Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bob е вече тук?


Lyudmil

Recommended Posts

Може би нaскоро сте видяли по улиците да се разхождат много хора, облечени в синьо? Е, това са хората на bob!

3922694G.jpg

Какво е bob?

Най-добра цена в най-голямата мрежа – това е новото предложение, което ще промени българския телеком пазар. То идва с името bob и означава best of both – best price and biggest network.

Новият бранд се насочва директно към нуждите на българските потребители, предлагайки максимално опростена тарифа без месечна такса, без изискване за дългосрочен договор и без скрити условия.

Уникалните за страната 12 стотинки на минута към всички мрежи, както за разговор, така и за SMS, е отличителната черта на иновативното предложение, а фактът, че тарифата не включва месечна такса и е без дългосрочен договор ще позволи на клиентите да плащат само тогава, когато говорят. Това ще им позволи лесно да управляват разходите си за мобилен телефон.

При активиране на bob клиентът получава стартов пакет със 150 минути и 150 SMS към всички мрежи в страната само за 14,90 лева.

Новият бранд стъпва в България с национално покритие на магазинната си мрежа - 55 търговски обекта на bob в 40 града отварят врати днес. Голяма част от тях се намират във веригите на Т-Маркет и Кауфланд.

Най-изгодната мобилна оферта ще се предлага и от мобилни консултанти. Ако желаят, клиентите ще могат да получат своя стартов пакет дори без да излизат от дома си - чрез поръчка по телефона на номер 0800 80 123. В рамките на 24 часа екип на bob ще достави уникалния за България пакет до дома на клиента.

Центърът за обслужване на клиенти на bob е с номер 123. Запитвания за допълнителна информация клиентите на новата услуга ще могат да отправят и на имейл customer.service@bob.bg. Интернет страницата на бранда е www.bob.bg.

Любимата актриса и телевизионна водеща Мартина Вачкова стана първият клиент на bob в България.

313355_168825103205773_168401993248084_337269_1897283942_n.jpg320284_168825203205763_168401993248084_337270_1676139344_n.jpg

Появата на новата телеком марка беше съпътствана от атрактивна тийзър кампания, която привлече вниманието на хиляди хора. Стотици са снимките в социалните мрежи и сайтовете на т.нар. „сини хора”, които в продължение на няколко дни се появяваха на различни места в страната и предизвикваха любопитство с нестандартната си визия.

Синият цвят е акцентът в новия бранд bob, а цветът, с който той ще се наложи на телеком пазара, е черният. Това стана ясно в деня на премиерата на хитовото предложение.

Юридическото лице, което стои зад новия бранд, е Мобилтел ЕАД, но екипът, който развива и менажира bob, ще търси самостоятелно присъствие на продукта на пазара и максимално диференциране от марката М-Тел.

Повече информация: press@bob.bg.

Корпоративни комуникации

Мобилтел ЕАД

Линк за сваляне на презентацията:

http://uploads.edesi...on_No_Video.rar

и клипчето със сините хора: http://dox.bg/files/dw?a=d5ea7bfb29

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не само на Глобул е 123, а и на Виваком също. Интересно ми е каква е уловката на тая услуга. Утре ще се разходя да проверя, защото ми е нещо съмнително това 12ст./мин пък и без месечна такса :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали ги натискат да смъкват тарифите. Може би това е един от вариантите с по-ниски цени. Ще е като поредния loop на мтел или Frog на глобул.

За повечето от нас (които сме със смартфони) такива планове не ни вършат работа. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ровенето ми в сайта на bob.bg ми стана ясно едно, което може да се брои за уловка. Плащаш пакет 14,90 с включените 150 мин и 150 смс, но те важат само за 30 календарни дни, което означава, че каквото е неизговорено или неизползвано след тези 30 дни се губи, т.е за да продължите да говорите и следващия месец ще се наложи пак да си вземете пакет от 14,90 лв. което колкото и да разправят, че е необвързващо си е точно обратното. Положителното обаче е, че ще могат да ви търсят дори и да не си предплатите за следващия месец, поне така предполагам. За сега това съм разучил, който знае нещо да добавя или да ме коригира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези минути и смси са към всички оператори но като цяло това е поредната глупост на Ментел. Имате за 15 кинта 150 минути, глупост голяма и вече искали да се дистанцират от името Ментел я марш от тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, към всички мрежи в страната са. А и не е задължително да си взимаш такъв пакет всеки месец. Може да си плащаш изговореното само. И за да не рече някой, че ги защитавам - много силно обмислям да сменям оператора, че вече страшно взеха да наглеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навлизат чуждестранни играчи на пазара - радвайте се.

