Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предупреждение за Untethered jailbreak на iOS5


Alxx®

Recommended Posts

А ако реша да остана на 4.3.3, доста дълго време ще имам да чакам, нали? Защото трябва да ставам в 6 сутринта и нямам време да правя всичко сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така мисля и да направя... А и с 4.3.3 съм си много добре, няма смисъл да си късам нервите за 5цата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все още го подписват 5.0. Сега качих моя iPod 3G от 4.2.1 на 5.0 без проблем. До кога ще го подписват обаче не се знае

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали все още се подписва 5.0 , тегля го в момента

Едит: изтървах влака :unsure:

Редактирано от netizen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Епъл Еб@ха мамата на цялата ситуация... от години няма ънлок (не говоря за джевейки) ами вече и джейл няма да има. И хората с ФЗ са за никъде.... абе картинката е страхотна. :biggrin:
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен джейл винаги ще има просто няма да е масов. Ще загубят доста пари ако спрат ънлока на ФЗ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че пуснаха вече отключени телефони дори в САЩ, скоро сигурно и навсякъде, където имат store, така че тези които не искат договор ще могат да си го купят без да мислят за unlock. Просто намериха цаката на the jailbreaking community и печалбите им ще скочат още. Логичен ход, според мен, имайки предвид засилващата се конкуренция. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привлякога и comex, което също не трябва да забравяме и си е от голямо значение..

Софтуерен ънлок ми се струва, че вече няма да има за новите софтуери и устройства. Гевей-овете може и да се позадържат, но не са най-доброто решение.

А за джейла - явно става все по-трудно да се намерят дупки. Уж имало не знам си колко намерени, ама ето вече 1 месец няма джейл за новия телефон.

Сега ще видим, казаха всички да ъпдейтнат на 5.0, който иска untethered, дано пуснат. За 4-ката си мисля, че няма да има проблеми, но iPad2 и 4s малко ме съмняват.. Дори и сега да излезе нещо, в бъдеще ще става все по-трудно и ще трябва да се чака доста повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DreamcatcheR то хубаво да има джейл за 5.0 , но има един друг проблем. Според нещата както ги разбирам от един пост на Alxx след 5.0 няма да може да се въща на по-ниска 5.x.x версия. След като вече неподписват 5.0 каква боза ще настане ако първия излязъл джейл за 5.0 не е качествен и се наложи Рестор ? (тогава или 5.0.1 без джейл или 4.x.x със джейл и то така ще орежат всички които са с 4S). Според моите разбирания това е големия проблем че неможе да се върнеш към по стара версия при 5.x.x.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да измислят друг метод за даунгрейд,за сага със запазване на SHSH няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, тези няколко тъпи и безизвестни сайтове, набраха доста скорост напоследък и не без причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де прочетох го няколко пъти и не мога да разбера как да сложа 5.0 при условие че тела ми е ФЗ АТ§Т и няма да мога да го ползвам и какво правим тогава?Неяо или аз немога да разбера или и аз нз ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи в момента съм със 4.3.3 и във Цидия имам запазени всички SSH с изключение на 5.0 защо така немога да разбера?Тела ми е ФЗ и сега оставам на 4.3.3 до незнайно кога ...!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си разбрал. Оставаш така, докато не се появи някакъв нормален jail и някакъв турбо-сим (предполагам си с такова), който да е сигурно, че работи с iOS 5 (или unlock от Cydia).

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със нормален джейл съм редсноу еми ще се чака явно ... благодаря на всички които споделиха!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,а хората като мен които не прочетоха и качиха 5.0.1 какво да правим ? Как да downgradge на 5.0 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...