничи и според скоростта.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е единствено в повечето gb включени е плана , а не за LTE специално ;) това е и заблудата , която явно минава по всемирно :D

Аз несппроря, опитвам се да Ви кажа, че ако се опитат да Ви пробутат тая схема със плащането за план с ЛТЕ е смехотворно и чиста проба обирджийство. Аз лично няма и сим картата да си сменя от тленор и ще чакам да ми одрежат достъпа до 4G :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не съм много запозната технически с ограниченията на операторите, всичко написано до сега се базира на тълкуване на отговорите на теленорци, би било хубаво по-високата скорост да е за всички, чиито апарати я поддържат, без промяна на текущите условия по договорите, но от изписаното си правя изводите, че промени ще има. Дано да си прав и да не могат да ограничават достъпа и/или да тарифират този през 4G допълнително.

Ето части от прессъобщението:

"Техническият директор господин Радойчич сподели, че всички клиенти на компанията ще могат да ползват новото 4G покритие без допълнително заплащане до края на януари. "

"Очакваме цените на услугата също да бъдат обявени от телекомуникационния оператор на по-късен етап."

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално , все пак си в Бургас и си предплатил и си сменил сигурно сим картата със най супер хипер новат им сим :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави ли нещо по-специално, освен смяната на настройката? Аз съм го оставила от както прочетох, но не излиза LTE, стои си на 3G. Аз имам от новите 3 в 1 карти, но честно казано не ми се сменя, за да видя с нея ще се появи ли, пък и за моята даде, че е съвместима...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що в платената им реклама казаха: "ще е налично без допълнително заплащане, до края на януари"! Иначе съм съгласен, че няма логика да се плаща допълнително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е единствено в повечето gb включени е плана , а не за LTE специално ;) това е и заблудата , която явно минава по всемирно :D

Аз несппроря, опитвам се да Ви кажа, че ако се опитат да Ви пробутат тая схема със плащането за план с ЛТЕ е смехотворно и чиста проба обирджийство. Аз лично няма и сим картата да си сменя от тленор и ще чакам да ми одрежат достъпа до 4G :D

Ти не спориш ,а си налагаш мнението ,че ти си по-голям тарикат от всички и видиш ли няма да си смениш картата и няма да плащаш за 4G допълнително, защото не искаш да те обират. Как пък все тука са само тарикати бре и все трябва да ни е безплатно всичко!?

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо щом ти харесва да си жертва , това си е изключително твое право и нямам никакво никакво намерение да те откъсвам от самосъжалението и агонията ;)

Бих ти казал и за сим картите , но вероятно това вече ще те докара до нагълтване с хапове и предпочитам да ти спестя този шок :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами координирайте инфото със 123 тогава,защото това ми казаха на мен !

Като виден интегратор на сайтове,аз ти го казах :smile:При мен също не захапва!Одеве пих бира с местния фийлд от Ериксон (Мтел),скоро ще има радост за всички,без сВиваком :smile:

В UK ,има планове с LTE има и без! Напълно нормално и тук да го таксуват отделно. Кога е имало безплатен обяд ?

Има Слави!Само в БГ и в UK явно няма..... :smile:

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Италия последно като пътувах имаше планове за LTE и отделни за 3G. Съвсем нормално е, докато услугата е нова, операторите да искат да извлекат максимума от ситуацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото пъти в UK съм си пуснал LTE , толкова пъти съм го ползвал без проблем без да ме чарджат допълнително и това е така още от преди 2 години когато пускаха 4G то там . Говоря и за 3 и за О2 и за ЕЕ.

Ако трябва да сме точни там събират и пари за хотспот да пускаш от тела , ама не съм видял до сега ако имаш 4GB рутиране в плана и да ти дръпнат шалтера ако ги надхвърлиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я каква дискусия сте спретнали...

Тия Теленор (Глобул направо) още нямат 3G, вие им обсъждате 4G-то, което е на хартия.

Толкова осрана репутация имат (пред мен лично и това си е мое мнение), че сега трябва да чета поне 6 месеца суперлативи навсякъде в нета за тях, за да реша да им пробвам нещата.

Иначе за мен лично всичко си остава едно добро намерение и маркетингов трик за привличане на нови шаранчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото пъти в UK съм си пуснал LTE , толкова пъти съм го ползвал без проблем без да ме чарджат допълнително и това е така още от преди 2 години когато пускаха 4G то там . Говоря и за 3 и за О2 и за ЕЕ.

Ако трябва да сме точни там събират и пари за хотспот да пускаш от тела , ама не съм видял до сега ако имаш 4GB рутиране в плана и да ти дръпнат шалтера ако ги надхвърлиш.

Като гост в страната ползващ роуминг е едно но като техен абонат съвсем различно! Първата ми 5-ца беше с договор към ЕЕ - 40£ на месец 800мин към всички и 2GB LTE и ънлимитед 3G( което при тях се равнява на 1GB после скоростта падаше ).

В началото единствените които бяха наистина ънлимитед и съм стигал 50GB на месец бяха Three но после и те наложиха ограничения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от отговорите на Теленор във Facebook: "След промоционалния период ще имаме специални тарифи и предложения за клиентите, които желаят да използват 4G/LTE". Това е, кратко, ясно и точно, според мен слага край на тълкуванията и размишленията - остава само да станат ясни конкретните планове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я каква дискусия сте спретнали...

Тия Теленор (Глобул направо) още нямат 3G, вие им обсъждате 4G-то, което е на хартия.

Толкова осрана репутация имат (пред мен лично и това си е мое мнение), че сега трябва да чета поне 6 месеца суперлативи навсякъде в нета за тях, за да реша да им пробвам нещата.

Иначе за мен лично всичко си остава едно добро намерение и маркетингов трик за привличане на нови шаранчета.

Я шерни твойто 3G,да видим ние с Теленор какво пропускаме!След 1 декември ще видим какво 4Г ще предложат;)Дотогава няма смисъл да го мислим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...