Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Плюсове+ и Минуси - за Invisible shield за iPhone


МА®TИ ™

Recommended Posts

И аз потвърждавам - от щита е! И при мен беше така, не се оправя. По-добре изобщо не го махай с цел да го сложиш наново - ще стане по-зле. Ползвай го така, докато съвсем те издразни и го хвърли в коша тоя протектор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    9

  • Veselin Minchev

    5

  • DreamcatcheR

    4

  • joshua1982

    4

Топ автори в тази тема

Не, не въобще не смятам да го махам за сега. То почетох в нета и там също пишеше, че има такива, но се виждат само при определен ъгъл. То аз се шашнах, понеже при мен, само при определен не се виждат. Като гледам централно телефона си личат ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, не съществува подобен дефект при IPS матриците. 100% е от шилда :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам го и аз , на 2г. Шилда чупи светлината(дисперсия) - получава се като при дъжд и слънце:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Не съм доволен от прозрачността и текстурата на шилда.

Не е никак Invisible, видим е колкото найлон за оранжерия залепен с С200 за телефона.

Прави умопомрачително перфектния дисплей на iPhone 4 да се вижда и изглежда като чайнайфон

Два часа издържах да го Invisible Shield пое към коша за боклук. 30 лв. на вятъра.

Иначе се залепя и отлепя много лесно и без дефекти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

turbocharged, не съм съгласен с теб. Явно не си чел инструкциите или ако си ги прочел определено не си ги спазил.

"Препоръчително е да оставите вашия телефон едно денонощие, веднага след прилагането на покритието, без да го включвате. Това ще даде време на InvisibleSHIELD™ да "слегне" добре върху телефона и ще позволи на осталания спрей да изсъхне напълно."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Сега го поръчах, 30лв комплект, да видим кво ще стане.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го ползвах за iPad-а и когато го продадох, нямаше грам драскотина по него ( отзад и отпред ) ... Използвайте Clin за почистване на прозорци и мека кърпичка ( такава за LCD дисплей или очила ), маха следите от лепенката и става като нов!!! Струва си .. пак ще си поръчам .. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драскотините на заден капак се премахват перфектно с гел-паста за зъби за пушачи на Аква дропс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От момента в който си взех телефона (4G) му сложих Invisible shield , обаче не го издържах повече от 1 месец... Понеже и от двете му страни е стъклен, много лесно се разместваше и съответно мърсеше. Не го препоръчвам за iPhone 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От момента в който си взех телефона (4G) му сложих Invisible shield , обаче не го издържах повече от 1 месец... Понеже и от двете му страни е стъклен, много лесно се разместваше и съответно мърсеше. Не го препоръчвам за iPhone 4.

DjeFF, незнам дали това което си си купил е било точно Invisible shield и как точно си го слагал на телефона, но и аз съм с такъв продукт и гарантирам че ако се сложи както си го пише по инструкциите трябва някакви страшни дивотии да правиш с твоя телефон че да ти се размества протектора.

Ето го моя след 3 месеца от както е на телефона, (също 4G). Да не казвам че и точно защото 4-ката е ръбата IS се слага много по-лесно от предишните модели на телефона.

b733a02a3bfbd075.jpg

Редактирано от Infomaniac
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Моята комбинация за айфона е Invisible shield и калъф Golla.

Така не 3GS-ката и засега на 4-ката една чертичка не се е получила.

Случвало ми се е да изпускам телефона, но и дори да го ритам в Golla-та е в пълна безопасност.

http://www.golla.com/#/en/bags/mobile/tag/black

По този начин нямам прах, защитен съм от изпускане, мога да си го подхвърлям където ми попадне като знам че е на меко и сигурно място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

На 4-ката ползвам вече повече от месец шийлд за задната част на телефона и отстрани + anti-fingerprint protector за отпред. Тази комбинация ми се вижда най-добра. Отзад не се драска, отпред не се оставят отпечатъци и няма отблясъци, а и нямам проблем с антената, когато е пуснато 3Г-то благодарение на шийлда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Имам въпрос към ползващите Invisible Shield.

От 5-6 месеца го ползвам и е започнал доста да потъмнява. Изобщо не е като в началото. Не знам на какво се дължи, при вас как е? Пожълтява ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива са си - боклук, само тази част за екрана ставаше едно време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към ползващите Invisible Shield.

От 5-6 месеца го ползвам и е започнал доста да потъмнява. Изобщо не е като в началото. Не знам на какво се дължи, при вас как е? Пожълтява ли?

На предната страница мнението ми не отговаря ли на въпроса ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък до сега не съм имал проблем с фолиото. Щом се залепи и така остава, нито се бръчка, нито пък има други проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е здраво, но на мен въобще не ми хареса. Събира мноого боклук по краищата и трябва да се почиства редовно.

Ползвах ги точно 2 седмици, и отидоха 50лв на вятъра.

Едни обикновенни протектора вършат чудесна работа. Хубавото при тях е ,че са дебели...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ми харесва в InvisibleShield-a единствено, че потъмнява. На черен телефон не си личи, но на бялото ужасно много контрастира. Направило ми е впечатление, че неправилно поставяне (криво) се събират боклуци по краищата. Иначе не знам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях с въпросния shit и си личи и на черен Iphone, страничните ленти стават тъмни, което е доста грозно, но на моя телефон седя точно 3 месеца и след това започнах да си взимам протектори и калъф, което е по-доброто решение. :p Има доста прозрачни калъфи за хората, които искат да им се вижда телефона..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...