Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Плюсове+ и Минуси - за Invisible shield за iPhone


МА®TИ ™

Recommended Posts

Моля споделете вашите впечатления относно Invisible shield :razz:

,всичко като цяло! :lol:

Аз лично ползвах доста време :) да не казвам какви следи остави по задния панел на старото ми 2Ги :redface: :evil: ,беше меко казано грозна картинка?!?

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    9

  • Veselin Minchev

    5

  • DreamcatcheR

    4

  • joshua1982

    4

Топ автори в тази тема

+

Щади

телефона достааа... (на мене за 2 седмици без него беше тръгнало да ми се драска металното покритие по ръбовете)

дисплея

задния панел

-

НЕ ГО НОСЕТЕ С ТЕСНИ ПРИЛЕПНАЛИ ДЪНКИ ИЛИ ПАНТАЛОНИ (ръбчетата се разлепват)

само да поясня, че моя още не съм го разлепвал и незнам какво ще остави след себеси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз имах такова ма го махнах, щото почна да се разлепва. Остави една маса гадост след себе си, дето махах със спирт после 1 час.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера разкарах и предната част. Ето малко история.

Моя InvisibleSHIELD е изпратен от Юта, САЩ.

След около месец - месец и половина лепилото се размеква, влиза мръсотия между InvisibleSHIELD-а и корпуса на телефона и става една, мани мани.

Ето малко снимки. Тук е на 2 месеца.

05b3e718831391a2.JPG c2812ee13609c0d0.JPG 290f0c167baba6c7.JPG

91d167184b1b2bc2.JPG 8235b36061e7c38d.JPG fff19effcf904b29.JPG

Тук двете части са свалени.

Задната част с двете малки части за хромирания кант са свалени след 2 месеца употреба.

Предната част с частта за Home бутона са свалени вчера, след 5 месеца употреба.

11bc4e51d4b9a88a.JPG a40391361813fbfd.JPG b6708903e87e321a.JPG

Махането е лесно и след забърсване лепилото го няма (ако изобщо е останало).

  • Минусите мисля станаха ясни от снимките - мръсотия до шия. :confused: Може би най-дразнеща е мръсотията около Home бутона.
  • За някои хора е минус това, че InvisibleSHIELD се огъва, разтяга и не е напълно гладък. Погледнат на светлина е като кора на портокал. За мен тези неща са плюс. Тъй като слагането му е много по-лесно и при употреба остават много по-малко отпечатъци отколкото на обикновен Screen Protector. Моите ръца постоянно са влажни (зиме, лете все е така :neutral: ), съответно отпечатъците които оставям са много повече. От тази гледна точка предпочитам InvisibleSHIELD пред обикновенните "твърди" Screen Protector-и.
  • Друг плюс който открих вчера след замяната на предната част със Screen Protector на SwitchEasy е, че case-а ми наддига съвсем леко края на Screen Protector-а и по този начин той се отлепя от повърхността на телефона и се получава "балонче". Този проблем при InvisibleSHILD-a отсъстваше.
  • При слагането на InvisibleSHILD по него не полепваха прашинки и косъмчета, докато вчера при слагането на Screen Protector на SwitchEasy, полепнаха и се наложи да го хвърля. Добре, че имах още един и бях двойно по-бърз при поставянето му.
  • Също така при InvisibleSHILD, за да останат балончета трябва да си с две леви ръце. (ако си десничар)

И като за финал:

InvisibleSHIELD не може да запази телефона от удар, а само от надраскване.

Затова най-добре един сносен case + Screen Protector по избор, хем предпазва от удар, хем и от надраскване. :)

П.П. Писах на Zagg отностно гаранцията и приложих същите тези снимки и са ми пратили нов, но вече мина месец и все още не е пристигнал. Писах им отново онзиден и в понеделник ще пратят втора бройка с уговорката ако получа и двете, да им върна едната. Също така, за да продължи гаранцията трябва да се върне и стария (използвания) InvisibleSHIELD.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mиро ето за това говорех... пълен ужас беше

после 5 часа не мога да я махна тая гадост! :confused: :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях с въпросната гадория.

От 3 месеца съм със страхотен калъф на Switcheasy.