Тук в Австрия Bob го има от много време - един от най-евтините варианти на prepaid cards е.

Уловката колегата я спомена - 15 на месец, но е хубаво, че когато отсъстваш от страната (почивка, работа), просто не си зареждаш пари в картата и като се върнеш пак (чиста Prima ама по-евтини разговори).

Картата предполагам е като тук - валидна една година без да зареждаш.

Хубаво е да влизат повече такива на пазара - има избор и конкуренция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах съвсем друго. 15лв. е стартов пакет за първия месец, след това само колкото изговориш-толкова плащаш по 0,12лв на минута към всички оператори.

п.п.Много бързо им се нахвърлихте :) . Не ги защитавам, но досега проблеми с м-@ел нямам, а съм им абонат от много време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам там как ще са, но тук - 9,90 евра = 1000 мин. + 1000 смс + 1000mb., което си е добре.

Време трябва и други подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво време бре, Марианка? Бедната Австрия(същия оператор вероятно) - 19лв=1000 мин. "Богатата" България - 14,90=150 мин???

Еб@х ти дрането, чак валидност 30 дни...ментелска работа. Тук НЯМА конкуренция - има дране, съглашение и монопол. И трите са един дол дренки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това казвам - време (години) + и други оператори с такива предложения (тука има сигурно към 15 вида различни фирми, които предлагат такива услуги).

А това, че в милата родина си е само дране, никога не съм го оспорвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво 12ст/мин всичко розово, мед и пасти...ама ние с ябълките к'во да правим ако няма пакети МБ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таргета на тази услуга са потребители с...нокиа 1100 например, ти къде се буташ в "авантата" :tooth: За нас - клане, нали сме тарикати със смартове. Тарифи - дубъл, че и повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалък опит на М-ТЕЛ да си възвърне клиентелата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За повечето от нас (които сме със смартфони) такива планове не ни вършат работа. :(

Най-разумния коментар по темата. Сега на някои им се свидят 5-10 лева на месец, та ще хукнат на 0.49 МБ. Съмнява ме. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще търси самостоятелно присъствие на продукта на пазара и максимално диференциране от марката М-Тел.

Това сигурно ще е най-умният им ход. Иначе самата програма е добре, за хора, на които им трябва само да им звънят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време беше да пуснат нещо такова и в България. Аз съм в Германия и тук има същият аналог, Fonic, Blau,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо трябва да храните. Тия 15 лв са само "стартови" за първия месец. После става без такса - само колкото изговориш.

Всичко е обяснено на сайта им и идиот трябва да си, че да не разбереш. Ама като много хора ги мързи да четат и по презумпция хранят...

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не задържите малко, а? Рекламата е едно, а практиката (особено на БГ почва) – друго...

Нека първо видим, на черно, на бяло, в действие – пък после да коментираме... (а и не само. Ако се разминават тия два компонента – за кой ли път да бием камбаната що е то "потребителско право", и че има органи, организации, организацийки и прочие, чиято функция и цел е – защита на същото )...

Или да ви разказвам приказката за "Нероден Петко"? (ако трябва – знам, че няма да е чудно новото поколение да не е и чувало за к'во иде реч – насреща съм....)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И коя мрежа ще ползва тоя боб? На Мтел ли? Страшно ще се разграничат така. А името, което са избрали, е доволно тъпо. Освен асоциацията с хранителен продукт, веднага се сещам за брадат виц:

Гаджето на мутра решила да го изненада и татуирила по една буква Б на двете бузи на задника си. И на двамата имената почвали с Б. Прибрал се мъжа и, приготвили се да правят секс, тя застанала закачливо на четири крака и вирнала задника към него. Мутрата погледнал и казал:

- Кой е тоя Боб, ма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тия 15 лева са наистина само за първия месец, пък ако ще и за 2 седмици да трябва да ги изговоря си заслужава. Щом после няма да има никакви срокове, договори и т.н. бих си взел една, тъй като в момента малко тарифни планове предлагат разговори към всички оператори за по малко от 20-25 стотинки (пък и те са с някакви огромни такси. Така, че си е оферта....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано всички ги напуснат...

Е тогава как ще говориш през BOB? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си говорим през Виваком. Тогава няма да има хора към мтел, аз пък не познавам много на Глобул, така че пак разговорите ще са без пари. Пък и току виж е излязъл някой нов оператор, я леща, я грах.... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички плюят само щото е към Мтел, без да осъзнават, че точно по този начин се създава още по-голяма конкуренция, цените падат, а това е най-добре за крайния потребител!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...