Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Благодаря algor. Цената е добре и ми е ясно че няма да се промени, но не искам да подпиша сега и след 2 седмици на тарифата ми да има х2 нет, минути или нещо от сорта. Още ли са ФО дори и субсидирани?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФО са им айфоните в МТЕЛ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На един приятел шефа му поднови 50 карти към Мтел. Предложиха му цена от 800 лв за 6S 16 gb и 900 за 6S 64 gb. Купи си втория, ФО

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те ако решат могат и да му го подарят. Говорим за реални неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 50 карти във Виваком ти уреждам бюджет 5 000 лева отма и то да си ги вземеш кеш.

Тоест не кеш, а по банкова сметка да ти ги преведат.

При Мтел са по-тегави нещата и пари не виждаш, а само техника в рамките на договорения бюджет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, то не е много за тук, но понеже сега преговарям, за 38 карти колко би бил, горе-долу бюджета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тук си е, к`во ти пука, че тия са дебили :tooth:

Ти си им абонат и просто договаряш новия договор ли?

Ще ти кажа утре конкретно какво може да даде човека, а останалото лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз започвам предоговарянето при нас.

За момента Теленор бяха най-бързи - 8000 лв. с ДДС бюджет за едногодишен договор за 100 карти.

Това са условията:

d0f2d70b302c.jpg

Виваком и Мтел - до края на седмицата ще ви дам инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, току що го прочетох и пренастроих, но все още не го хващам като индикатор горе все още ми е 3G. Интересно с какви ли параметри ще са новите планове. А иначе по този случай от снощи мрежата им е ужасна просто, точно вече започвах да се замислям проблемът да не е в моя телефон и видях рекламите, явно се пренастройват.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баси, виваком кога ли ще го пуснат. Преди 2+ години правиха тестове и нищо не направиха. Бях им писал даже преди няколко месеца да ги питам кога ще има 4G, но не получих задоволителен отговор.

Много жалко - преди бяха лидери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, току що го прочетох и пренастроих, но все още не го хващам като индикатор горе все още ми е 3G. Интересно с какви ли параметри ще са новите планове. А иначе по този случай от снощи мрежата им е ужасна просто, точно вече започвах да се замислям проблемът да не е в моя телефон и видях рекламите, явно се пренастройват.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Прочете ли условията от снимката?ae61201d3e2223c60a3f4c4d291d57e8.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратих СМС и моята карта поддържа услугата, но явно не мога да го хвана още в нашия район, те принципно казват след първи декември, че ще е налично.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има Carrier Update и тогава ще е достъпна за iPhone услугата. Дроидите вече могат да се закачат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,ама в САЩ е холидей,така че ще изчакаме кериър ъпдейта,а и новия 9.2 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мъжа ми ноута не го намира, ще видим след първи.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох му LTE,премигна,премигна и запали 3G - то...

Явно ще се чака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина за клиентите на Теленор! Интересно обаче наистина какви ще са цените на плановете...

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да са много изгодни, някъде из коментарите във фейса, някой беше дал пример за Германия мисля - 20 евро за 3гб. Първите оферти се очакват сега от началото на декември. Аз лично, както харча по 7-8 гб на месец, надали ще се възползвам, а и сегашния план ми е супер с 2000 минути към всички и 10гб бърз нет плюс още толкова резерв за 30лв, гоних го два месеца докато успея да преподпиша и надали ще го сменя.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има Carrier Update и тогава ще е достъпна за iPhone услугата. Дроидите вече могат да се закачат.

Не е вярно, и в момента работи безгрижно без carrier update и ползва стандартните APN-и. Изчакайте до 1ви декември и ще бъде налично за всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами координирайте инфото със 123 тогава,защото това ми казаха на мен !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логично е да има, аз преди седмица някъде се зачудих защо на мъжа ми му пращат нови настройки, ама хич не се сетих за 4G, ще видим след няколко дни какво ще пуснат, въпреки че можеха и сега. Честно казано може и да е имало, аз не отварям съобщенията на сим картата, защото обикновено са разни реклами, а онзи ден пищеше, че има съобщение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPhone по различен начин идват настройките не като смс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...