Много съм доволен (от калъфа де :bravo: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Мислех и аз какво да му сложа на телефона , че ми е нов и исках да си остане запазен . Видях темата , видях цените и си взех едно обикновенно кожено калъвче и съм много доволен . Седи си предпазен , вадя телефона да си свърша работа и пак на сигурно , без да се притеснявам дали съм с тесни дънки , дали ще се намърси , дали лепилото ще се развали или ще се разлепят всяккви видове протектори . Чиста работа :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, особено като докато го вадиш от калъФа и го изпуснеш. А това ще се случи 100%. Повярвай ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да го изпуска. Аз за година и няколко месеца съм си изпускал телефона 2 или 3 пъти вкъщи на ламинат. Също така за това време не е носен другаде, освен по джобовете ми без калъфчета, протектори и тем подобни, и мога да кажа, че изглежда почти като нов. :biggrin: Пък и незнам за какво са ви тези калъфчета, 20 години ли мислите да го ползвате този телефон ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и от дъжда не се умира, но все пак се продават чадъри... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Реших да напиша как стои въпроса с гаранцията на InvisibleSHIELD. Това е разказче на това какви съм ги вършил преди 3-4 месеца.

  • За да имате гаранция, InvisibleSHIELD-a трябва да е регистриран в страницата им (http://www.zagg.com).
    Ако сте го купили от страницата им, няма нужда от регистрация, тъй като той е регистриран при самата покупка, но ако сте го взели от друго място трябва да го регистрирате, тъй като ако не е регистриран все едно никога не сте си купували InvisibleSHIELD => няма как да имате гаранция за нещо което не сте си купили.
    Регистрацията става от този адрес: http://www.zagg.com/support/register/register.php
  • След като сте регистрирали InvisibleSHIELD, използвали сте го и е взел да заприличва на нищо е нормално да използвате гаранцията си. За тази цел трябва да поискате замяна на InvisibleSHIELD от тази страница, като от падащото меню се избира "I am requesting a replacement invisibleSHIELD"
    Ето това им писах аз на въпросната страница:
    Hello!
    After two months of using its look like this:
    http://i41.tinypic.com/nx12ko.jpg
    http://i43.tinypic.com/242idqu.jpg
    http://i44.tinypic.com/10fywqg.jpg
    http://i42.tinypic.com/2mq5izo.jpg
    http://i39.tinypic.com/23rrdj6.jpg
    I couldnt looked my phone this way, so I peeled off the back and continue using the front. I still keep the back part in the original box. After month the front look like this: http://i42.tinypic.com/2yzlh68.jpg
    Every time a took my phone, the only thing I see is this curve below my Home button which make me mad.
    I hope this is covered by the Lifetime Guarantee and you will reach me by e-mail.
    Best Regards:
    ....
    Здравейте!
    След два месеца употреба изглежда така:
    [линкове към снимките]
    Не можех да гледам телефона си така, затова отлепих задната част и продължих да използвам предната. Все още държа задната част в оригиналната опаковка. След месец предната част изглежда така:
    [линк към снимката]
    Всеки път когат погледна телефона си, единственото което виждам е извивката под Home бутона което ме побърква.
    Надявам се това се покрива от Доживотната гаранция и ще се свържите с мен чрез e-mail.
    С уважение:
    ....
  • След като изпратите искането си за замяна ще получите e-mail с обяснение, че трябва да се плати $3.95 за доставка и линк към страницата им, за да платите. Тъй като няма как да вземат пари само за доставка, при положение, че не сте купили нищо ще ви вземат $0.01 за InvisibleSHIELD и $3.94 за доставката.
  • Ако сте съгласни с това си ги плащате и ще ви пратят e-mail, че при получаването на новия InvisibleSHIELD трябва да върнете стария на еди кой си адрес, за да продължи да важи гаранцията ви.
  • След няколко дни ще получите e-mail, че са ви го пратили.

Аз лично след 3 седмици така и не получих пратката и им писах, че все още я няма и ги попитах колко трябва още да я чакам.

  • На другия ден получих e-mail с моя адрес и ме помолиха да го потвърдя.
  • След като го потвърдих получих e-mail, че очакват да получа и двете пратки и ако получа и двете, да им върна едната на еди кой си адрес.
  • След няколко дни получих e-mail, че е изпратена втората пратка.
  • След около 2 седмици получих пратката.

Друга пратка не съм получавал, а и все още не съм им пратил стария си InvisibleSHIELD.

