Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone от A1, Telenor и Vivacom


Kaloyan

Recommended Posts

Ето един спийд тест. За мен най-големият плюс е ниската латенция.

2yn4937.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ме чу да говороря за роуминг ...

Явно си VIP клиент щом само на теб са пуснали без пари а балъците сме си плащали. Преди 2г само ЕЕ предлагаха 4G/LTE , всички останали са от преди година.

#алгор , в момента надали има по-добро 3G от това на Теленор в България.

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

#алгор , в момента надали има по-добро 3G от това на Теленор в България.
:tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно си VIP клиент щом само на теб са пуснали без пари а балъците сме си плащали. Преди 2г само ЕЕ предлагаха 4G/LTE , всички останали са от преди година.

#алгор , в момента надали има по-добро 3G от това на Теленор в България.

Ще потърся шотове за теб специално от март 2013 на 3ката.

Гледам толкова държиш да напишеш нещо че освен да изтъкваш че си си плащал в UK , друго не правиш по темата ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не държа да се изтъквам с нищо , нямам такива наклонности като твоите. Ако намериш шот на 3-ката от март 2013 ти пращам каса бира. Те пуснаха 4G в края на 2013. И за да съм по точен 3 декември 2013 пуснаха 4G в Лондон ,Манчестър и Бирмингам и то със доста слабо покритие особено в столицата

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да се е ''докопал'' до 4г в Русе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има, дай да продължим в другата тема:

http://bgiphone.com/topic/32610-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%be%d1%80-lte/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволни ли сте като цяло от iPhone закупен от теленор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички телефони съм купувал от тях и никога не съм имал проблеми с гаранцията!Винаги са ми ги заменяли!Всъщност за Глобул говоря;)Теленор още не съм ги видял в това отношение как са!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм доволен от гаранцията на тия глупаци.Купих си 6+ и се оказа фабрично крив.При предявена рекламация педалите ми отнеха гаранцията,въпреки че тела си работеше.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да още в кутията беше крив.Ползвах го така известно време и почна да забива.Наложи се да ходя до Варна до криейтив център да ми го оправят с нов :).После жалба до теленор че не се изпълняват гаранцията и всичко е 6+

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволна, имах изгорял пиксел на шестицата и ми я замениха моментално, само отидох да бизнес центъра и не чаках нито ден. Явно зависи от служителя, на който попадне човек, аз тогава питах в магазин, но ми отказаха, защото телефона дойде с куриер директно от склада при преподписване по телефона, вдигнах гири във фейса и след броени минути ми звънна жената, която отговаря за гаранционните замени и се уговорихме след работа да отида да го сменим.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,зависи от цЪрвулите в сервиза!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на кого са ги пращали незнам,все някакъв сервиз трябва да е бил.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,зависи от цЪрвулите в сервиза!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ако това се отнася до моя пост - не е ходил в сервиз въобще телефона, донесоха ми го с куриер и същата вечер на тъмно открих пиксела, на другия ден звъннах в най-близкия офис си деята да го оставя там за смяна, казаха че не може защото е донесен с куриер, а не е купен в офис, обадих се на 1515, от където го взех преподписвайки, там момчето ми каза, че трябва да развалим договора, ако искам да го върна, имам право до 14 дни и после на ново да правим договор и да взимам телефон, отказах, първо защото беше свършила офертата, на която преподписах и второ, защото едва хванахме сив телефон, за секунди изпуснах 64-ката и едва ми намериха 16-ка, не исках да остана с празни ръце. Бях се примирила да го ползвам така поне още малко, но на другия ден в пост на Теленор във фейса стана дума за обслужването по офисите и аз се вмъкнах с моето оплакване, бях писала и в онлайн формата на сайта им, но нямах отговор, веднага ме помолиха да опиша случая на лични и след 5мин ми звънна една жена, която отговаря за замените, уговорихме се да отида след работа до бизнес парка в Младост, където им е централния офис, тя беше подготвила всичко, а нейна колежка ни посрещна във фоайето, само подписахме протокола и си взех новия телефон - чисто нов, неразпечатан и неактивиран, не рециклиран, това е целия случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди три дни в Apple store Лондон ми замениха IPhone 5 на 3 години и 37 дни с нов, само защото е закупен от Apple UK и не съм получил адекватно обслужване в БГ. Когато някой тук направи такова изключение за непознат чужденец, ще започна да си купувам телефони и от местните търговци.За сравнение преди години Ментел ме накараха да си заплатя за нова 4-ка нищо ,че уж била в началото на втората година от 24 месечната им уж гаранция. Бил "порозовял" единия от трите сензора за влага! :liar: Така че има огромно значение откъде е закупен телефона!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси,не се отнася за твоя пост.Това което казва шемеш обче звучи фантасмагорично за източна европа :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eпа значи като имаме проблеми с телефоните, решението е - екскурзия до Англия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен имах строшен екран и телефона беше със Грешка 53 на iTunes и ми го смениха с чисто нов от Теленор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволни ли сте като цяло от iPhone закупен от теленор?

Аз сум доволен.

Таз година и аз за сефте реших да не ровя чужбината и го гепнах от Теленор.

Първо е най-евтин от официалните магазини (стотина лева де, да не мислиш, че е маса цифра), имаха всички цветове налични и можех да избирам на място, данъчната фРактура не е проблем, а отключването стана за 15 минути.

Апарата работи чудесно и не виждам какво да не му харесам.

6S Plus 64-ка е субекта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С строшен екран ми е трудно да повярвам че са ти го сменили sOurce?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните години и аз се възползвам от операторските, 64-ка за под 1000 лв си е супер оферта, а и на мтел няма нужда от отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...