Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с активацията на FaceTime в iPhone 4


Recommended Posts

На вивател съм с iphone 4 4.3.5 и турбо сим и на FaceTime отдоло пише waiting for activation. .. Какво мога да направя за да си ползвам facetime

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най–накрая да се научиш да четеш от 1–ва страница докрая поне темите, в които пишеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте при мен Facetime-a работи пробвах го през Mtel-Mtel, но незнам по каква тарифа се таксува ? През интернет ли минава или като разговор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През интернет и не се таксува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Телефонат е отключен с чип Gavey (не сам сигурна дали така се казваше) FaceTime e включен но отдоло ми пише waiting for activation и нищо не става с карта на виваком съм ако това има значение .. Моля ако някой знае как да си реша проблема да помага.. Благодаря предварително :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетех цялата тема всичко свалих и нищо не помага... Някой с Gavey изoбщо успял ли е да си активира facetime

Редактирано от Barbie
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

Имам проблем с активирането на face time - дава : "waiting for activation" и така си остава

също немога да изпращам mms

Телефона ми е iphone4 4.2.1 ФЗ

Моля, за помощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте отново приятели! Някой дали е имал проблем с FaceTime (waiting for activation)? с новия FW 5.0.1

Не че го ползвам но все пак ако може да се оправи.

ModEdit: Престани да постваш всичките си постове за изскочили проблеми само в една и съща тема, нямаща общо с питането! Да не искаш да назначим персонален чистач да замита и мести само след теб !?!?

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то това не е проблем . Все някога ще се активира . Щом е на "ON" , оставяш го и не се занимаваш с него . От време на време си проверяваш сметката да не да е "набъбнала" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената причина да не мина от 4.2.1 на 5.0.1 е ,че си мисля че все още не работят разните хактиватори и пачове за фейс тайм и ще трябва да се лиша от него.Искам да питам това наистина ли е така или някой е успял да го активира на 5.0.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен си е активиран с геви и сам :smile: Само дето няма с кой даго пробвам дали работи :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са добри новини.А към кой оператор ти е сим картата.Също така ползвал ли си за целта facetime hacktivator или друг хак от сидия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към ментел съм. Чист фейстайм без никакви добавки. Както казах не съм го пробвал , но ще гледам тия дни да тествам дали работи в действителност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Гевей и САМ съм и аз, Фейстайм работи, Ай-съобщенията също :D Няма проблеми с тези услуги :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам че SAM работи и на iPhone4 iOS 5.0.1 даже push работят :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз активирах facetime на телефон с гевей. Процедура:

1.джейл

2.активация със SAM

3.със iSpirit до unknown.bundle(system/library/carrier bundles/iphone/unknown.bundle)

4.променяте съдържанието на info-, carrier-, version.plist чрез копиране на текста от същите в mobilkom_bg.bundle

5.Ребуут

6.Давате на ON facetime и imessage

Това е.

Ето и снимка6d79d0c9-ea7c-9794.jpg

6d79d0c9-ea8d-9396.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за бъндъли , може ли някой с Gevey на 5.0.1 да ми прати 3-те плиста от unknown.bundle !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А когато става дума за Vivacom ,как се процедира ?Може ли да се приложи упътването на sstavrov?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПОДЧЕРТАВАМ:

Ако някой реши да използва метода посочен от мен ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си направи копие на трите файла от т. 4.

След приключване на процедурата да се ВЪЗСТАНОВЯТ.

Иначе няма EDGE и 3G.

Методът работи за всички оператори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте. Така ,метода който ще ви кажа е за ФО телефони,тествано лично от мен вчера!

За да ви се активира FaceTime ,трябва да сте на сметка или да имате ваучер в телефона и пуснати Cellullar Data и 3G, изкл. Wi-Fi.

После проверете дали ви е въведен правилно телефонния номер в Settings > Phone > My Number , в полето трябва да започва със +359 ...........

Изключвате,включвате FaceTime. Ако не се активира ,рестартирайте телефона и пробвайте пак да активирате FaceTime! Методът работи

Поздрави

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...