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И аз мислех да си купувам, но след като прочетох каква е процедурата с "доживотната гаранция", вече се отказах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от предно фолио за 2G. Вече повече от 6 месеца без забележки. Качеството е ЗНАЧИТЕЛНО по-добро от тези за по 5-10 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от моя преден shield, 7-8 месеца и не е мръднал , не се е разлепил по краищата , няма мърсотия , перфектен си е. А доста съм го изтезавал :twisted:

@pureland , за гаранцията , какво не ти харесва , че има доживотна гаранция ли ? Другите май нямат никаква гаранция ... :)

Проблема е БГ пощите , като го поръчах моя и не дойде за 2 седмици и ми им писах , пратиха нов , но на следващия ден взе, че дойде първия , но пакета беше отворен (разкъсан със сила за да се види дали няма нещо ценно) , и после щракнат с телбод. Едно 90% от пратките през пощата така пристигат , отворено и като видят, че са дискове или нещо което не знаят какво е си го получаваш щракнато с телбод-че . А втората пратка с шийлда така и не пристигна ... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ползвал InvisibleShiled или каквато и да е друга защита за iPhone, свикнал съм телефонът ми да бъде гол без каквото и да е покритие. Преди 3-4 месеца обаче поставих невидим щит (full body) върху Samsung Omnia мой роднина и впечатленията ми са по-скоро негативни. Целият телефон придобива изключително неприятна текстура, усеща се лепнещ в ръцете, след месец елементите по ръба започнаха да се отлепят. Ако трябва да съветвам някого за калъфче или някакъв вид защита, според мен Rebel Scholar са най-добрият избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли някой да обясни какво е "доживотна гаранция"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доживотна гаранция означава докато продукта се произвежда и продава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Моето скромно мнение за " InvisibleShiled" е че предната част, я сложих с голяма лекота, и стана перфектно. Но задната и страничните малки части, направо ми скъсаха нервите... ПРОСТО ПОЛУДЯХ. Не знам хората дето ги лепят как го правят, но аз лично не можах да се справя. Заради освен мърсотията дето другите потребители споделят като недостатък, бих казал че недостатък е и трудното поставяне !!! Иначе тестовете доказаха че е много надежден !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Използвам Full Body coverage поръчан от Дигитален Център. Тук е и мястото да ги похваля. Само с няколко писма хората ми го поръчаха от САЩ, защото го нямаха в наличност. След като е пристигнал ми писаха, че им е доставен и ме попитаха дали все още желая да го поръчам. Все по-малко търговци в България са коректни. Оценявам това и Ви благодаря за коректното отношение към клиента !

Ако не се лъжа го залепих на 15 Юни. Не е толкова лесно, колкото е на клипчето. Играх си 30 мин. , за да стане добре и все пак има несъвършенства, които се дължат само и единствено на мен. Има упътване как се слага, но там не пише, че трябва да се действа бързо. Така остана една малка непокрита част в горният ляв ъгъл, но не е болка за умиране. Липсата на опит в случая си каза думата, но смятам, че ако ми се наложи да го правя пак ще го поставя по-добре.

Като цяло съм доволен. Всичко, което се казва в рекламното клипче е вярно. Тествах дори дали ще стой залепен за стъкло (както е в клипчето на опасно.ком) .

Утре ще приложа и снимки.

Edit : Ето и снимки :

IMG_8851_jpgiSV7V4CEx5_thumb.jpg IMG_8852_jpglCHVVk2NqU_thumb.jpg IMG_8853_jpggFXDymDqel_thumb.jpg

IMG_8854_jpgKLTltl0uf5_thumb.jpg IMG_8855_jpgiVVNWgHUfz_thumb.jpg IMG_8856_jpgwqzE7t7V1w_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

аз имах въпросната безцветна лепенка два дена и на третия я разкарах, хич не ми харесваше , искуствено ми стоеше , сега си го паза в едно калъфче кожено , пък и да се издраска то аз не съм вечен камоли айфона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Аз съм с Invisible Shield от 2-3 седмици и съм много доволен.От начало задната част на shield-а не стана много добре, но с постепение на времето се оправи.Предната част стана добре.От начало имаше едни вертикални ленти, които ме дразнеха, но сега почти изчезнаха.За сега нямам проблеми с краищата, но се събира малко мръсотия от едната страна, защото не можах да я сложа добре.Като цяло съм много доволен.Нося го обикновенно в дънки.Дано да не се разлепя!

Поздрави, Веселин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото не знам, но второто е боклук, който се продава на кило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

защо така мислиш ?

P.S от къде мога да си ги поръчам ? в ebay не открих информация за ghost armor :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...