Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Предупреждение за Untethered jailbreak на iOS5


Alxx®

Recommended Posts

Нов redsn0w - 1.0.0.1 -пише, че е untethered , но не съм сигурен, дали не е менте - сега ровичкам да видя ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че този джейл вече не чука а е отворил вратата и във всеки момент ще влезе. В неделя съм дежурен, надявам се дотогава да съм с истински джейл. Всичките тия страници пълни с фейкове започват да ме дразнят и сега чакам само от форума информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е чука ли чука.

Преди време и фикса за 6.15.00 чукаше ама така и не доиде 1 година :tooth:

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, с "чукане", дойдоха бая вируси и троянци :tooth:

Що ровите по тинята, след като инфото може да дойде само от едно място - първоизточника?!

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понеже не разбирам и бих желал да ви задам един въпрос ( ако желаете да ми отговорите разбира се ). Сега съм с tethered и като излезе untethered директно ли да джейлвам или да правя рестор на 5.0.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може :tooth: тоест ако се подписва все още 5.0.1 , а не 5.1 докато излезе untethered ! snooperchi вземи си вържи кончето с iFaith ;) и да ти е мирна главата !

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мина колеги на 5.0.1 още сега, но идеята ми е ако го направя tethered.. ще мога ли после директно да направя untethered.

Ванка, застраховах се аз с iFaith, благодаря за съвета. Искрено се надявам после да свършат работа тези сигнатури, които iFaith пази, че фала голям... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А 4s да го ъпдайтна ли на 5.0.1 че ако спрат да го подписват JB за 5.1 ще излезе след 3-тата световна война :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал първо да си направиш един signed.ipsw с iFaith 5.0 и после да се качваш на 5.0.1 , а след това си направи и за него ! Вярно малко е играчка, но има за какво ;) Аз сега се свалих на 4.3.3 защото ми писна да си паля "играчката" с "кошницата" :tooth: А да, да спомена, че и 4.3.3 ми е signed (SHSH от tinyumbrella) и се ресторна без грижи с iTunes 10.5.1 x64 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4S още не си говори с iFaith :)

Аз съм на 5.0.1

Ако от Apple се сетят да сложат опция за изключване на 3G-то, ще приключа с джейла!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, що не си седнеш на подкръстието, и да изчетеш темата за iFaith, ами натвори чудо на чудесата в тая тема !

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4S още не си говори с iFaith :smile:

Аз съм на 5.0.1

Ако от Apple се сетят да сложат опция за изключване на 3G-то, ще приключа с джейла!

Забрави от Apple да сложат опция за изключване на 3G-то за 4S ! Причина: Siri ..... как ти се вижда да работи с обикновения нет ... ? :tooth: Май няма да приключиш с двейла. Въпреки че Wi-Fi вече има на доста места, но Apple едвали ще разчитат на това ;)

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де. Какъв е проблема от Епъл в 5.1 да го добавят като опция, па който иска да си го държи пуснато постоянно това 3г? Може пък да имам 4С, а да не мога да се разбирам със Сири (или по-скоро то да не ме разбира).

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо като съм изчаквал. и не съм спамил излишно тука. досега никога не съм грешал. :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де. Какъв е проблема от Епъл в 5.1 да го добавят като опция, па който иска да си го държи пуснато постоянно това 3г? Може пък да имам 4С, а да не мога да се разбирам със Сири (или по-скоро то да не ме разбира).

Е да де, ама представи си само колко хора притежаващи iPhone използват само основните му функции и не разбират дори как да си качат музика на телефона, аз лично познавам доста хора, които си взеха телефона от чиста гъзария. Та представи си ако някой от тия хора е изключил несъзнателно 3G-то и навън Siri започне да му дава грешки, какво ще говори на приятелите си "тва Siri за нищо не става и постоянно неработи!" Точно от тва искат да се предпазят Apple, лошата реклама продиктувана от невежество.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали пък няма да има системно съобщение за пускане на бързия нет? Как мислиш?

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз това прочетох преди малко даже попаднах на подобна информация ето линка:

http://www.limera1n.cc/2011/12/501-untethered-jailbreak-another-video.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте поствали линкове от шанаджийски сайтове! Научете се веднъж и завинаги да цитирате САМО ПЪРВОИЗТОЧНИКА!!!

Здравко - теб имам предвид!

(null)

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета ми се струва,че само говорят и събират паричики.Уж има ънтетъред джейл от преди две седмици,там някъде беше един от първите им постове,а до сега няма нищо показано.(Две видеота,който можеда са фейк)До сега трябваше да има инстромент,поне за тестъри или нещо такова.Според мен ще стане "Човека взе парите и каза чакай малко"!!!

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...