Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предупреждение за Untethered jailbreak на iOS5


Alxx®

Recommended Posts

Честно казано ,и аз имам някакви съмнения,които с времето се засилват...

Дано се окажат неоснователни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета ми се струва,че само говорят и събират паричики.Уж има ънтетъред джейл от преди две седмици,там някъде беше един от първите им постове,а до сега няма нищо показано.(Две видеота,който можеда са фейк)До сега трябваше да има инстромент,поне за тестъри или нещо такова.Според мен ще стане "Човека взе парите и каза чакай малко"!!!

Ей много сте нетърпеливи значи, ънтетърд джейла беше готов за по-старите устройства, но той ще бъде пуснат едва тогава, когато е готов за всички устройства. От скоро се тества на 4S и ipad2 и до като не се установи, че е стабилен и не дава дефекти няма да бъде пуснат. Предлагам тая тема да се заключи до като не се появи джейла на бял свят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де. Какъв е проблема от Епъл в 5.1 да го добавят като опция, па който иска да си го държи пуснато постоянно това 3г? Може пък да имам 4С, а да не мога да се разбирам със Сири (или по-скоро то да не ме разбира).

Не знам дали ще е толкова лесно да се сложи опция за спиране на 3G, защото чипсета на 4s е на Куалком и в него 2G и 3G са заедно, а не както на 4, 3GS и 3G iPhones, където чипсета беше на Инфинеон и там 3G беше разделен от 2G.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Lyudmil

Според мен няма пречка,ако съшествува такъв джейл,да се пусне за тестване.Така ще се отстранят много по бързо бъговете.По лесно е да фикснеш даден проблем когато го имаш на много устройства,следователно колкото на повече устройста го има ще е по лесно и по бързо да разбереш и отстраниш проблемите .Тази моя логика ме кара да мисля,че все още не съществува унтетъред джейл.

Поздрави!!!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иииххааа светлина в тунела (насрещно идващия влак :tooth:) "На коледа стават чудеса" Ей сега Дядо Коледа (Мраз :tooth:) ще ви пусне една шейничка с ... :

"Както обещахме, ние продължаваме да ви уведомяваме за информацията, че хакера @pod2g редовно публикува в блога си . Вчера беше пусната нова актуализация, с което ни информира за началото на работата по освобождаването на untethered Jailbreak инструмент за IOS-5, The Chronic Dev Team. Първата версия на софтуера ще подкрепи само устройства с чип A4 или по-стари (Ipod Touch 3G, 4G, iPhone 3GS и 4). Хакерът ще съсредоточи всичките си сили, за да намери по-бърз път за отключване на чип A5 (iPhone 4S и IPAD 2)."

pod2g's iOS blog

I read the comments on the blog, and I know that a lot of people are waiting for the A5 jailbreak.

Also, I know there are tons of people out there with A4 or even earlier devices who wants the untether now and don't care about it could be interesting to wait A5 is finished to release or even 5.1, so that we don't waste an exploit that took me months to find and develop.

I need to focus on A5 and hope I can find a path quick, and I have the feeling that chronic-dev could help me.

So, here is what I did:

- I gave all the details to the chronic dev team so that they can finish, test, integrate and release the A4 jb ASAP.

- I'll put all my energy from now on on the A5

Hope I don't disappoint.

See you.

:smile: ! Весели Празници на всички ! :smile:

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сървъра на Greenpois0n нещо е паднал, няма го или може би го подготвят ...........

Edit: Сега видях , че няма промяна по сайта им .

Edit 2 :

16825454.th.jpg

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 дена говорих с един приятел, който работи в Глобул и ми обясни, че преди да пуснат 4С са ги събрали и са им обяснили, че в 4С имало чип, който записвал всичко, което се прави с телефона.В този ред на мисли, ми каза, че ако се сложи jb няма как да бъде премахнат записа и следователно гаранцията отпадала на 100%.Запознати ли сте с тези въпросни чипове?Дали е възможно наистина да има нещо подобно в телефоните ни ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости, ти какво искаш да им кажат "Обяснявайте на клиентите що е джейл, как се прави и т.н"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Diagnostic&Usage e всичко което се записва на телефона и се праща към Apple и то само , ако си го разрешил. Иначе още преди 2 години се говореше , че ще има "черна кутия " в телефоните, но ............. за сега никой не се е похвалил да е открил такова нещо !

http://bgiphone.com/topic/1029-%D0%B5%D0%BF%D1%8A%D0%BB-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%83%D0%B5%D1%80%D0%B0/page__hl__%2B%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B0+%2B%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%8F__fromsearch__1

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каза ми го във връзка, че му споделих, че чакам jb и ми каза да внимавам, тъй като вече всичко се е записвало в телефона и при ремонт веднага се установява дали са правени някакви манипулации.Дано не е прав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно къде в гаранцията пише за джейл ? (може да греша, но нямам такъв спомен). После ако приемем че това което са ти казали е вярно, то тогава Глобул ли направиха откритието на сезона в световен мащаб, защото нямам спомен да съм попадал на инфо по тази линия никъде (поправи ме ако греша). Тези от Глобул са една чудновата вселена в която невъзможното е възможно и възможното невъзможно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, най-вероятно са им наговорили небивалици, колкото да разпространят и да сплашат хората да не слагат джейл, въпреки че тях не ги грее, дали потребител ще сваля от апстора или от сидията.Бях длъжен да споделя с вас :) Весели празници и дано да ни изненадат до Нова година с джейл за новите устройства :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито: http://blog.iphone-dev.org/post/14857834236/untethered-holidays

Редактирано от xinban
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички, с процесор А4 и надолу :biggrin:

Сега да успее и някой да го свали , ще е добре !

Пробвам го в момента

34321513.th.jpg

Работи!

Редактирано от kawabiker
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Eто линкове.

WIN - http://dox.bg/files/dw?a=20bd397232

MAC - http://dox.bg/files/dw?a=32bd30e8ef

Редактирано от Kuonyy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички със Семи тетър- махате го първо него и отгоре с редсноу и само на 5.0.1

Редактирано от kawabiker
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3GS New Boot вече untethered :smile:

Трябва да сте с 5.0.1.Отваряте redsn0w,посочвате 5.0,натискате Jailbreak и махате отметката на install Cydia/Ако преди това сте правили джейл/.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудно, и аз съм вече untethered. Странно само защо иконата на Cydia ми е бяла... някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...