Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Погледни на Network Mode какво е избрано и после погледни втория шот.

Не обръщай внимание на надписа 2G, това е бъг на рома който ползвам.

Обърни внимание на операторите и после се смей, това е в Перник.

5370a731b600e2c83cd9fde92ae64cac.jpg

c79325ed93703edf2bbf78c17712c843.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф:

На мен ми стана интересно, защо "перфектният" андроид не е със стоков ром? Не ми отговаряй...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@MMJ, айде взимай един 6s+  и разкарвай ш****** андроиди!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, mirror написа:

Ххахахахаахахаха в Перник хахахахахах. Гога, не ме разсмивай.

От месец и половина (или около), Виваком тестват LTE мрежата си в Перник и Враца.
Идеята е да не са много големи градове, за да няма вой при сривове, проблеми и прочие.

И да не кажа голяма дума, но до месец и Виваком пускат тяхната LTE мрежа в цялата страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офф:

На мен ми стана интересно, защо "перфектният" андроид не е със стоков ром? Не ми отговаряй...

Абе за толкова висене по форумите трябваше вече да си разбрал...

Стокови ползват само юзерите, напредналите ползват мултибуут с къстъм ромове.

Перфектен няма, има ромове с екстри и недостатъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така де, защо се спукваш от спам и хвалби, а не ползваш както излиза от завода? Щото е дрЪво, ей за т'ва. Около мен в момента всички са с хемороиди и всеки ден се подхилквам като ги гледам какви проблеми имат. 

 

Хайде да те помоля, да не се включваш в теми и дискусии за айфони, тъй като ти самият отдавна не ползваш и освен спам по темата, нямаш какво да кажеш по същество. Говорилнята ти е на разположение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на March 24, 2016 at 20:25, algor написа:

От месец и половина (или около), Виваком тестват LTE мрежата си в Перник и Враца.
Идеята е да не са много големи градове, за да няма вой при сривове, проблеми и прочие.

И да не кажа голяма дума, но до месец и Виваком пускат тяхната LTE мрежа в цялата страна.

За съжаение май няма да е до месец :) , но всичко върви добре за сега :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цените на Теленор за iPhone SE:

79dc0330c773ae3ad39210b1c3aa57cb.jpg

Без договор указаната цена е 929.90 лв. за 16 GB версия и 1129.90 лв. за модела с 64 GB вградена памет.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, а вече имат ли го наличен или от намкой април ще имат бройки?

Една 64-ка ще грабна аз :huh:

Едит: видях, че от 6-ти април ще е наличен.
При това положение няма смисъл да пълня гушите на куфарните търговци и ще изчакам още 3-4 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти направо се обади и си запази бройка, че те не зареждат много в началото.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова те разпитах теб, защото си наясно с нещата им. :)

Днес, като минавам през Сити центъра (че ми е до офиса) ще платя сметката и ще си заръчам един направо там да дойде.
Благодаря ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти кеш ли ще го взимаш? Защото аз си ги поръчвам по телефона на 1515, ама на лизинг с преподписване и ми ги носят в къщи, не знам дали може като е кеш, но в понеделник можеш да питаш, избирането на номера е безплатно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кеш, с фактура и отключен.
А и да го поръчам да ми го донесат, куриера ще трябва да ме гони из цяла София и България, за да ме хване в коя точка съм в момента :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, няма да те хване, така че магазин е варианта, пък и трябва да напишеш искане за отключване. Чакам да се похвалиш на 6-ти, тогава трябва да са налични!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хммм

На 6S Plus, 64гб не съм писал нищо на никой.
Апарата ми го дадоха заключен, но докато изляза от Мол Сердика ми се обадиха от съпорта на Теленор да ми кажат, че апарата е отключен вече и мога да го активирам с каквато карта искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" Всички мобилни телефони iPhone, независимо дали са закупени/предоставени с абонаментен план или не, са кодирани/„заключени“ и могат да бъдат използвани само със SIM карта на Теленор, в мрежата на Теленор. Разкодиране/„отключване“ на iPhone е възможно след подаване на заявление в търговската мрежа на Теленор, при следните условия:
само след изтичане на срока на договора
-за мобилни услуги и
-за лизинг, когато е сключен такъв, както и да са заплатени всички вноски по него, за случаите на закупен телефон/предоставен iPhone в брой/на лизинг, с абонаментен план на Теленор
при закупуване на телефон на цена в брой без абонаментен план на Теленор, след заплащането на телефона "

Това е от сайта на Теленор, аз моята шестица не съм я отключвала, защото ще може чак началото на февруари догодина и не знам, просто прочетох.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 5-цата подавах такова искане. Трябва да е от името на собственика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"От месец и половина (или около), Виваком тестват LTE мрежата си в Перник и Враца."

algor, аз съм от Враца но за съжаление, никъде не хващам LTE, в целият град. Единствено ако са го "маскирали" с надписа 3G, може да го тестват но не вярвам, защото скоростта си е същата, а иначе действително техни представители казаха че го включват поетапно в цялата страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

501444_02271513382b.png

 

Пробвай с някой Андроид-ски телефон, че и на мен ми  е интересно.

пп. Скрийна не е мой, а на човек от форума на Мобиле България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен това меню на телефона на жена ми, не излиза. Намира само трите оператора, без да ги разделя като по горе, samsung galaxy S4.

И никъде не ми излиза LTE. Понеже познавам шефката на VIVACOM, утре ще я питам, а и ще сменя картата, защото май трябва да е с нова карта, и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също преди време питах Виваком-ци дали е вярно за мрежата в тези градове и ми потвърдиха за тестовете.
Но пък щом са тестове е нормално ту да го има, ту да го няма или да се появява в различни точки на града...

А бе де да знам.
Мтел-ци поне (служителите имам предвид) тестват от близо два месеца и служебните им карти и телефони вече са непрестанно на 4G и според тях всеки момент ще се пусне и за нас, простосмъртните.
Надявам се наистина до месец да е, както и силно ми се иска да има подобрение на нета им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не кога да открия статията в hicomm, но там пишеше 01.05 или 01.06.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе...

01.04.

А и в тия планове има нещо много гнило - първо вижте уловката със стационарните телефони, които не са включени в минутите към всички (които са само за мобилни).
На плана от 33.99 има Х на Минути за международни разговори, а на горната опция за национални мобилни пък пише, че до 1500 минути ползваш в роуминг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...