Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

bob е вече тук?


Lyudmil

Recommended Posts

Аз го асоциирам с това iconmrgreen.gif

http://www.youtube.com/watch?v=j0a4zYX-HtY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А къде ще се плащат сметките?

Новият бранд стъпва в България с национално покритие на магазинната си мрежа - 55 търговски обекта на bob в 40 града отварят врати днес. Голяма част от тях се намират във веригите на Т-Маркет и Кауфланд.

В независими от М-Тел офиси. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче има и една друга уловка. Таксуването е на всяка започната минута. Така че ако говориш една минута и 2 секунди ще ти вземе 24 стотинки, което вече не си е най-оферта....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам в скоро време операторите ни да отчитат и трафика на цял МБ. Това вече ще е велико :) Проверяваш си пощата с 0 нови писма и ти отчита 1 МБ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой от тези които хранят тарифата да посочи къде точно в bob.bg пише че трябва всеки месец да се купува активационен пакет за 15 лв. Аз не виждам такова условие.

Тарифата bob си е супер оферта ако нямаш изключително много разговори. За тези които имат много разговори има M-tel Active + За 30 лв. имаш 600 минути към всички мрежи (5 ст. /мин) и други екстри. Хайде стига с храненето по презумпция на М-тел. Кой от другите оператори предлага такива условия за разговори в всички мрежи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, като оферта за втори телефон-без договор, без такса, а и 12 стотинки си е цена за сега! А с какви номера ли ще са картите, дали ще ползват на Мтел кодовете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тарифните планове с марка “bob” се ползват посредством номера с формат 0988

Тъпото е, че не може да си избираш номер, а само каквото ти се падне :\

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе каквото ти се падне.... я да познаваш някой в магазина, пък тогава да видим какво ще се падне... :tooth:

П.П. Ще се повторя. Има и малко Шменти в цялата работа, тарифирането е на започната минута все едно си в роуминг. Кой друг тарифен план на кой да е оператор има такива условия а? Няма такъв. Общо взето тия тънки цени ще ги компенсират с това, че за нито един проведен разговор няма да платиш само за изговореното, а малко повечко.... :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да те поправя, когато си в роуминг тарифирането е на секунда. За другото може да си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе на секунда друг път. То в България като се обадиш и ти тарифира най-малко на 30 секунди, пък какво остава за роуминг. Роуминга си е баш минута за минута или поне преди на Мтел беше така. На Виваком все още не съм го пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не обичам да говоря празни приказки.

Забелязвам, че много хора в този форум започват да коментират и да "хранят" без дори да са си направили труда да прочетат и да се запознаят с фактите. Просто така за спора и да трупат мнения = спам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, ето ти сам си го показал. Сега остава и да прочетеш малко по внимателно и ще разбереш! При входящ разговор тарифирането е на секунда. При изходящ разговор тарифирането е за първите 30 секунди и после на секунда, НО САМО ЗА ГРУПА А. При всички други случаи метода на тарифиране е на 60 секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барон и Турбо, нали не искате да ни казвате какво да мислим?! Всички тук имат свое мнение и могат да го споделят свободно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе каквото ти се падне.... я да познаваш някой в магазина, пък тогава да видим какво ще се падне... :tooth:

П.П. Ще се повторя. Има и малко Шменти в цялата работа, тарифирането е на започната минута все едно си в роуминг. Кой друг тарифен план на кой да е оператор има такива условия а? Няма такъв. Общо взето тия тънки цени ще ги компенсират с това, че за нито един проведен разговор няма да платиш само за изговореното, а малко повечко.... :censored2:

Аз ти показвам, че в роуминг в целия ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ+още няколко държави, тарифирането е на секунда с изключение на изходящото, което започва с 30сек. и после пак на секунда. Такова е при всички оператори в Европа.

п.п. Не искам да казвам на никой какво да мисли. Просто поправям неточностите с цел да не се заблуждават останалите потребители от мнения написано на ангро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Холандия и ползвам LycaMobile за разговори към България и GtMobile за разговори с Холандия

Уникални оферти

LycaMobile

Говориш към българия стационарни на 2 цента

и за ваучер от 10 евро ти дават още 10 Бонус .

10=20

GtMobile

Зареждаш 10 евро ваучер

дават ти 200 минути в мрежата на Gt & Lyca

на това му казвам аз добра оферта !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там са други измеренията. Ние тука в България сме богати и не ни бърка да говорим на по 20 евро цента минутата... :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е като всички сте толкова недоволни - колко от вас отидоха на протестите срещу мобилните оператори??? На втория например имаше 30-тина човека!

Най-лесно е да седим и само да се оплакваме, ама за съжаление българите това правим... Не обичам да обобщавам хората като цяло, но колкото и да е тъжно - това е горчивата истина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук говорим конкретно за един, за който между другото вече има тема. Не ни харесва, местим се при друг!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bob.bg/bob-tariff-plan/price/index.php

Тея от Мтел верно са ги ***** луди. Вижте цените, които не фигурират в рекламата....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле...

Мразя да съм права.... :headache:

Рекламата е едно, а практиката (особено на БГ почва) – друго...

Нека първо видим, на черно, на бяло, в действие – пък после да коментираме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деактивация на Гласова поща 3,90 лв.

Ей тези са луди..заклевам се :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте ревали! Само плачкате тука. Като не ви отърва, далеч от тях и готово.

И съвсем без пари да ви дадат да говорите, пак ще намерите за какво да мрънкате!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...